POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 114 dostępnych

Prezent niebanalny, czyli jaki?

Choć na początku może nam się wydawać oczywiste, co kryje się pod określeniem „niebanalny prezent”, w rzeczywistości nie jest to zupełnie jasne. Dlaczego? Dla każdego z nas przymiotnik „niebanalny” będzie bowiem oznaczał coś zupełnie innego. Tym, co z pewnością połączy wszystkie skojarzenia, będzie natomiast niespodzianka, jaką zagwarantuje otrzymanie niebanalnego prezentu.

W Katalogu Marzeń staramy się cały czas wychodzić naprzeciw pragnieniom wszystkich Marzycieli. Właśnie dlatego tak ważne jest dla nas niestandardowe patrzenie na świat i szukanie nieoczywistych rozwiązań. W ten sposób myślenia i działania doskonale wpisują się właśnie niebanalne prezenty. Każdy z nich przybliża posiadaczy do marzenia, które stopniowo staje się celem. Dzięki temu, że robi to w niezwykły sposób – staje się prezentem niebanalnym.

Dlaczego warto wybierać niebanalne prezenty?

Przede wszystkim dlatego, że w parze z niebanalnością idzie też niepowtarzalność. Kto z nas lubi dostawać upominki, które już dawno ma na swojej półce? Chyba znacznie ciekawiej jest zostać obdarowanym podarunkiem, który całkowicie nas zaskoczy, prawda? Właśnie taką funkcję spełniają prezenty niebanalne.

Poza tym wybierając je, możemy na chwilę zapomnieć o codzienności i liście obowiązków, zamiast tego skupiając się na sile wyobraźni. To właśnie tam warto bowiem szukać pomysłów na naprawdę niebanalne prezenty dla przyjaciół i krewnych w każdym wieku.

Poniżej prezentujemy kilka przykładów niebanalnych prezentów, które znajdziecie w Katalogu Marzeń. Po otrzymaniu takiego upominku szeroki uśmiech na twarzach bliskich gwarantowany!

Niebanalny prezent dla rodziców – garść przykładów

Szukając takiego niebanalnego prezentu dla rodziców, zapewnijmy im udział w przygodzie. Być może będzie to wycieczka zabytkowym motocyklem po Warszawie albo lot awionetką we dwoje? Wszystko zależy od nas. Za każdym razem będą na nich czekały emocje i wspólnie spędzony czas. Trudno więc wyobrazić sobie coś cenniejszego.

Innym pomysłem na niebanalny prezent dla mamy i taty może być kolacja w ciemności. Z pozoru tradycyjny posiłek szybko zamieni się w prawdziwą ucztę dla… prawie wszystkich zmysłów. Czy trzeba mówić coś więcej?

Szukasz niebanalnego prezentu dla dziecka? Postaw na emocje!

Również najmłodsi zasługują na to, aby z ważnej okazji otrzymać niebanalny prezent skrojony na miarę. Pakiet Małe Radości albo voucher na projektowanie wymarzonego plecaka Mana Mana pomogą im spróbować całkiem nowych aktywności. Spacer z alpaką to natomiast propozycja prezentu niebanalnego, a przy okazji takiego, który przybliży najmłodszych do zadziwiającego świata zwierząt i pozwoli im spędzić czas na świeżym powietrzu.

Co sprawia, że vouchery to naprawdę niebanalne prezenty?

Odpowiedzi na to pytanie może być wiele. Za niebanalność voucherów z Katalogu Marzeń odpowiada przede wszystkim to, że kurz zwyczajnie nie ma czasu na nich osiąść. W przeciwieństwie do kolejnych dekoracyjnych figurek albo bukietu kwiatów, vouchery nie zostają zapomniane, a jedynie… gwarantują masę wspomnień nie do podrobienia! Zgodzi się z nami chyba każdy, kto chociaż raz w życiu spróbował swoich sił podczas realizacji takiego niebanalnego prezentu, jakim jest na przykład skok ze spadochronem.

Poza tym niebanalne prezenty, jakimi są vouchery upominkowe, to bilet do spełniania marzeń. Zamiast więc czytań o nich w książkach albo podziwiać na nagraniach wykonanych przez innych, teraz można już samodzielnie postawić pierwszy krok w chmurach albo odkryć uroki podwodnego świata. I to się nazywa niebanalny prezent!