o prezentach

Prezent dla Taty, Który ma już Wszystko

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Z prezentami dla rodziców jest tak, że oni zazwyczaj już wszystko mają. Ciężko znaleźć coś, co faktycznie wzbudziłoby w nich autentyczne zaskoczenie. Podarowanie słodyczy czy skarpet może i jest praktyczne, ale raczej mało zaskakujące. Jaki prezent kupić na Dzień Ojca, aby był oryginalny i pomysłowy?

Mała ciekawostka na początek: na podstawie takiego właśnie dylematu powstała pierwsza firma oferująca prezenty-przeżycia. W 1989 roku, 24-letnia Rachel, chciała sprawić swojemu tacie niespodziankę z okazji jego urodzin. Wpadła na świetny pomysł – postanowiła zabrać go na mecz krykieta, aby obejrzeć wspólnie mecz ulubionej drużyny. Pomyślała wtedy, że wspólne spędzenie czasu oraz emocjonująca rozrywka jest dużo lepszą alternatywą dla zwykłych, materialnych prezentów. I właśnie tak powstała jej firma zajmująca się sprzedażą voucherów na prezenty-przeżycia, która niebawem otworzyła jej drzwi do sukcesu.

I my się zgadzamy z Rachel – przeżycia i wspomnienia to coś, czego nigdy nie brakuje w życiu każdego człowieka! Nie da się ich odłożyć w kąt lub zużyć – sentyment pozostaje na długi czas. Jeżeli więc szukasz idealnego prezentu na Dzień Ojca (dodatkowo z dostawą do domu!) – zapoznaj się z nietypowymi i oryginalnymi prezentami, które ucieszą każdego nowoczesnego, ciekawego świata tatę!

Prezent dla Taty do 50 zł

  • Twój Tata lubi kulturę i sztukę, ale zwyczajnie nie ma okazji na pójście do teatru? Podaruj mu Wieczór w teatrze, podczas którego obejrzy wybrany spektakl w jednym z najpopularniejszych teatrów w Polsce. 
  • Virtuix omni brzmi tajemniczo, ale już spieszymy z wyjaśnieniem! To symulator, który przeniesie całą Twoją sylwetkę do wirtualnego świata. To przełomowe urządzenie w multimedialnej rozrywce, które, tuż przy goglach VR, podbijają serca użytkowników!

Prezent dla Taty do 100 zł

  • Twój Tata każdą wolną chwilę spędza za kółkiem lub w garażu? Spraw mu niezapomnianą przygodę na leśnym torze usłanym kamieniami, piachem, żwirem i błotem! Jazda Off Road po torze to ekstremalna przygoda dla tych, którzy nie boją się motoryzacyjnych wyzwań!
  • Który facet nie chciałby przez jeden dzień poczuć się jak James Bond? Podaruj swojemu tacie przygodę na strzelnicy sportowej, podczas której poczuje się jak na planie filmu akcji. 

Prezent dla Taty do 200 zł

  • Degustacja whisky to nie tylko prezent dla koneserów tego szlachetnego trunku. To przede wszystkim czas spędzony w miłej atmosferze i porządna dawka wiedzy o najlepszych gatunkach whisky. Spodoba się każdemu, a zwłaszcza Tacie, który docenia bogactwo smaków i aromatów!
  • Masaż dla Taty? Czemu nie! Każdy zapracowany Ojciec doceni chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i rutyny. Poczuje się odrężony i zrelaksowany, a co lepsze - masaż z pewnością przyniesie mu korzyści zdrowotne. Męski masaż SPA to coś, co spodoba się każdemu Tacie!
od 149 zł od 134 zł
od 159 zł
Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-06-14

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.