BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Kolacja we dwoje
(1235 opinii) od 150 zł
BESTSELLER
Kolacja w ciemności
(600 opinii) od 175 zł
BESTSELLER
Lot widokowy nad Warszawą
(113 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Gift Voucher
(1 opinia) od 25 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(372 opinii) od 799 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(268 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Popołudnie Spa dla Niej
(587 opinii) od 249 zł
BESTSELLER
Masaż dla dwojga
(535 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(707 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Dzień w Spa dla Niej
(257 opinii) od 289 zł
BESTSELLER
SPA dla dwojga
(151 opinii) od 379 zł
BESTSELLER
Masaż relaksacyjny
(683 opinii) od 129 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Symulator lotu
(293 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niego
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Niej
BESTSELLER
Degustacja whisky
(317 opinii) od 149 zł
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Dla Dwojga
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
(78 opinii) od 499 zł od 449 zł
BESTSELLER
Floating
(177 opinii) od 119 zł
BESTSELLER
Degustacja win dla dwojga - warsztaty z sommelierem
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 631 dostępnych

Fajne prezenty na różne okazje

Znalezienie naprawdę fajnego prezentu na ważną okazję dla najbliższych wcale nie musi być skomplikowane. Taki upominek powinien łączyć w sobie odrobinę niespodzianki, trochę dziecięcej zabawy, szansę na spełnione marzenie, a przede wszystkim musi być naprawdę niepowtarzalny. Szukając fajnych prezentów dla rodziców, warto rozważyć przedstawienie teatralne dla dwojga w teatrze Sabat albo kolację w ciemności. Fajnym prezentem może się okazać otwarty kurs gotowania, a osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy lot balonem. Szukasz fajnego prezentu, który będzie dopasowany do ważnej dla ciebie osoby? W Katalogu Marzeń mamy ich naprawdę wiele!

Pomysł na fajne prezenty na urodziny – emocje i jeszcze raz emocje

Do życzeń i gromkiego „Sto lat” warto w tym roku dorzucić coś jeszcze – voucher, który pomaga spełniać marzenia. Taki fajny prezent zapakowany w niewielką kopertę można wręczyć osobiście albo wysłać pocztą elektroniczną. Za każdym razem sprawi jubilatowi taką samą frajdę i sprawi, że jego urodziny będą naprawdę niezapomniane. Bardzo fajnym prezentem na urodziny może się okazać na przykład duża dawka adrenaliny na wodzie, czyli kurs „Poznaj Flyboard”. Tu nie ma mowy o nudzie, bo sportowa aktywność pod gołym niebem to przepis na doskonałą zabawę. O bezpieczeństwo kursanta zadba wykwalifikowany instruktor, dzięki czemu lekcja będzie czystą zabawą.

Pakiet „Chwile przyjemności” to fajny prezent na urodziny dla tych, którzy lubią różnorodność. Voucher mieści w sobie aż 427 różnych propozycji, których realizacja jest możliwa w całej Polsce. Obdarowany sam wybiera, na co ma ochotę, a ty masz pewność, że prezent urodzinowy będzie naprawdę fajny, a co najważniejsze – trafiony w dziesiątkę.

Fajne prezenty na ślub – coś dla par

Ślub i wesele to naprawdę wyjątkowe i ważne momenty w życiu zakochanych. Właśnie dlatego warto szczególnie postarać się o to, aby wręczany z tej okazji prezent był niezwykły. Kwiaty czy butelkę wina można z powodzeniem zastąpić jednym z voucherów, który umożliwi zakochanej parze wspólne spędzenie czasu. Fajnym prezentem na ślub może być na przykład Czekoladowy Weekend we Dwoje, spędzony w romantycznym pałacu w Wąsowie. Dużo wolnego czasu, piękno i bliskość przyrody, wyśmienita kolacja – to wszystko i znacznie więcej znajdzie Para Młoda w kopercie, jeśli podarujesz jej właśnie taki voucher z Katalogu Marzeń.

Ale fajny prezent na ślub może być też związany ekstremalną rozrywką. Pakiet „Ostre strzelanie dla dwojga” pozwoli parze zrelaksować się na strzelnicy, poznać tajniki obsługi broni palnej, a do tego doskonale bawić się we własnym towarzystwie. Kto wie, może podczas tej wystrzałowej randki odbędą się nawet jakieś zawody?

Sposób na fajne prezenty pod choinkę – dla dużych i małych

Boże Narodzenie to naprawdę magiczny czas, a znajdowane pod choinką upominki cieszą podwójnie. Jeśli szukasz fajnego prezentu na Gwiazdkę dla mamy, zdecyduj się na kąpiel piwną. Tata z pewnością doceni podarunek w formie jazdy oryginalnym czołgiem, a dziadkowie ucieszą się z relaksu w kapsule odpływowej.

A może zastanawiasz się, jaki fajny prezent na Boże Narodzenie podarować najmłodszym? W katalogu Marzeń możesz wybierać m.in. spośród pokoju zagadek dedykowanego dzieciom, wstęp do sali zabaw i całego dnia spędzonego w parku przygód. A jeśli szukasz pomysłu na wspólną rozrywkę dla dużych i małych, naprawdę fajnym prezentem gwiazdkowym będzie rodzinna zabawa na Farmie Iluzji. Od liczby zagadek i gier dosłownie zakręci Wam się w głowach! W katalogu Marzeń pomysłów na fajne prezenty z okazji Bożego Narodzenia nie brakuje, a każdy kupiony voucher jest ważny przez okrągłe 12 miesięcy.