POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 605 dostępnych

Fajne prezenty na różne okazje

Znalezienie naprawdę fajnego prezentu na ważną okazję dla najbliższych wcale nie musi być skomplikowane. Taki upominek powinien łączyć w sobie odrobinę niespodzianki, trochę dziecięcej zabawy, szansę na spełnione marzenie, a przede wszystkim musi być naprawdę niepowtarzalny. Szukając fajnych prezentów dla rodziców, warto rozważyć przedstawienie teatralne dla dwojga w teatrze Sabat albo kolację w ciemności. Fajnym prezentem może się okazać otwarty kurs gotowania, a osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy lot balonem. Szukasz fajnego prezentu, który będzie dopasowany do ważnej dla ciebie osoby? W Katalogu Marzeń mamy ich naprawdę wiele!

Pomysł na fajne prezenty na urodziny – emocje i jeszcze raz emocje

Do życzeń i gromkiego „Sto lat” warto w tym roku dorzucić coś jeszcze – voucher, który pomaga spełniać marzenia. Taki fajny prezent zapakowany w niewielką kopertę można wręczyć osobiście albo wysłać pocztą elektroniczną. Za każdym razem sprawi jubilatowi taką samą frajdę i sprawi, że jego urodziny będą naprawdę niezapomniane. Bardzo fajnym prezentem na urodziny może się okazać na przykład duża dawka adrenaliny na wodzie, czyli kurs „Poznaj Flyboard”. Tu nie ma mowy o nudzie, bo sportowa aktywność pod gołym niebem to przepis na doskonałą zabawę. O bezpieczeństwo kursanta zadba wykwalifikowany instruktor, dzięki czemu lekcja będzie czystą zabawą.

Pakiet „Chwile przyjemności” to fajny prezent na urodziny dla tych, którzy lubią różnorodność. Voucher mieści w sobie aż 427 różnych propozycji, których realizacja jest możliwa w całej Polsce. Obdarowany sam wybiera, na co ma ochotę, a ty masz pewność, że prezent urodzinowy będzie naprawdę fajny, a co najważniejsze – trafiony w dziesiątkę.

Fajne prezenty na ślub – coś dla par

Ślub i wesele to naprawdę wyjątkowe i ważne momenty w życiu zakochanych. Właśnie dlatego warto szczególnie postarać się o to, aby wręczany z tej okazji prezent był niezwykły. Kwiaty czy butelkę wina można z powodzeniem zastąpić jednym z voucherów, który umożliwi zakochanej parze wspólne spędzenie czasu. Fajnym prezentem na ślub może być na przykład Czekoladowy Weekend we Dwoje, spędzony w romantycznym pałacu w Wąsowie. Dużo wolnego czasu, piękno i bliskość przyrody, wyśmienita kolacja – to wszystko i znacznie więcej znajdzie Para Młoda w kopercie, jeśli podarujesz jej właśnie taki voucher z Katalogu Marzeń.

Ale fajny prezent na ślub może być też związany ekstremalną rozrywką. Pakiet „Ostre strzelanie dla dwojga” pozwoli parze zrelaksować się na strzelnicy, poznać tajniki obsługi broni palnej, a do tego doskonale bawić się we własnym towarzystwie. Kto wie, może podczas tej wystrzałowej randki odbędą się nawet jakieś zawody?

Sposób na fajne prezenty pod choinkę – dla dużych i małych

Boże Narodzenie to naprawdę magiczny czas, a znajdowane pod choinką upominki cieszą podwójnie. Jeśli szukasz fajnego prezentu na Gwiazdkę dla mamy, zdecyduj się na kąpiel piwną. Tata z pewnością doceni podarunek w formie jazdy oryginalnym czołgiem, a dziadkowie ucieszą się z relaksu w kapsule odpływowej.

A może zastanawiasz się, jaki fajny prezent na Boże Narodzenie podarować najmłodszym? W katalogu Marzeń możesz wybierać m.in. spośród pokoju zagadek dedykowanego dzieciom, wstęp do sali zabaw i całego dnia spędzonego w parku przygód. A jeśli szukasz pomysłu na wspólną rozrywkę dla dużych i małych, naprawdę fajnym prezentem gwiazdkowym będzie rodzinna zabawa na Farmie Iluzji. Od liczby zagadek i gier dosłownie zakręci Wam się w głowach! W katalogu Marzeń pomysłów na fajne prezenty z okazji Bożego Narodzenia nie brakuje, a każdy kupiony voucher jest ważny przez okrągłe 12 miesięcy.