Sprawdź dostępne terminy jazd na rok 2023 w wybranym ośrodku motoryzacyjnym: Kalendarz Imprez Motoryzacyjnych

 

Tor Bednary

Tor Bednary (k. Poznania)

Tor Bednary w okolicach Poznania to potężny kompleks zajmujący 300 hektarów. Powstał na płycie byłego lotniska – na jego terenie znajdziecie obecnie jeden z najnowocześniejszych obiektów szkoleniowo-motoryzacyjnych w Europie. Jest miejscem treningów motomaniaków z całego kraju. To miejsce, w którym możecie wcisnąć gaz do dechy, poczuć wbijającą w fotel prędkość czy doskonalić swoje umiejętności na profesjonalnie przygotowanych odcinkach.Oprócz toru wyścigowego znajdziecie tu również tor gokartowy, monocyklowy i dwa tory off-road. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 2500 m.
Tor Białystok

Tor Białystok

Tor Białystok położony jest obok Lotniska Krywlany. Jest torem o nawierzchni asfaltowej, która umożliwia dynamiczną jazdę i osiąganie dużych prędkości. To idealne miejsce do jazdy amatorskiej, szkoleniowej oraz doskonalenia technik jazdy. Czują się tu świetnie zarówno miłośnicy motocrossu, jak i entuzjaści driftowania. Tor wyróżniają jezdnie łącznikowe pozwalające na dodatkowe kombinacje tras jazdy. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1050 m. Na tym torze niedostępne są samochody: Aston Martin Vantage, BMW i8, BMW M4, Chevrolet Camaro, Chevrolet Camaro SS, Chevrolet Corvette C7, Dodge Viper GTS, Ferrari California, Ford Focus RS 4x4, Ford Focus RS, McLaren 650s, POLARIS SLINGSHOT, Porsche 911 GT3 (997), , Porsche 911 GT3 (996) Dodge Viper SRT.  
Tor Jastrząb

Tor Jastrząb (k. Radomia)

Tor Jastrząb położony jest w okolicach Radomia. Został zaprojektowany i zbudowany od podstaw, co czyni go najnowocześniejszym obiektem szkoleniowo-treningowym w kraju. Tutaj możecie skorzystać z dedykowanej infrastruktury o najwyższym standardzie europejskim. Na terenie toru znajdziecie płyty poślizgowe, tor do szybkiej jazdy, tor kartingowy oraz prostą do wyścigów. Prawdziwą atrakcją są kurtyny wodne, które symulują rzeczywiste przeszkody oraz wzniesienie Big Hill o 10% stopniu nachylenia. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 2400 m.
Tor Kraków
 

Tor Kraków

Tor Moto Park Kraków znajdziecie na wschód od Krakowa przy krajowej trasie 79. Jest niezwykle nowoczesnym obiektem o powierzchni 4000 m2. Dla swoich gości oferuje tor sportowo-szkoleniowy oraz trzy płyty poślizgowej. Jako jedyny w Polsce oferuje nowoczesną płytę poślizgową w kształcie litery S. Na terenie toru organizowane są liczne imprezy oraz eventy. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1500 m.
Tor Łódź

Tor Łódź

Ośrodek Doskonalenia Techniki jazdy TOR ŁÓDŹ to nowoczesny tor stworzony dla samochodów, motocykli i gokartów. To jedyny taki obiekt w województwie łódzkim. Został wyposażony w system pomiaru czasu Tag Heuer, dzięki któremu kierowcy otrzymują transpondery do umieszczenia w samochodzie, motocyklu lub gokarcie. Wyniki i śledzenie postępów będą wyświetlane na telewizorze oraz w aplikacji mobilnej. Tor Łódź to również wyjątkowe miejsce do organizacji spotkań firmowych i prywatnych. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1050 m.
Tor Modlin

Tor Modlin (k. Warszawy)

Tor Modlin to nowoczesny obiekt położony niedaleko Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Modlin. Na torze szkoleniowym możecie doskonalić technikę jazdy, a na torze sportowo-treningowym poczuć ducha rywalizacji. Goście mają również do dyspozycji centrum konferencyjne z salami w XIX-wiecznej prochowni i nowoczesnym pawilonie, widokowy taras, krytą trybunę i pomieszczenie do prezentacji samochodu. Nad bezpieczeństwem toru czuwają profesjonalni instruktorzy. Rozpędź się super autem zaledwie 36 kilometrów od centrum stolicy! Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1200 m. Na tym torze niedostępne są samochody: Aston Martin Vantage, BMW i8, BMW M4, Chevrolet Camaro, Chevrolet Camaro SS, Chevrolet Corvette C7, Dodge Viper GTS, Ferrari California, Ford Focus RS 4x4, Ford Focus RS, McLaren 650s, POLARIS SLINGSHOT, Porsche 911 GT3 (997), , Porsche 911 GT3 (996) Dodge Viper SRT.  
Tor Poznań kartingowy
 

Poznań Tor Kartingowy

Tor Kartingowy w Poznaniu to fragment głównego toru. Charakteryzuje się wysoką jakością i szerokością, która umożliwia komfortową i dynamiczną jazdę. Na terenie toru w Poznaniu pojawiają się gwiazdy motoryzacyjnych sportów, na przykład Robert Kubica. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1500 m.
Tor Pszczółki
 

Tor Pszczółki (k. Gdańska)

25 kilometrów na południe od Gdańska znajdziecie Tor Pszczółki – nowoczesny obiekt dla samochodów i motorów. Kompleks zajmuje teren około 8 hektarów. Tor Pszczółki oferuje swoim klientom tor ziemny, plac manewrowy oraz tor kartingowy. Jest wyposażony w sygnalizację świetlną i system, który umożliwia pomiar czasu przejazdu.
Tor Słomczyn
 

Tor Słomczyn (k. Warszawy)

Tor Słomczyn zlokalizowany jest przy trasie krajowej koło Grójca. Tor słynie z Rallycrossu, czyli dyscyplinie, która rozwija się tam już od 1955 roku. Odbywają się tam Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Europy oraz Puchar Europy Centralnej w Rallycrossie. Ogromną liczbę konfiguracji obiektu dają przecinające się nitki kartingowe i samochodowe. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1200 m.
Tor Słabomierz
 

Tor Słabomierz (Warszawa Driveland)

Warszawa Driveland to ośrodek doskonalenia techniki jazdy stopnia wyższego, położony w Słabomierzu w gminie Radziejowice. Cechują go nowoczesne instalacje i rozbudowane systemy, np. płyty poślizgowe z systemami nawadniania i kurtynami wodnymi. Znajdziecie tu również najnowszej generacji szarpak do wprowadzania pojazdów w poślizg.
Tor Toruń
 

Tor Toruń

Motopark Toruń zajmuje ogromną przestrzeń – to ponad 20 hektarów terenu przeznaczonego na motoryzacyjne emocje! Składa się z 6 płyt poślizgowych, toru o długości 1 kilometra oraz toru szutrowo-asfaltowego. Znajdziecie tu miejsce do grillowana, restaurację, korty tenisowe, pole do paintballa oraz place do nauki jazdy. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 1050 m.
Tor Ułęż
 

Tor Ułęż (k. Lublina)

Moto Park Ułęż to tor zlokalizowany około 100 km od Warszawy i około 56 km od Lublina. Odbywają się tu imprezy motoryzacyjne, eventy, wyścigi, pokazy, często realizowane są nagrania filmowe lub telewizyjne. Znajdziecie tu bazy szkoleniowe w postaci płyt poślizgowych, centrum szkoleniowe. Nad wszystkim czuwa profesjonalna kadra instruktorska. Każde pojedyncze okrążenie na danym torze ma dystans 2500 m.
 

Tor Krzywa (k. Wrocławia) 

Tor Krzywa został wybudowany na terenie dawnego lotniska i znajduje się 107 kilometrów od Wrocławia. Nawierzchnia toru jest w całości asfaltowa. Długość toru to aż 1800 m.
 

Tor Silesia Ring Karting (k. Opola)

Silesia Ring to tor zlokalizowany około 20 kilometrów od Opola. Tor znajduje się na terenie Lotniska w Kamieniu Śląskim. Nawierzchnia toru jest asfaltowa, a jego długość wynosi 1500 m. Dokładną trasę małej pętli ustala Organizator - jest ona uzależniona od możliwości wykonywania przejazdów w danym dniu. Na tym torze niedostępne są samochody: BMW BiTurbo Performance, BMW M Power, Ariel Atom, KTM X-BOW Cup, Porsche 911 Carrera 4S, Subaru STI Turbo, V-STORM.