Wspieramy WOŚP!

Wspólnie z naszymi Partnerami wystawiliśmy kilka wyjątkowych prezentów z naszej oferty na aukcje WOŚP. Cały dochód z aukcji będzie przekazany na konto WOŚP.

Zapraszamy Was do licytacji! Możecie wesprzeć szczytny cel a przy okazji podarować komuś (lub sobie :-) niezapomniany prezent.

Nasze aukcje w 2015:

Lot szybowcem wylicytowano za: 482,00 zł

Nasze aukcje w 2014:

Spotkanie z Golibrodą

Indywidualna lekcja Szermierki Samurajskiej

Lot motoparalotnią z mistrzem świata

Przejazd wozem strażackim

Dziękujemy naszym Partnerom za udział w akcji!


SPEARSIDE - Spotkanie z Golibrodą

Spearside to miejsce przyjazne mężczyznom!

Idąc za przykładem światowych męskich spa postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe miejsce w Warszawie.

W SPEARSIDE każdy mężczyzna może poczuć się swobodnie i zapomnieć, że jest ojcem, synem, mężem, pracownikiem albo szefem. W męskim spa można być po prostu sobą, mieć czas na relaks i odrobinę własnych przyjemności. Z bogatej oferty zabiegów można wybrać się na wyjątkowy masaż, zabieg na twarz, skorzystać z laseroterapii oraz z fachowej pomocy fizjoterapeuty, podologa i serdecznego lekarza dermatologa, który zdiagnozuje skórę i wybierze odpowiednie rozwiązanie. W Spearside polecamy szczególnie też wizytę u naszego szlachetnego fryzjera, który zaprasza na strzyżenie, golenie brzytwą i zaawansowaną pielęgnację brody w jedynej takiej wspaniałej, partnerskiej atmosferze w Warszawie!

 

Klub Tonbo Kendo Warszawa - idywidualna lekcja szermierski samurajskiej

Klub Tonbo Kendo Warszawa powstał w 2008 roku pod nazwą Kendo Shodokan Warszawa. Szybko zaczęli pojawiać się pierwsi chętni i utworzyła się pierwsza grupa treningowa.

W 2012 klub zmienił nazwę na Tonbo Kendo Warszawa.

Tonbo to po japońsku "ważki", które były popularnym motywem w symbolice samurajskiej, widocznym do dziś na japońskich akcesoriach. Ważka jako stworzenie niepotrafiące latać w tył, symbolizowała nieustraszonych wojowników, którzy w każdej sytuacji prą do przodu bez zwątpienia.

W ciągu sześciu lat działalności klub dorobił się brązowego medalisty Mistrzostw Europy, czterech medalistów Mistrzostw Polski oraz wykształcił szereg osób z grona kadry narodowej.

Ćwiczą u nas obecnie kobiety i mężczyźni z każdej grupy wiekowej - młodzież szkolna, studenci i osoby pracujące. Każdy znajdzie dla siebie miejsce.

 

Marcin Bernat - lot motoparalotnią z mistrzem świata

Marcin Bernat to mistrz polski w slalomach, dwukrotny złoty medalista mistrzostw świata i złoty medalista mistrzostw Europy.

 

Sławomir Krześniak - Przejazd wozem strażackim

Sławomir Krześniakto pasjonat zabytkowych aut, dzięki której wiele osób może spełnić swoje marzenia.