Dlaczego warto kupować w Katalogu Marzeń?


Doświadczenie i dbałość 

Katalog Marzeń ma już 9 lat, niemalże 130 000 spełnionych marzeń na koncie i 99% zadowolonych klientów. Bardzo się staramy o to, żeby spełniać Wasze marzenia. Opinie naszych Klientów możesz przeczytać na portalu Ceneo lub na Facebooku

Największy wybór marzeń w Polsce

Oferujemy najszerszą ofertę prezentów — przeżyć w Polsce — ponad 5000 prezentów z możliwością realizacji na terenie całego kraju i poza nim.

Gwarancja trafionego prezentu

Kupiony prezent możesz wymienić w całym okresie jego ważności lub go zwrócić w ciągu 60 dni. Jeśli nie wiesz co podarować, wybierz Gift Voucher lub Pakiet Marzeń — dzięki temu obdarowywany sam będzie mógł wybrać atrakcję, która sprawi mu największą przyjemność. Przy wyborze prezentu z pewnością pomogą Ci także nasze relacje opisywane na Blogu.

Ekspresowe pogotowie prezentowe, czyli prezent w 1 minutę

Szukasz prezentu na ostatnią chwilę? Zdarzyło Ci się zapomnieć o urodzinach bliskiej osoby? Zamów e-voucher, który po 1 minucie znajdzie się u Ciebie na mailu. Wydrukuj i podaruj. Nie masz możliwości dokonania przelewu w tym momencie? Masz na to 10 dni — e-voucher PDF będzie aktywny po dokonaniu przelewu. To idealne rozwiązanie na prezent last minute!

Darmowa dostawa

Dostawa Kurierem InPost, do Paczkomatu InPost oraz drogą elektroniczną jest całkowicie darmowa. Niezależnie od kwoty Twojego zamówienia. 

Klub Marzycieli, czyli korzystny program lojalnościowy

Doceniamy to, że chcesz do nas wracać! Nagradzamy Twoje zakupy punktami, które możesz wymienić nawet na 50% rabatu na kolejne zamówienie oraz stałym rabatem uzależnionym od sumy Twoich zamówień. Wystarczy zarejestrować konto w naszym serwisie i wyrazić chęć udziału w Klubie Marzycieli.

Wybrane opinie o Katalogu Marzeń: 

„Fantastyczna obsługa, załatwialiśmy zakup w ostatnim momencie i wszystko udało się w najmniejszym szczególe. Kupon został nawet na miejscu wymieniony z powodu błędu popełnionego przeze mnie i nie było z tym najmniejszego problemu. Po prostu usługa na najwyższym poziomie!”

„Usługę zamówiłam na prezent już drugi raz. Za pierwszym razem otrzymałam ją w pięknym pudełku z zamówioną wcześniej dedykacją — obdarowany nie miał problemów z realizacją prezentu. W tym roku skorzystałam z last minute i wydrukowałam w tym samym dniu (po zapłacie przez internet) zakupioną usługę. Jestem zadowolona z oferty sklepu i przebiegu transakcji. Polecam wszystkim na prezenty dla najbliższych i znajomych”.

„Fantastyczny pomysł! W jednym wypadku zamówiłam prezent, który przyszedł pięknie opakowany, za drugim razem potrzebowałam pilnie prezentu i pobrałam go w formie PDF! Gorąco polecam!”

„Jak najbardziej polecam ten sklep internetowy. Mogę śmiało powiedzieć, że były to jedne z moich najprzyjemniejszych zakupów internetowych, zupełnie bez problemowo i na czas. Polecam!”