Dlaczego warto kupować w sklepie z prezentami online Katalog Marzeń?

Dlaczego warto u nas?

Ponieważ chcesz podarować drugiej osobie oryginalny prezent, którego nigdy nie zapomni.
Co wyróżnia nas na tle konkurencji?

50 000 spełnionych marzeń i 98% zadowolonych klientów

Wiesz dlaczego nasi klienci są zadowoleni? Między innymi dlatego, że jeśli z powodów niezależnych od Ciebie nie będzie możliwa realizacja prezentu np. będzie brzydka pogoda, znajdziemy dla Ciebie inny, dogodny termin. Nasze vouchery są ważne 12 miesięcy, więc nie będzie z tym problemu.

Największy wybór marzeń w Polsce

Oferujemy najszerszą ofertę prezentów - przeżyć w Polsce — ponad 1500 prezentów z możliwością realizacji na terenie całego kraju.

Gwarancja trafionego prezentu

Kupiony prezent możesz wymienić w całym okresie jego ważności lub go zwrócić w ciągu 60 dni. Natomiast jeśli nie wiesz co podarować, wybierz Gift Voucher lub Księgę Marzeń — dzięki temu obdarowywany sam będzie mógł dokonać wyboru. Przy wyborze prezentu z pewnością pomogą Ci także regularnie przeprowadzane przez nas badania dotyczące preferencji zakupowych Polaków.

Ekspresowy prezent w 1 minutę

Szukasz prezentu na ostatnią chwilę? Zamów e-voucher, który po 1 minucie znajdzie się u Ciebie na mailu. Nie masz możliwości dokonania przelewu w tym momencie? Masz na to 10 dni — e-voucher będzie aktywny po dokonaniu przelewu.

Darmowa dostawa

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz drogą elektroniczną jest całkowicie darmowa. Przy zakupie prezentu powyżej 250 zł oferujemy także darmową przesyłkę kurierską.

Opinie:


„Fantastyczna obsługa, załatwialiśmy zakup w ostatnim momencie i wszystko udało się w najmniejszym szczególe. Kupon został nawet na miejscu wymieniony z powodu błędu popełnionego przeze mnie i nie było z tym najmniejszego problemu. Po prostu usługa na najwyższym poziomie!”

„Usługę zamówiłam na prezent już drugi raz. Za pierwszym razem otrzymałam ją w pięknym pudełku z zamówioną wcześniej dedykacją - obdarowany nie miał problemów z realizacją prezentu. W tym roku skorzystałam z last minute i wydrukowałam w tym samym dniu (po zapłacie przez internet)zakupioną usługę. Jestem zadowoloną z oferty sklepu i przebiegu transakcji. Polecam wszystkim na prezenty dla najbliższych i znajomych.”

„Fantastyczny pomysł! W jednym wypadku zamówiłam prezent, który przyszedł pięknie opakowany, za drugim razem potrzebowałam pilnie prezentu i pobrałam go w formie PDF! Gorąco polecam!”

„Jak najbardziej polecam ten sklep internetowy. Mogę śmiało powiedzieć, że były to jedne z moich najprzyjemniejszych zakupów internetowych, zupełnie bez problemowo i na czas. Polecam!”

PŁATNOŚCI OBSŁUGUJĄ

Payu.pl

PRZESYŁKI DOSTARCZAJĄ

Poczta Polska DHL InPost