POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 12 z 12 dostępnych

Przekonaj się, że czas spędzony pod chmurami z szeleszczącym skrzydłem nad głową, otwartą przestrzenią pod stopami i adrenaliną krążącą w żyłach to niezapomniane doświadczenie! Polecamy lot paralotnią, czyli możliwość beztroskiego pobujania w obłokach, które z Katalogiem Marzeń jest dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Voucher na lot paralotnią to wymarzony prezent nie tylko dla miłośników sportów ekstremalnych. Sprawdzi się jako prezent dla łowców przygód i fanów zdobywania nowych doświadczeń. Jest to sport, który można uprawiać w różnym wieku, dlatego polecamy zarówno na prezent na osiemnastkę, jak i na prezent na 40 urodziny dla męża czy prezent dla szefa na Boże Narodzenie. Lot paralotnią we dwoje będzie oryginalnym prezentem ślubnym dla nowożeńców, a także romantycznym prezentem na walentynki dla zakochanych.

Wybierz lot paralotnią i sprezentuj sobie lub bliskim wyjątkową przygodę w chmurach – voucher jest ważny 12 miesięcy, a wspomnienia nie mają terminu ważności i są absolutnie bezcenne!