POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 95 dostępnych

Super prezent, czyli jaki?

Wybór prezentu może być prostszy, niż myślisz. Jeżeli szukasz naprawdę SUPER prezentu, odrzuć banalne propozycje. Kolejny krawat w śmieszne wzorki, komplet kosmetyków do kąpieli, golarka czy szczoteczka elektryczna do zębów… tym prezentom mówimy nie! Czy masz pewność, że obdarowany wykorzysta Twój prezent – włoży skarpetki, które nie pasują do jego stylu, tylko po to, aby nie zrobić Ci przykrości? Nie tak wyobrażamy sobie prezentów dla niego.

Aby uniknąć prezentowych faux-pas, polecamy prezenty, które wywołają szczere emocje. Na kolejną wyjątkową okazję podaruj swoim bliskim vouchery na atrakcje. Nic nie będzie cieszyło bardziej od wspaniałych wspomnień z realizacji prezentu. Każde spełnione marzenie bliskiej osoby to podwójna radość – Twoja, że podarowałeś trafiony upominek oraz samego obdarowanego, który doceni super przeżycie. 

Pomysł na super prezenty dla bliskich

Które wśród naszych prezentowych propozycji będą najbardziej wystrzałowe? Używając filtrów, znajdziesz prezenty dopasowane do okazji, lokalizacji, osoby, a także ceny. Super prezent na urodziny to dodatkowe emocje i większa porcja wrażeń. Urodzinowymi hitami stają się lot paralotnią, a także przygoda z off-road. Przygoda zapakowana w piękny voucher to gwarancja uśmiechu obdarowanego.

Na super prezent dla mamy najlepiej sprawdzają się kulinarne przeżycia – kolacja w ciemności, kursy gotowania. Strzałem w dziesiątkę będą również degustacja win z sommelierem, a także odrobina sztuki z biletami do teatru. Jeżeli masz problem z wyborem konkretnej atrakcji, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy wybrać idealny prezent, którego poszukujesz. Zainspiruj się całą ofertą prezentów w formie przeżyć i podaruj bliskim moc niezapomnianych wrażeń!