BESTSELLER
Skok ze spadochronem
(372 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(308 opinii) od 35 zł od 30 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Spacer z Alpaką
(76 opinii) od 125 zł od 106 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
BESTSELLER
Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia
BESTSELLER
Voucher na wakacje Sun & Snow
(3 opinie) od 200 zł od 190 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
Spływ kajakiem dla dwojga
(93 opinii) od 35 zł
Poznaj motocross | Pit Bike
(95 opinii) od 79 zł od 71 zł
Wyprawa Off-Road
(46 opinii) od 539 zł od 501 zł
Jazda off road po torze
(78 opinii) od 249 zł
Weekend w domku na plaży
(4 opinie) 1 499 zł
Weekend w domku na wodzie
(5 opinii) 2 999 zł
Drifting - Jazda w Poślizgu
(33 opinii) od 1 399 zł od 1 329 zł
Przygoda w parku rozrywki
(3 opinie) od 59 zł
Przygoda na quadzie dla dwojga
(28 opinii) od 95 zł
Zostań operatorem koparki
(92 opinii) od 359 zł
Przygoda na quadzie
(34 opinii) od 95 zł od 86 zł
Wyprawa na quadach
(22 opinii) od 189 zł
Poznaj wakeboarding
(26 opinii) od 55 zł
Romantyczny lot balonem we dwoje
(6 opinii) od 1 999 zł
Jazda buggy
(13 opinii) od 249 zł
Rejs po Wiśle w Warszawie
(22 opinii) od 79 zł
Wspinaczka ściankowa we dwoje
(19 opinii) od 69 zł
Wahadło - przygoda na wysokości
(7 opinii) od 79 zł od 71 zł
Zakupy ze stylistką
(17 opinii) od 339 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 92 dostępnych

Prezenty we wiosennym motywie

Wiosna to doskonały okres na próbowanie nowych rzeczy, pokonywanie własnych słabości, a także zmiany w życiu. Jeśli więc chcesz, żeby wiosenny prezent dla Twoich najbliższych skłonił ich do podejmowania nowych wyzwań albo po prostu odkrywania pasji – podaruj im jeden z upominków, które znajdziesz w Katalogu Marzeń. Godziny spędzone na świeżym powietrzu i doskonała zabawa – oto co powinno się znaleźć w idealnym prezencie na wiosnę!

Wiosenne prezenty na Dzień Matki

Maj, jeden z najpiękniejszych miesięcy w ciągu całego roku to znak, że kwitną konwalie. To również sygnał, że zbliża się Dzień Matki i warto podarować ukochanej mamie naprawdę niezwykły prezent. W tym roku możesz postawić na coś wyjątkowego i w ten sposób wprowadzić do domu wiosenną aurę. Może wręczysz mamie wiosenny prezent w postaci relaksacyjnego masażu całego ciała, dzięki któremu ona nabierze nowej energii? A może wiosennym prezentem na Dzień Matki okaże się tym razem zjazd tyrolką albo voucher na wymarzony rower, na którym Twoja mama odbędzie niejedną wyprawę w promieniach wiosennego słońca? Pomysłów na trafiony upominek z okazji Dnia Matki jest naprawdę wiele. Miłośniczki ładu i czystości, z pewnością ucieszy natomiast voucher na wiosenne porządki przeprowadzone przez profesjonalną firmę sprzątającą. Dzięki takim prezentom na wiosnę dom będzie lśnił czystością, a Twoja mama odpocznie i się zrelaksuje.

Wiosenne prezenty na Wielkanoc

Święta wielkanocne to czas spędzany z najbliższymi. Jeśli z tej okazji chciałbyś im podarować możliwość spełnienia marzeń, zdecyduj się na jeden z prezentów w postaci vouchera z przeżyciami. Pakiet marzeń dla niego uszczęśliwi nastolatka i całkiem dorosłego mężczyznę. Wśród wiosennych prezentów dla dwojga znajdzie się wiele propozycji na wspólne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. „Małe radości”, to zaś doskonały prezent na wiosnę dla wszystkich, którzy po długiej zimie są spragnieni aktywności i szczerego, dziecięcego śmiechu.

Wiosną warto też odwiedzić całkiem nowe miejsca na mapie, do czego bez wątpienia zachęcą tematyczne vouchery na podróże. Pakiet Marzeń we Wrocławiu pozwoli odkryć wąskie uliczki poniemieckiego miasta, Warszawę zwiedzimy na przykład podróżując po niej zabytkowym samochodem, a w Krakowie będzie można wyjść na spacer na Starówkę albo poznać zakątki żydowskiego Kazimierza. Wszystko to i o wiele więcej otrzymają Twoi bliscy, jeśli jako wiosenny prezent na Wielkanoc wręczysz im voucher z Katalogu Marzeń.

Wiosenne prezenty na Dzień Dziecka

Pierwszego czerwca, na wiosnę, świętują również najmłodsi. Prezent z okazji Dnia Dziecka niech będzie dla niego motywacją do aktywności na świeżym powietrzu i zastąpienia gier komputerowych odrobiną sportu i zabawy w rodzinnym gronie. Wycieczka rowerowa tandemem to doskonały sposób na spędzenie czasu z rodzicem. Szlaków rowerowych w Polsce z pewnością nie brakuje, a jazda na niecodziennym, dwuosobowym rowerze spodoba się nawet największym miłośnikom leniuchowania. Pełna emocji jazda quadem albo KTM X-Bow jest natomiast propozycją nie do odrzucenia dla wszystkich młodocianych fanów motoryzacji. Wręczając taki wiosenny prezent na Dzień Dziecka sprawimy, że najmłodsi będą pełni radości i zniecierpliwienia, w oczekiwaniu na uruchomienie czterokołowej maszyny. Prezent doskonały? Taki, który pozwoli zaszczepić w dzieciach pasję i odkryć przed nimi całkiem nowe zainteresowania!

Prezent na wiosnę – ruch na świeżym powietrzu

Wiosną nie warto siedzieć w domu i przerzucać kanały telewizyjne w poszukiwaniu ciekawego programu czy filmu. Znacznie lepiej jest wyjść na zewnątrz i na świeżym powietrzu cieszyć się wolnym czasem wśród przyjaciół. Naprawdę udany prezent na wiosnę to zatem taki, który połączy aktywność sportową z bliskością natury i najważniejszych dla nas osób. Dzięki Katalogowi Marzeń, wraz ze znajomymi możesz wybrać się na profesjonalny rafting albo spróbować swoich sił w off roadowym rajdzie. Wśród voucherów z prezentami na wiosnę znajdzie się również taki, który pozwoli na obejrzenie ziemi z lotu ptaka, a wszystko to podczas pełnego adrenaliny skoku na poduchę kaskaderską. Wraz z nadejściem wiosny postaw na rucha na świeżym powietrzu i wybierz taki wiosenny prezent, dzięki któremu po zimie dostarczysz swojemu organizmowi mnóstwo witaminy D, zwanej też witaminą radości.