BESTSELLER
Lot szybowcem
(823 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Off Road 4x4
(1872 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot paralotnią na prezent
(654 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Skok ze spadochronem na prezent
(372 opinii) od 799 zł od 759 zł
BESTSELLER
Poznaj strzelanie
(859 opinii) od 79 zł
BESTSELLER
Ekstremalna jazda Monster Truckiem
(268 opinii) od 299 zł
BESTSELLER
Jazda Gokartem
(423 opinii) od 55 zł
BESTSELLER
Ostre strzelanie
(707 opinii) od 189 zł
BESTSELLER
Lot motoparalotnią
(233 opinii) od 199 zł od 179 zł
BESTSELLER
Lot balonem
(30 opinii) od 599 zł od 569 zł
BESTSELLER
Escape room
(336 opinii) od 25 zł
BESTSELLER
Jazda quadem
(314 opinii) od 35 zł
BESTSELLER
Jazda Lamborghini Gallardo - 1 okrążenie
BESTSELLER
SZEROKI
WYBÓR
Pakiet Marzeń Przygoda
BESTSELLER
Lot motolotnią
(273 opinii) od 189 zł od 176 zł
BESTSELLER
Gokarty dla dwojga
(313 opinii) od 109 zł
BESTSELLER
Lot w tunelu aerodynamicznym
(98 opinii) od 179 zł
BESTSELLER
Lot balonem dla dwojga
(28 opinii) od 1 209 zł od 1 149 zł
BESTSELLER
Skok na bungee
(146 opinii) od 279 zł
Jazda Monster Truckiem po torze
(16 opinii) od 199 zł
Lot szybowcem dla dwojga
(45 opinii) od 399 zł od 359 zł
BESTSELLER
Poznaj FLYBOARD® - adrenalina na wodzie
BESTSELLER
Skok ze spadochronem z filmowaniem
(265 opinii) od 1 049 zł
Gokarty dla dzieci
(77 opinii) od 29 zł
Lot awionetką
(77 opinii) od 199 zł
BESTSELLER
Ekstremalne strzelanie
(146 opinii) od 95 zł
Jazda Ferrari Italia
(41 opinii) od 449 zł
BESTSELLER
Dream Jump - przygoda na wysokości
(52 opinii) od 79 zł od 71 zł
POKAŻ KOLEJNE WYNIKI

Załadowano 30 z 179 dostępnych

Adrenalina w powietrzu

Marzenie o lataniu towarzyszyło ludziom od zarania dziejów i nie opuszcza ich do tej pory, mimo że technika coraz bardziej ułatwia odrywanie się od ziemi. Jeśli więc szukasz pomysłu na prezent dla osób uzależnionych od adrenaliny, wybierz właśnie jeden z voucherów, który umożliwi spojrzenie na wszystko z całkiem nowej perspektywy.

Lot widokowy wiatrakowcem będzie niecodzienną okazją do organizacji wyjątkowej randki z okazji rocznicy ślubu albo 40. urodzin. Taki rejs to nie tylko piękne widoki jednego z najciekawszych zakątków Polski, ale też szansa na rozpoczęcie przygody z modeli samolotów wymyślonych i skonstruowanych w XX wieku. Jego pomysłodawcą był hiszpański inżynier i pionier lotnictwa, Juan de la Cierva i od tej pory te niewielkie modele maszyn powietrznych są jednymi z najchętniej wykorzystywanych na świecie. Brzmi jak porządna dawka adrenaliny? Tak właśnie wygląda realizacja tego prezentu!

Emocje pod powierzchnią wody

Równie wiele emocji dostarczają aktywności typowo wodne. Pierwsze lekcje wakeboardingu pod okiem trenera będzie ciekawym sposobem spędzenia wolnego czasu i szansą na spalenie kalorii. Ta stosunkowo nowa dyscyplina sportowa to idealny trening dla przyszłych kitesurferów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tym sportem albo marzą o tym, aby to zrobić. Mówiąc najprościej, ten voucher na prezent z mnóstwem adrenaliny pozwala sprawdzić się podczas sunięcia po tafli wody na desce ciągniętej przez rozpędzoną motorówkę. Ktokolwiek sądzi, że to łatwe – może zmienić zdanie już po kilku próbach. Jedno jest jednak pewne – satysfakcja gwarantowana!

Wystrzałowe prezenty pełne adrenaliny

Prezenty po brzegi wypełnione adrenaliną to również takie, które pozwalają poczuć się niczym super bohaterowie albo gwiazdy westernów. Stań się jednym z nich dzięki wizycie na strzelnicy i zmierz się z kultowymi modelami broni znanymi ze srebrnego ekranu.

Dzięki pakietowi strzeleckiemu „Być na Rambo” wcielisz się w rolę kulowego bohatera filmów akcji z Sylwestrem Stallone w roli głównej i na własnej skórze przekonasz się, jakie emocje towarzyszą uczestnikom misji specjalnych, tak chętnie prezentowanych w filmach przez największych hollywoodzkich reżyserów. Taki prezent z adrenaliną możesz podarować na przykład tacie, który uwielbia filmy akcji i zawsze marzył, żeby spróbować swoich sił w obsłudze broni. Do wyboru będzie miał kilka modeli, a zasady jej działania wyjaśni doświadczony instruktor, który zadba też o bezpieczeństwo całego treningu.

Alternatywą, atrakcyjną zwłaszcza dla osób kochających fantastykę, jest voucher na zajęcia strzelania z łuku. W literaturze to Robin Hood czy Legolas zasłynęli z wyjątkowych umiejętności trafiania strzałą do celu niemal z każdej odległości, a teraz przyszła pora na Ciebie, Twoim bliskich lub znajomych. Weźcie udział w treningu łuczniczym i sprawdźcie, czy to naprawdę takie łatwe, jak się wydaje. Przed oddaniem pierwszego strzału każdy przejdzie oczywiście obowiązkowe szkolenie teoretyczne.

Napęd na cztery koła, czyli frajda za kierownicą

A gdyby tak móc rozpędzić się do kilkuset kilometrów na godzinę i skorzystać z całej mocy, jaką gwarantuje silnik ukryty pod maską jednego z najszybszych modeli aut dostępnych na światowym rynku? W Katalogu Marzeń spełnimy i to marzenie! Jazda bolidem Ariel Atom nie tylko wywoła przysłowiową gęsią skórkę na ciele kierowcy, ale też pozwoli mu sprawdzić się w najbardziej wymagających warunkach, do których z pewnością należy prowadzenie jednego z najnowocześniejszych samochodów.

A może podarujesz swojemu dziadkowi na urodziny udział w rajdzie off roadowym na fotelu pasażera? Doświadczony kierowca zapewnij jubilatowi wrażenia, których ten z pewnością długo nie zapomni, a przecież wszyscy wiemy, że o to właśnie chodzi w prezentach idealnych! Jeszcze innym prezentem pełnym adrenaliny będzie nauka kontrolowanego poślizgu, podczas której uczestnik lekcji postara się opanować czterokołową maszynę podczas deszczu. Tutaj będą się liczyły nie tylko umiejętności motoryzacyjne, ale też, a może nawet przede wszystkim, zdolność zachowania zimnej krwi i opanowania.

Skoki i spadanie

Jednym z najchętniej wybieranych prezentów pełnych adrenaliny jest skok Atrium Dive. Czy odważysz się postawić krok w powietrzu i spaść w głąb olbrzymiego, betonowego silosu? Dodatkowe emocje zapewni niebanalna oprawa muzyczna i świetlna, które sprawi, że uczestnik tego wyzwania będzie miał wrażenie, jakby znajdował się na planie filmu science fiction. Szukając pomysłów na prezenty z adrenaliną, warto rozważyć właśnie ten voucher i podarować go przyjacielowi albo bratu, którzy wprost uwielbiają naprawdę silne emocje. ;)