Małe kroki zmieniają świat!

Skarpetki spełniające marzenia w Katalogu Marzeń

Po raz drugi pomóżmy Fundacji Mam Marzenie!

W poprzednim roku zorganizowaliśmy akcję charytatywną z fundacją Mam Marzenie. Podopieczni fundacji cierpią na choroby, które zagrażają ich życiu, jednak łączy ich jedno — chęć do spełniania swoich najskrytszych marzeń. Pływanie z delfinami, napisanie własnego tomiku wierszy, czy spotkanie z ulubionym aktorem te śmiałe marzenia mogą się spełnić dzięki Twojej pomocy! Co trzeba zrobić? Wystarczy wskoczyć w wygodne skarpetki :)

Małe kroki zmieniają świat

Do każdego zamówienia na stronie Katalogu Marzeń możesz dołączyć parę skarpetek, których koszt to jedynie 17 złotych. Wystarczy, że przy złożonym zamówieniu wybierzesz jeden ze sposobów dostawy (Kurier DHL, Kurier InPost, Paczkomat InPost, Przesyłka Balonowa, lub Odbiór Osobisty w naszej Siedzibie). W koszyku w opcjach dodatkowych pojawi Ci się możliwość dodania do zamówienia skarpetek o odpowiednim rozmiarze.

Cały zysk ze sprzedaży trafia w ręce fundacji Mam Marzenie i przybliża podopiecznych o krok od realizacji ich wielkich planów. Do tego masz parę ciepłych skarpetek, które idealnie sprawdzą się na jesienne wieczory lub będą wspaniałym dodatkiem do prezentu dla bliskiej osoby.

Zdjęcia produktowa skarpetek w Katalogu Marzeń

Wygodne skarpetki to podstawa

Nasze pomagające skarpetki są wykonane w 80% z bawełny pierwszej jakości. Są one produkowane w Polsce, a projekt powstał z inicjatywy Katalogu Marzeń. Dostępne są dwa rozmiary skarpetek: 38-41 oraz 41-43. Wzór jest symetryczny, a wysoka jakość materiały sprawia, że wyglądają dobrze również po założeniu - materiał nie jest prześwitujący. Możesz śmiało wrzucić je do pralki, bez obawy o zniszczenie - podczas prania warto przewrócić je na drugą stronę.

Skartpetki unisex, dlatego sprawdzą się na prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Warto pamiętać, że na naszej stronie opcje dostawy kurierem InPost oraz do paczkomatu InPost są zawsze darmowe. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia - możesz więc zrobić świetny dodatek do prezentu i wrzucić pod choinkę parę nietypowych skarpetek.

Ile marzeń mogą spełnić skarpetki?

Na naszym blogu opisywaliśmy historie dwóch wyjątkowych chłopców - Filipa i Kamila. Dzięki Waszej pomocy udało się spełnić największe marzenia chłopców. Jak wielkie można mieć marzenia w wieku kilkunastu lat? Patrząc na historie chłopców wiemy, że naprawdę wielkie!

Współpraca Katalogu Marzeń z Fundacją Mam Marzenie

Filip (na zdjęciu w prawym dolnym rogu) dzięki zebranym pieniądzom odwiedził obserwatorium astronomiczne na hiszpańskiej wyspie La Palma. Mógł rozmawiać z tamtejszymi naukowcami, zobaczyć jak wygląda praca astronauty i rozbudzić w sobie jeszcze większą pasję do gwiazd. Drugim chłopcem z wielkim sercem i wielkimi marzeniami jest Kamil. Jako pasjonat historii i zamków wybrał się wraz z rodziną na wycieczkę po murach największych niemieckich twierdzy. Udało mu się zwiedzić zamek Hohenzollern, Heidelberg, i budowlę w Schwerinie. Jak wspomina swoją podróż?

„Kamil z dnia na dzień stawał się bardziej radosny, pełen życia i chęci spełniania swoich kolejnych marzeń, które również wiążą się z zamkami. To cudowne słyszeć jak bardzo można być pochłoniętym swoją pasją, która jest tak wyjątkowa. Każdy nasz dzień był zupełnie inny, każdy zamek, widok był czymś niezapomnianym co zostanie do końca życia w głowie.”

Dla Filipa i Kamila spełnianie marzeń to nie tylko kolorowe wycieczki. To przede wszystkim okazja, aby na chwilę zapomnieć o chorobie. Aby zyskać nową energię i siłę do spełniania swoich kolejnych pragnień.

Spełnij marzenie dziecka

Historii podobnych do tej Kamila i Filipa jest dużo, a Ty masz okazję przyczynić się do spełnienia marzenia kolejnego dziecka. Zakup skarpetek będzie małą cegiełką, która może otworzyć kolejnemu dziecku szansę do spełniania siebie. Gorąco zachęcamy do tego, aby pomagać.