Załadowano 12 z 12 dostępnych

Voucher na sesję fotograficzną na prezent

Absolutna cisza i zapach surowego drewna na leśnej polanie? A może raczej centrum zatłoczonego miasta, które nigdy nie zasypia? Każde z tych miejsc jest wyjątkowe i pozwala na zrealizowanie niezapomnianej sesji zdjęciowej. Taki prezent będzie prawdziwą frajdą zarówno dla dorosłych fanów fotografii, jak i dla najmłodszych, którzy chcieliby spróbować swoich sił po drugiej stronie aparatu. Co najważniejsze, wręczając voucher na biznesową lub inną sesję fotograficzną, zapewniasz obdarowanej osobie nie tylko doskonałą zabawę podczas robienia zdjęć, ale też oryginalną pamiątkę, która zawsze pozwoli jej wrócić do najpiękniejszych momentów w życiu mimo upływu czasu.

Sesje w plenerze – będzie spontanicznie

Najpiękniejsze zdjęcia to takie, które są robione z zaskoczenia. Autentyczne emocje, swoboda osoby fotografowanej i ruch uchwycony przez migawkę aparatu – oto, w czym leży siła fotografii. Jeżeli zatem szukasz naprawdę udanego prezentu dla rodziny, możesz z powodzeniem wybrać jedną z sesji fotograficznych w plenerze. Może będzie to sesja w całości poświęcona najmłodszym, której efekty pozwolą zachować pierwsze lata życia dziecka w formie kadrów? A może zdecydujesz się raczej na portretową sesję dla całej rodziny, dzięki której w waszym salonie zawiśnie piękna fotografia, z dumą prezentująca przedstawicieli wielu pokoleń? Ilu Marzycieli, tyle pomysłów i każdy z nich jest doskonały. Jedno jest pewne – sesja zdjęciowa na prezent to doskonały pomysł dla każdego, bez względu na wiek i zainteresowania.

Sesje stylizowane – poczuj się jak gwiazda modelingu

A co powiesz na to, aby dzięki prezentowi z Katalogu Marzeń móc poczuć się jak prawdziwa gwiazda modelingu? Z sesją fotograficzną na prezent to całkiem możliwe! Pomysłów na nie nie brakuje, a profesjonalni fotografowie z całej Polski tylko czekają w swoich studiach na to, aby stworzyć niezapomniane zdjęcia. Przyszłe mamy z pewnością ucieszą się z tzw. sesji brzuszkowej, która dokumentuje ten ważny czas w wyjątkowy, a często również zabawny sposób. Podczas realizacji portretu zapanuje atmosfera niczym w kultowej „Dziewczynie z perłą”.

Aż dwie całkiem różne stylizacje sprawią, że zrobione w studio zdjęcia będą naprawdę niepowtarzalne, a ich klimat świetnie odda charakter modelki lub modela. Sesja buduarowa to natomiast propozycja dla tych, którzy nie boją się pójść o krok dalej, niż portret. Profesjonalna stylizacja, makijaż i fryzura, scenografia dopracowana w najmniejszych szczegółach – podczas takiej sesji fotograficznej naprawdę można puścić wodze fantazji. Zanurz się w świecie jak z baśni, wciel w rolę gwiazdy sprzed lat albo podaruj taką możliwość osobom, które chciałbyś uszczęśliwić. Dzięki voucherom na sesje fotograficzne to nic trudnego!

Kobiece sesje zdjęciowe – piękno ma różne oblicza

Kobieca natura uchwycona na zdjęciach – czy może być coś piękniejszego? Taki upominek dla pań z pewnością docenią te, które skrycie marzą o karierze fotomodelki. Ale kobieca sesja zdjęciowa to także doskonały pomysł na przekonanie się o własnym pięknie i niezwykłości. Dzięki obecności doświadczonego fotografa, obdarowane w ten sposób kobiety na zdjęciach ujrzą najpiękniejsze wersje samych siebie. Sesja zdjęciowa z metamorfozą pozwoli im dokonać niezwykłej zmiany i uwiecznić ją w albumie. Kobieca sesja zdjęciowa jest odpowiedzią na potrzeby tych dziewczyn, które chciałyby na nowo odkryć w sobie #girlpower. Tworząc akt artystyczny, fotografowana będzie zaś mogła poznać swoje ciało i przekonać się, jak bardzo jest wyjątkowe. „Nie istnieją zasady opisujące fotografię. Są tylko dobre fotografie” powiedział kiedyś niekwestionowany mistrz aparatu – Ansel Adams. I właśnie o tych słowach warto pamiętać, wybierając sesję fotograficzną na prezent dla bliskich i przyjaciół.