Załadowano 13 z 13 dostępnych

Świat wirtualnej rzeczywistości – przygoda dla każdego

Znudził Ci się świat, który widzisz za oknem? Marzysz, aby wziąć udział w wielkiej przygodzie i to bez konieczności dalekich podróży? A może szukasz pomysłu na to, jak zachęcić do spróbowania czegoś nowego osoby nastolatków spędzających całe dnie przed ekranem komputera? Odpowiedzią na wszystkie te potrzeby jest voucher na wizytę w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Wybierając opcję dla dwojga, sprawisz, że najbliższa randka będzie naprawdę wyjątkowa. Wytrawnym miłośnikom gier strategicznych i misji specjalnych polecamy wizytę w świecie VR na poziomie hard. Dzięki Virtuix Omni będzie można sprawdzić się w roli komandosa albo pogromcy zombie.

Szukasz pomysłu na rozrywkę dla paczki przyjaciół? A może chciałbyś, aby nadchodząca impreza integracyjna w pracy miała zupełnie inny charakter niż dotychczas? W takim razie zdecyduj się na imprezę dla grupy w świecie wirtualnej rzeczywistości. W Gdyni, Radomiu, Szczecinie albo Toruniu spędzicie kilkadziesiąt minut pełnych emocji na najwyższym poziomie. Po takiej atrakcji tematów do wspólnych opowieści na pewno nie zabraknie na długo!

Park rozrywki – rodzinna przygoda

Zastanawiasz się, jak zaplanować udany rodzinny weekend? Czas, który będzie po brzegi wypełniony zabawą dla dużych i małych? Koniecznie sprawdźcie profesjonalne parki rozrywki w całej Polsce. Jednym z nich jest Energylandia w podkrakowskim Zatorze. Gigantyczna kolejka górska, karuzele, pięć tematycznych stref pełnych zakamarków czekających na odkrycie… Czy trzeba mówić coś więcej? Rodzinny weekend w Energylandii to przepis na weekend, który pomoże połączyć wiele pokoleń.

Serca najmłodszych podbije też kosmiczna przygoda w sali zabaw Space Kids.  Wyścigi samochodowe, baseny z kulkami albo trampoliny to miejsca, w których dzieciaki poczują się naprawdę świetnie. Wybierz voucher na wstęp do sali zabaw Space Kids w Warszawie i spraw, że Twoi podopieczni spędzą czas w ciągłym ruchu i z uśmiechem na ustach.

Wyrusz w podróż… na rowerze!

Odkryj najpiękniejsze miejsca wokół siebie i niech ogranicza się tylko wyobraźnia. Podróżowanie stanie się jeszcze łatwiejsze dzięki własnemu rowerowi! Jeśli tradycyjne modele ze sklepów to dla Ciebie za mało, postaw na naprawdę wyjątkową maszynę. Podaruj sobie lub bliskim voucher umożliwiający zaprojektowanie własnego roweru. Takie wymarzone „dwa kółka” mogą sprawić, że na nowo odkryjesz uroki aktywności w plenerze.

Voucher rowerowy pozwoli dopasować do siebie wszystkie elementy roweru – od wielkości kół czy wysokości ramy, przez kolor lakieru i najmniejsze detale. Twój rower będzie naprawdę niepowtarzalny, a jadąc na nim, po prostu nie będzie mógł pozostać niezauważony.

Wstęp do parku trampolin – sport z przymrużeniem oka

Kto powiedział, że wyskoki i fikołki są zarezerwowane tylko dla najmłodszych? Odwiedzając park trampolin Airo, przekonasz się, że to nieprawda! Dzięki powierzchni aż 3000 m2 przetestujesz nawet najbardziej szalone akrobacje. Taki voucher to pewność, że dzień będzie udany bez względu na pogodę. Pozwól sobie lub bliskim na odrobinę szaleństwa i wspólnie odwiedźcie park trampolin Airo.