o prezentach

TOP5 Odlotowych Przeżyć

Data aktualizacji: 2020-09-14

Sezon lotniczy to czas, kiedy najwięcej osób spełnia swoje marzenia. Wtedy odbywają się loty widokowe motolotnią, paralotnią, motoparalotnią. Latają awionetki i balony, można skakać ze spadochronem. Jeżeli zastanawiasz się, którą lotniczą atrakcję wybrać, prezentujemy TOP 5 bestsellerów wśród odlotowych przeżyć.

Lot szybowcem

Prezent lotniczy, która wzbudza naprawdę dużo entuzjazmu wśród naszych Klientów. Powodów jest kilka – przede wszystkim z całą pewnością jest to fantastyczna przygoda w chmurach, podczas której można podziwiać niezwykłe widoki. Inni decydują się na lot szybowcem… z ciekawości. Tak, tak, bo wielu zastanawia, w jaki sposób maszyna, która nie ma silnika, wzbija się w powietrze, lata i na dodatek ląduje tam, gdzie trzeba – doskonała lekcja fizyki w praktyce! To jeszcze kilka opinii od Klientów, którzy już spełnili to marzenie:

Szczerze polecam. Frajda nie do opisania – Kamil

(…) Dostałam w prezencie urodzinowym lot szybowcem, zawsze marzyłam o lataniu jak ptak, ale trochę się bałam. I gdyby nie prezentowy voucher, pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Wrażenia niesamowite, polecam wszystkim lot szybowcem. Super – Violetta

Lot szybowcem to nieprzeciętne przeżycie. Polecam entuzjastom lotnictwa i zupełnym laikom. Piękne widoki, niesamowite odczucia i duży komfort lotu. Było super – Sebastian

Zdecydowanie polecamy!

Lot szybowcem gwarantuje nie tylko wspaniałe przeżycia, ale też niesamowite widoki!

Lot paralotnią

Bezsprzeczny bestseller lotniczy. Trudno się dziwić, bo wrażenia, które towarzyszą podczas lotu są niesamowite – począwszy od startu po lądowanie. Niezwykłe uczucie niczym nieskrępowanej przestrzeni potężnie wzmaga krążenie adrenaliny we krwi, a bujanie wśród chmur uświadamia, że realizacja marzeń naprawdę nie ma granic. Wiemy, o czym mówimy, bo mieliśmy okazję odbyć lot paralotnią we Wrocławiu i przyznamy, że trudno opisać to wszystko słowami. Choć naszej Klientce się udało:

Lot paralotnią to fantastyczne przeżycie, a dodatkowa atrakcja w postaci akrobacji po prostu meeeega! (…) Na pewno kiedyś powtórzę — Beata

Lot paralotnią to jeden z najchętniej wybieranych prezentów z naszej oferty

Pierwszy kurs pilotażu

To doskonały prezent nie tylko dla tych, którzy od dziecka marzyli o zostaniu pilotem. Marzenia nie znają granicy wieku i nawet gdy już jesteś człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, warto się od niej oderwać i w końcu zacząć realizować swoje pasje lub po prostu spróbować czegoś zupełnie nowego. Pierwszy kurs pilotażu to teoretyczna i praktyczna lekcja lotnictwa, po której niektórzy z naszych Klientów połknęli lotniczego bakcyla:

Pierwszy kurs pilotażu to niezapomniana przygoda z profesjonalistami. (…) Voucher otrzymałam w prezencie urodzinowym od męża — polecam gorąco — jest to niebanalny i na pewno atrakcyjny prezent — Joanna

Skok spadochronowy w tandemie

Chyba najbardziej ekstremalny bestseller lotniczy. Skok spadochronowy w tandemie to jedno z tych marzeń, które wiele osób chce zrealizować, ale nie każdy ma odwagę. Jeżeli potrzebujesz otuchy, to najlepszym przykładem będzie Agnieszka – nasz manager ds. oferty marzeń – która swój pierwszy skok spadochronowy odbyła w pojedynkę, czyli bez asysty instruktora. Aga poszła na kurs spadochroniarski, który ukończyła pozytywnym wynikiem, otrzymała uprawnienia do samodzielnych skoków i na swoim koncie ich już ponad 50!  Wniosek jest jeden – nie bójcie się realizować marzeń! Spadochroniarstwo to przygoda dostępna dla każdego bez względu na wiek czy umiejętności.

Lot widokowy samolotem Cessna

Cessna jest jednym z najpopularniejszych tzw. lekkich samolotów używanych w celach szkoleniowych, turystycznych i do prywatnych lotów. Lot widokowy samolotem Cessna to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć – podczas lotu warto mieć ze sobą aparat i uwiecznić Ziemię oglądaną z tak odlotowej perspektywy! Nasi Klienci też polecają to przeżycie:

(…) Było fantastycznie, piękne widoki, gorąco polecam – Asia

Fajna sprawa, polecam — Jędrzej

Najlepsze atrakcje powietrzne

Możliwości, by zobaczyć świat z lotu ptaka, jest naprawdę wiele — zza szyby szybowca, spod szeleszczącego skrzydła paralotni, z pokładu kultowej Cessny. Zrealizuj je wszystkie! Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie podniebne atrakcje w jednym miejscu. Znajdziesz je w kategorii latanie i opadanie. Aż zachciało nam się polatać!

Wysokich i licznych lotów w nowym sezonie! :-)

Data publikacji: 2017-03-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.