o prezentach

TOP5 Odlotowych Przeżyć, Wybieramy Najlepsze Atrakcje Lotnicze

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Sezon lotniczy to czas, kiedy najwięcej osób spełnia swoje marzenia. Wtedy odbywają się loty widokowe motolotnią, paralotnią, motoparalotnią. Latają awionetki i balony, można skakać ze spadochronem. Jeżeli zastanawiasz się, którą lotniczą atrakcję wybrać, prezentujemy TOP 5 bestsellerów wśród odlotowych przeżyć.

1. Lot szybowcem

Prezent lotniczy, która wzbudza naprawdę dużo entuzjazmu wśród naszych Klientów. Powodów jest kilka – przede wszystkim z całą pewnością jest to fantastyczna przygoda w chmurach, podczas której można podziwiać niezwykłe widoki. Inni decydują się na lot szybowcem… z ciekawości. Tak, tak, bo wielu zastanawia, w jaki sposób maszyna, która nie ma silnika, wzbija się w powietrze, lata i na dodatek ląduje tam, gdzie trzeba – doskonała lekcja fizyki w praktyce! To jeszcze kilka opinii od Klientów, którzy już spełnili to marzenie:

Szczerze polecam. Frajda nie do opisania – Kamil

(…) Dostałam w prezencie urodzinowym lot szybowcem, zawsze marzyłam o lataniu jak ptak, ale trochę się bałam. I gdyby nie prezentowy voucher, pewnie nigdy bym się nie zdecydowała. Wrażenia niesamowite, polecam wszystkim lot szybowcem. Super – Violetta

Lot szybowcem to nieprzeciętne przeżycie. Polecam entuzjastom lotnictwa i zupełnym laikom. Piękne widoki, niesamowite odczucia i duży komfort lotu. Było super – Sebastian

Zdecydowanie polecamy!

Lot szybowcem gwarantuje nie tylko wspaniałe przeżycia, ale też niesamowite widoki!

2. Lot paralotnią

Bezsprzeczny bestseller lotniczy. Trudno się dziwić, bo wrażenia, które towarzyszą podczas lotu są niesamowite – począwszy od startu po lądowanie. Niezwykłe uczucie niczym nieskrępowanej przestrzeni potężnie wzmaga krążenie adrenaliny we krwi, a bujanie wśród chmur uświadamia, że realizacja marzeń naprawdę nie ma granic. Wiemy, o czym mówimy, bo mieliśmy okazję odbyć lot paralotnią we Wrocławiu i przyznamy, że trudno opisać to wszystko słowami. Choć naszej Klientce się udało:

Lot paralotnią to fantastyczne przeżycie, a dodatkowa atrakcja w postaci akrobacji po prostu meeeega! (…) Na pewno kiedyś powtórzę — Beata

Lot paralotnią to jeden z najchętniej wybieranych prezentów z naszej oferty

3. Pierwszy kurs pilotażu

To doskonały prezent nie tylko dla tych, którzy od dziecka marzyli o zostaniu pilotem. Marzenia nie znają granicy wieku i nawet gdy już jesteś człowiekiem mocno stąpającym po ziemi, warto się od niej oderwać i w końcu zacząć realizować swoje pasje lub po prostu spróbować czegoś zupełnie nowego. Pierwszy kurs pilotażu to teoretyczna i praktyczna lekcja lotnictwa, po której niektórzy z naszych Klientów połknęli lotniczego bakcyla:

Pierwszy kurs pilotażu to niezapomniana przygoda z profesjonalistami. (…) Voucher otrzymałam w prezencie urodzinowym od męża — polecam gorąco — jest to niebanalny i na pewno atrakcyjny prezent — Joanna

4. Skok spadochronowy w tandemie

Chyba najbardziej ekstremalny bestseller lotniczy. Skok spadochronowy w tandemie to jedno z tych marzeń, które wiele osób chce zrealizować, ale nie każdy ma odwagę. Jeżeli potrzebujesz otuchy, to najlepszym przykładem będzie Agnieszka – nasz manager ds. oferty marzeń – która swój pierwszy skok spadochronowy odbyła w pojedynkę, czyli bez asysty instruktora. Aga poszła na kurs spadochroniarski, który ukończyła pozytywnym wynikiem, otrzymała uprawnienia do samodzielnych skoków i na swoim koncie ich już ponad 50!  Wniosek jest jeden – nie bójcie się realizować marzeń! Spadochroniarstwo to przygoda dostępna dla każdego bez względu na wiek czy umiejętności.

5. Lot widokowy samolotem Cessna

Cessna jest jednym z najpopularniejszych tzw. lekkich samolotów używanych w celach szkoleniowych, turystycznych i do prywatnych lotów. Lot widokowy samolotem Cessna to przeżycie, które na długo zapadnie w pamięć – podczas lotu warto mieć ze sobą aparat i uwiecznić Ziemię oglądaną z tak odlotowej perspektywy! Nasi Klienci też polecają to przeżycie:

(…) Było fantastycznie, piękne widoki, gorąco polecam – Asia

Fajna sprawa, polecam — Jędrzej

Najlepsze atrakcje powietrzne

Możliwości, by zobaczyć świat z lotu ptaka, jest naprawdę wiele — zza szyby szybowca, spod szeleszczącego skrzydła paralotni, z pokładu kultowej Cessny. Zrealizuj je wszystkie! Zebraliśmy dla Ciebie wszystkie podniebne atrakcje w jednym miejscu. Znajdziesz je w kategorii latanie i opadanie. Aż zachciało nam się polatać!

Wysokich i licznych lotów w nowym sezonie! :-)

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2017-03-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.