o prezentach
Teraz każdy voucher ważny jest aż 18 miesięcy!
16 sierpnia 2017
Już od początku czerwca zastanawiamy się, kto zgarnie roczny abonament na realizację marzeń w Katalogu. A wszystko w związku z organizowaną przez nas akcją #chcętoprzeżyć!
13 września 2017
Czyli jak znalazłam się w półfinale akcji #chcętoprzeżyć!
5 kwietnia 2018
Aga Biernacka – zwyciężczyni I. edycji akcji #ChcęToPrzeżyć podzieliła się swoimi wrażeniami ze swojej zeszłorocznej przygody. Jak się okazuje, akcja nie tylko sprawiła jej mnóstwo radości, ale zmieni...
18 kwietnia 2018
Agnieszka Szafrankowska jest opiekunem tegorocznej edycji #ChcęToPrzeżyć. Z akcją związana jest od początku - z uczestnictwa w pierwszej edycji zrezygnowała właśnie dla pracy w Katalogu Marzeń. O tym,...
29 marca 2019
Poznajcie Dianę, zwyciężczynię II edycji ChcęToPrzeżyć. Jak przełamała strach przed skokiem spadochronowym? Diana zdradza szczegóły swojej przygody z akcją CHTP!
15 kwietnia 2019
Jak będzie wyglądała III edycja akcji ChcęToPrzeżyć? Jak uczestnicy mogą zaskoczyć w tym roku? Oraz co będzie można testować?
19 kwietnia 2019
Zgłoszenia do najbardziej pozytywnej akcji w Internecie już trwają, a my już nie możemy się doczekać wspólnego spełniania marzeń. Przeczytaj o #ChcęToPrzeżyć, akcji która już 3 raz będzie jednoczyć lu...
7 lipca 2019
Uczestniczka ChcęToPrzeżyć Odwiedza Hotel Tumski we Wrocławiu i Przynosi nam Garść Inspiracji. Jak Spędzić Udany Weekend we Wrocławiu we Dwoje?
24 lipca 2019
Jak Wygląda Skok ze Stadionu Dream Jump? Elczi z III Edycji ChcęToPrzeżyć Opowiada, jak Czuła się Podczas Skoku z 40 metrów! Zobaczcie Sami.
6 września 2019
Poznaj Maję, uczestniczkę ChcęToPrzeżyć, która opowie o swojej przygodzie z Flyride. Jak wygląda przygoda na latającym skuterze wodnym? Zdradzamy wszelkie szczegóły.
7 października 2019
Poznaj Julkę, uczestniczkę III edycji ChcęToPrzeżyć, która zabierze Cię na kosmiczną podróż. Dowiesz się, na czym polega akcja, jakie atrakcje testowała Julka oraz jaką radę ma dla kolejnych Marzyciel...
6 listopada 2019
Z wielkim bólem serca zamykamy 3 edycja ChcęToPrzeżyć, dlatego przygotowaliśmy małe podsumowanie. Co w tym roku się zmieniło? Co nas zaskoczyło? Jak wygadało spotkanie z największymi Marzycielami w Po...
2 marca 2020
Poznajcie Nikolinę Jaworską, która wygrała III edycję ChcęToPrzeżyć. Jak wspomina testowanie marzeń? Czy przełamała swoje lęki? Jaką radę ma dla kolejnych Marzycieli? Zobaczcie sami!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.