o prezentach

Zaplanuj Idealną Majówkę!

Data aktualizacji: 2020-04-30

 

No i mamy majówkę! Pogoda dopisuje, słońce grzeje, a tegoroczna majówka jest wyjątkowo długa. Pomysłów na spędzenie majowego wytchnienia jest mnóstwo – od grilla, przez aktywny wypoczynek, aż do zagranicznych wyjazdów. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłów na te kilka dni, przybywamy z pomocą. Dowiedz się, jakie przeżycia będą idealne na majówkowe oderwanie się od rutyny.

Latająca majówka

Maj to idealny czas na podniebne przygody – jest ciepło, a pogoda właściwie nie szwankuje. Loty znaleźć można w wielu rejonach Polski, co sprawia, że możesz skorzystać z atrakcji blisko swojego miejsca zamieszkania.

Lot motolotnią i lot paralotnią to rozwiązanie dla osób, które potrzebują oderwać się od ziemi – i to dosłownie. Wielu naszych klientów zadaje pytanie, czym właściwie różni się motolotnia od paralotni? Paralotnia przypomina trochę spadochron i w swojej konstrukcji nie posiada stelaża. Motolotnia natomiast posiada sztywną konstrukcję w kształcie trójkąta. W paralotni siedzimy w „uprzęży” zawieszonej pod skrzydłem, w motolotni – w wózku. Na motolotni można osiągnąć dużo wyższe prędkości – może lecieć nawet 130 km/h, podczas gdy paralotnią polecimy znacznie wolniej (około 30-70 km/h). Co wybrać? Wszystko zależy od Was. Na paralotni będziecie sunąć powoli po niebie i rozkoszować się widokami z nieziemskiej perspektywy. Na motolotni będzie trochę więcej emocji i oprócz magicznych krajobrazów poczujecie dreszczyk adrenaliny.

Jeżeli majówkę zamierzasz spędzić w stolicy, wcale nie musisz rezygnować z emocjonujących atrakcji. Niezależnie od tego, czy będziesz w pracy czy przyjechałeś tu pozwiedzać – lot widokowy nad Warszawą to świetne rozwiązanie na majówkowy reset. Loty odbywają się na Lotnisku Babice, na granicy dzielnic Bielany i Bemowo. Z centrum Warszawy dojedziesz na miejsce w około 30-40 minut komunikacją miejską, a samochodem nawet w 20 minut – to bardzo szybko jak na tak emocjonującą atrakcję. Zapracowany początek maja nie musi oznaczać rezygnację z marzeń!

Potrzebuję relaksu!

Ekstremalne atrakcje są świetne, ale czasem wolne chwile chciałoby się przeznaczyć na stuprocentowy relaks – zwłaszcza, jeżeli w majówkę mamy sporo pracy. Wasze nerwy z pewnością ukoi relaksujący masaż dla dwojga, na który możecie udać się na przykład z drugą połówką, przyjaciółką, koleżanką z pracy. Masaż będzie nie tylko chwilą odprężenia, ale również oryginalnym pomysłem na spędzenie czasu z bliską osobą.

Majówka cała w błocie – szaleństwo off road

Off Road 4x4 to świetna przygoda na ciepły, wiosenny dzień. Za kierownicą auta terenowego będziesz pokonywał wymagające leśne trasy, na których nie będzie brakować przeszkód. Będzie piach, kamień, błoto, a może nawet woda. Potężne auta poradzą sobie z każdą nawierzchnią, chociaż ta jazda z pewnością nie będzie jazdą „jak po maśle”. Trochę potrzęsie, poprzechyla, wstrząśnie pasażerami… emocji nie zabraknie z pewnością. Zabierz osoby towarzyszące i zafunduj im off roadową przygodę na miejscu pasażera.

Niezależnie od tego, jak spędzicie majówkę, ważne, abyście mieli poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Życzymy Wam wielu radosnych momentów i aby pogoda nas nie zawiodła! 

Data publikacji: 2018-04-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.