o prezentach

Tylko w czerwcu! Zarejestruj się w Klubie Marzycieli, a otrzymasz 50 zł na start! Sprawdź

Zaplanuj Idealną Majówkę!

Ocena artykułu: 3/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2023-04-21

No i mamy majówkę! Pogoda dopisuje, słońce grzeje. Pomysłów na spędzenie majowego wytchnienia jest mnóstwo – od grilla, przez aktywny wypoczynek, aż do zagranicznych wyjazdów. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłów na te kilka dni, przybywamy z pomocą. Dowiedz się, jakie przeżycia będą idealne na majówkowe oderwanie się od rutyny.

Lotnicze atrakcje na majówkę

Maj to idealny czas na podniebne przygody – jest ciepło, a pogoda właściwie nie szwankuje. Loty znaleźć można w wielu rejonach Polski, co sprawia, że możesz skorzystać z atrakcji blisko swojego miejsca zamieszkania.

Lot motoparalotnią lub lot paralotnią

Lot motolotnią i lot paralotnią to rozwiązanie dla osób, które potrzebują oderwać się od ziemi – i to dosłownie. Wielu naszych klientów zadaje pytanie, czym właściwie różni się motolotnia od paralotni? Paralotnia przypomina trochę spadochron i w swojej konstrukcji nie posiada stelaża. Motolotnia natomiast posiada sztywną konstrukcję w kształcie trójkąta. W paralotni siedzimy w „uprzęży” zawieszonej pod skrzydłem, w motolotni – w wózku. Na motolotni można osiągnąć dużo wyższe prędkości – może lecieć nawet 130 km/h, podczas gdy paralotnią polecimy znacznie wolniej (około 30-70 km/h). Co wybrać? Wszystko zależy od Was. Na paralotni będziecie sunąć powoli po niebie i rozkoszować się widokami z nieziemskiej perspektywy. Na motolotni będzie trochę więcej emocji i oprócz magicznych krajobrazów poczujecie dreszczyk adrenaliny.

Majówkowy lot widokowy nad Warszawą

Jeżeli majówkę zamierzasz spędzić w stolicy, wcale nie musisz rezygnować z emocjonujących atrakcji. Niezależnie od tego, czy będziesz w pracy czy przyjechałeś tu pozwiedzać – lot widokowy nad Warszawą to świetne rozwiązanie na majówkowy reset. Loty odbywają się na Lotnisku Babice, na granicy dzielnic Bielany i Bemowo. Z centrum Warszawy dojedziesz na miejsce w około 30-40 minut komunikacją miejską, a samochodem nawet w 20 minut – to bardzo szybko jak na tak emocjonującą atrakcję. Zapracowany początek maja nie musi oznaczać rezygnację z marzeń!

Prawdziwy majowy relaks

Ekstremalne atrakcje są świetne, ale czasem wolne chwile chciałoby się przeznaczyć na stuprocentowy relaks – zwłaszcza jeżeli w majówkę mamy sporo pracy. Wasze nerwy z pewnością ukoi relaksujący masaż dla dwojga, na który możecie udać się na przykład z drugą połówką, przyjaciółką, koleżanką z pracy. Masaż będzie nie tylko chwilą odprężenia, ale również oryginalnym pomysłem na spędzenie czasu z bliską osobą. Weźcie pod uwagę też inne pomysły z kategorii Masaże i zabiegi SPA. Dajcie sobie odpocząć!

Pomysł na aktywną majówkę

Off Road 4x4 to świetna przygoda na ciepły, wiosenny dzień. Za kierownicą auta terenowego będziesz pokonywał wymagające leśne trasy, na których nie będzie brakować przeszkód. Będzie piach, kamień, błoto, a może nawet woda. Potężne auta poradzą sobie z każdą nawierzchnią, chociaż ta jazda z pewnością nie będzie jazdą „jak po maśle”. Trochę potrzęsie, poprzechyla, wstrząśnie pasażerami… emocji nie zabraknie z pewnością. Zabierz osoby towarzyszące i zafunduj im off roadową przygodę na miejscu pasażera.

Niezależnie od tego, jak spędzicie majówkę, ważne, abyście mieli poczucie dobrze wykorzystanego czasu. Życzymy Wam wielu radosnych momentów i aby pogoda nas nie zawiodła! 

Ocena artykułu: 3/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Sport od zawsze stanowił część mojego życia, zarówno jako osoba aktywna, jak i kibic. Od dobrych kilku lat naprawdę dużo radości sprawia mi trekking górski. Wolny czas chętnie spędzam w gronie znajomych albo zagłębiając się w różne tematy jak geopolityka, inwestycje czy po prostu interesujące informacje ze świata :)

Data publikacji: 2018-04-30

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!