Blog o prezentach
o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Inspiracje i ciekawostki

17 lipca 2023

Jak spakować walizkę? Praktyczny poradnik

Przed Tobą wymarzona podróż, ale nie masz pojęcia, jak zabrać się do pakowania? Zobacz praktyczny poradnik od Klaudii, która ma za sobą kilka długich podróży.
17 lipca 2023

Pierwsza randka – jak się przygotować?

Pierwsza randka to doskonała okazja, aby zrobić dobre pierwsze wrażenie. Gdzie zaprosić drugą osobę? Jak spędzić to niezwykłe spotkanie? Sprawdź kilka naszych propozycji!
10 lipca 2023

Gdzie na weekend z dzieckiem

Zastanawiasz się, gdzie spędzić weekend z dzieckiem? Przedstawiamy kilka ciekawych propozycji! Sprawdź nasze pomysły i zaplanuj wyjazd ze swoją pociechą.
3 lipca 2023

Pomysł na rocznicę ślubu

Sprawdź nasze oryginalne propozycje na pomysł na rocznicę ślubu! Chwila relaksu, nowe wyzwania, a może ekscytująca przygoda? Wszystko w Twoich rękach!
19 czerwca 2023

Co robić latem? Pomysł na wakacje w Polsce

W Polsce też można spędzić wakacje w ciekawy sposób. Sprawdź nasze pomysły na wyjazd latem i się zainspiruj! Skorzystaj z atrakcji w naszym kraju i baw się dobrze w te wakacje.
7 marca 2023

Odważne, kochane, inspirujące - porozmawiajmy o kobietach

Przekonaj się, która kobieta jest największą inspiracją naszych ankietowanych. Porozmawiajmy o kobietach i doceniajmy je każdego dnia, bo zdecydowanie warto!
1 marca 2023

Jakich słów używasz, kiedy marzysz? Porozmawiajmy o Marzycielkach

W języku polskim feminatywy wciąż wzbudzają niepotrzebne zdziwienie. Jeśli zaczniemy ich używać, to po prostu przestaną nam przeszkadzać w codziennej komunikacji.
31 stycznia 2023

Zabawy walentynkowe i wróżby dla zakochanych

Zobacz, co możesz zrobić, aby te walentynki były naprawdę wyjątkowe! W artykule znajdziesz liczne ciekawe pomysły na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką.
20 stycznia 2023

Jak spędzić idealny dzień z babcią, jak pielęgnować relacje z dziadkami?

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe święta. Jak im sprawić przyjemność? Sprawdź kilka naszych propozycji na sprawienie wielkiej radości swoim dziadkom!
11 stycznia 2023

Dzień Babci i Dziadka – Historia i ciekawostki

Dzień Babci i Dziadka to święto obchodzone praktycznie w każdym regionie świata. Sprawdź nasz artykuł i poznaj wiele ciekawych informacji na temat tych wyjątkowych dni!
2 stycznia 2023

5 zaskakujących przeżyć, które zamienią zimowy czas we wspaniałą przygodę

Zimą również można spełniać marzenia! Zobacz nasze propozycje na świetne przeżycia, które możesz zrealizować o tej porze roku. To będzie wspaniała pełna pozytywnych emocji.
19 grudnia 2022

Gdzie można jeździć quadem?

Jazda quadem to świetna i emocjonująca przygoda. Gdzie można nim jeździć? Jakie są potrzebne uprawnienia? Sprawdź nasz artykuł, a wszystkiego się dowiesz!
14 listopada 2022

Czym są i jakie mogą być marzenia?

Marzenia warto spełniać - o tym powszechnie wiadomo. Zdecydowanie warto również o nich rozmawiać! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, dlaczego marzenia są tak ważne w życiu.
11 października 2022

Co robić w Warszawie? - Zobacz pomysły

Planujesz spędzić czas w Warszawie, ale nie wiesz, co tam możesz robić? Sprawdź nasze propozycje na ciekawe zajęcia w stolicy i odkryj mnóstwo interesujących miejsc tego miasta!
7 czerwca 2022

Pokolenie Silver, czyli na pogoń za marzeniami nigdy nie jest za późno

Jakie jest pokolenie Silver? To ludzie pełni życia, którzy wreszcie mają czas realizować marzenia! Poznaj przedstawicieli Silver Generation, dowiedz się, jak żyją i realizują swoje cele.
3 lutego 2022

Co robić zimą w Warszawie? Lista pomysłów na zimowe dni

Zastanawiasz się jak spędzić długie zimowe wieczory w Warszawie? Zapewniamy Cię, że nawet zimą nie ma tu nudy! Zebraliśmy 10 pomysłów na to, co robić zimą w Warszawie. Przejrzyj listę, zabierz znajomy...
24 grudnia 2021

Jak napisać list do świętego Mikołaja?

Pamiętasz jeszcze tę radość kiedy rodzice pomagali zapisywać słowa, a Ty ozdabiałeś list kolorowymi rysunkami? Pora przywrócić ten magiczny czas! Napisz list do świętego Mikołaja!
3 grudnia 2021

Zaplanuj święta bez pośpiechu – porady i checklisty do pobrania na Boże Narodzenie

Chcesz zorganizować święta Bożego Narodzenia bez zbędnego stresu? Potrzebujesz motywacji do zaplanowania idealnych świąt? A może nie wiesz jak się za to zabrać? Przychodzimy z pomocą — w tym artykule ...
3 listopada 2021

Ranking TOP10 najdziwniejszych hobby

Czy masz jakieś hobby? Nasze zainteresowania często zmieniają się w styl życia. Są dla nas ważne i sprawiają nam przyjemność. A jakie nietypowe hobby możemy spotkać? Zapraszamy do lektury naszego arty...
6 lipca 2021

7 najciekawszych filmów z motywem nurkowania

Zebraliśmy 7 najciekawszych filmów, w których pojawia się motyw nurkowania. Weź głęboki wdech, przygotuj pop corn… i zanurz się z nami do podwodnej części kinematografii.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach