Blog o prezentach
o prezentach

Blog o Prezentach i Przeżyciach

16 stycznia 2020

Prezent dla motocyklisty

Jeżeli znasz motocyklistę lub motocyklistkę, z pewnością wiesz, że kochają opowiadać o swojej pasji i odbytych podróżach. Znalezienie fajnego prezentu dla motocyklisty wydaje się być trudną zagadką. Czy na pewno? Zobacz w naszym artykule :)
15 stycznia 2020

Prezent dla żeglarza - ciekawe pomysły

Przydałby Ci się pomysł na oryginalny prezent dla żeglarza? Nie musisz dłużej szukać! Podsuwamy Ci kilka nietuzinkowych inspiracji na podarunek dla miłośnika żagli!
9 stycznia 2020

Bucket List - Jak spełniać swoje marzenia?

Chcesz spełniać swoje marzenia, ale jest ich za dużo i zaczynasz się gubić? Uporządkuj je z nami i spełniaj jedno po drugim dzięki stworzeniu Bucket List!
18 grudnia 2019

Życzenia bożonarodzeniowe - gotowe pomysły

Życzenia na Boże Narodzenie to świąteczna magia słów. Jak napisać życzenia bożonarodzeniowe dla bliskich? Kiedy jest najlepszy moment na złożenie życzeń? Skorzystaj z gotowca!
12 grudnia 2019

Prezent dla policjanta

Co podarować policjantowi? Zobacz pomysły na najlepsze upominki dla stróży, czyli naszych dzielnych mundurowych. Zainspiruj się naszymi propozycjami i podaruj upominek, który wywoła najszczersze emocj...
25 listopada 2019

Najlepsze Pomysły na Prezent Dla Majsterkowicza

Szukasz pomysłu na prezent dla majsterkowicza? Postaw na niespodziankę, która da mu cudowne wspomnienia i pozwoli dalej rozwijać jego pasję! Sprawdź nasze inspiracje na prezent dla złotej rączki!
12 listopada 2019

Prezent dla strażaka - najlepsze pomysły

Jaki prezent dla strażaka wybrać? Zobacz propozycje na upominki, które zaskoczą obdarowanego. Zainspiruj się i znajdź najlepszy prezent dla strażaka.
6 listopada 2019

Oni Spełnili Swoje Marzenia Zupełnie za Darmo - ChcęToPrzeżyć

Z wielkim bólem serca zamykamy 3 edycja ChcęToPrzeżyć, dlatego przygotowaliśmy małe podsumowanie. Co w tym roku się zmieniło? Co nas zaskoczyło? Jak wygadało spotkanie z największymi Marzycielami w Po...
25 października 2019

Prezent dla lekarza - oryginalne pomysły

Potrzebujesz inspiracji na prezent dla lekarza? Jeśli szukasz prezentu, który wyrazi eleganckie „dziękuję” - jesteś w dobrym miejscu. Doradzimy Ci, co kupić lekarzowi w ramach niespodzianki!
14 października 2019

Jaki Prezent dla Nauczyciela? Wybieramy Najlepsze Upominki na 14 Października!

14 października wypada Dzień Edukacji Narodowej. W tym dniu nauczyciele i profesorowie otrzymują od swoich podopiecznych drobne upominki. Jaki upominek będzie najlepszy dla nauczyciela?
7 października 2019

Kosmiczne Przygody podczas ChcęToPrzeżyć

Poznaj Julkę, uczestniczkę III edycji ChcęToPrzeżyć, która zabierze Cię na kosmiczną podróż. Dowiesz się, na czym polega akcja, jakie atrakcje testowała Julka oraz jaką radę ma dla kolejnych Marzyciel...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach