o prezentach

Oko w Oko z Idolem, czyli Pomysł na Inspirujący Prezent od TwójBohater.pl

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-16

Są takie prezenty, które zostają z nami na zawsze, rozgrzewają serce w chwilach zwątpienia, wywołują uśmiech na samo wspomnienie przeżytej chwili. Takich uczuć nie wzbudzają skarpetki, szalik czy nawet najsłodsze czekoladki. Moc zmieniania naszego życia ma natomiast kontakt z drugim człowiekiem. Jeśli jest to dodatkowo ktoś, kogo podziwiamy, naśladujemy, kto jest naszym Idolem… wyobraź sobie tylko, jak poruszające to muszą być chwile!

Katalog marzeń połączył siły z portalem TwójBohater.pl, aby spełniać najśmielsze marzenia. Z naszym partnerem dajemy Ci możliwość spotkania z Idolem na żywo, usłyszysz zatem słowa przeznaczone wyłącznie dla Ciebie.

Szukasz najlepszego prezentu na świecie? Podaruj emocje!

Chcemy rozpieszczać naszych najbliższych. To jeden ze sposobów, w jaki okazujemy naszą miłość i troskę. Pragniemy, by każdy prezent od nas ich zachwycał i wzmacniał więź między nami. Dlatego czasami tak trudno jest znaleźć właściwy podarunek.

Spędzamy godziny i dni, zastanawiając się, co rozpali iskierkę w oku najważniejszych dla nas osób. Wertujemy strony sklepów internetowych i odrzucamy kolejne, banalne propozycje. Tych wymagań nie spełni przecież żaden przedmiot. Jeśli zatem chcesz zrealizować swoje lub czyjeś marzenie, zamiast rzeczy podaruj pozytywne emocje. Najlepiej radość, zaskoczenie i zachwyt. Tak, to możliwie!

Kim jest Twój Idol?

Sportowiec, aktor, biznesmen czy może iluzjonista? Może ktoś, z kim łączy Cię wspólne doświadczenie? Każdy z nas ma w swoim życiu kogoś, kogo mógłby nazwać swoim Bohaterem. W głębi serca wiemy, że spotkanie z taką osobą, mogłoby odmienić nasze życie lub życie kogoś nam bardzo bliskiego. Wyobraź sobie tylko zachwyt, jaki wzbudziłoby spotkanie dzieciaków ze świętym Mikołajem, albo motywację zapalonego sportowca, który miał okazję porozmawiać z Przemysławem Saletą.

Dlaczego warto podarować właśnie taki prezent? Spotkanie z Idolem inspiruje do działania, spełniania marzeń i planów. Potrafi dodać nam skrzydeł, wzruszyć, a do tego wszystkiego, pozostaje w naszym sercu na zawsze i jest po prostu niepowtarzalne. Taki prezent to nie tylko gwarancja uśmiechu, ale też szansa, by odmienić czyjeś życie. Zamiast zastanawiać się, co powiedziałby lub zrobił Twój Idol, po prostu go o to spytaj.

Gwiazdy umówią się teraz na rozmowę z Wami i Waszymi bliskimi

Nie musicie już się niepokoić, czy zdążycie pokonać niepewność, czy to odpowiedni moment, czy ktoś niechciany Was przypadkiem nie usłyszy. Macie gwarancję rozmowy w pojedynkę, której zapis dostaniecie dodatkowo na wieczną pamiątkę. A wszystko bez wychodzenia z domu. Jak wielka to może być niespodzianka dla obdarowanego, który nagle widzi się ze swoim Idolem?

Taką właśnie wyjątkową chwilę pełną magii i wzruszeń oferujemy Ci wspólnie z portalem TwójBohater.pl. Wybierz spotkanie lub życzenia dla siebie lub bliskiej Ci osoby z jednym z 13 inspirujących Idoli:

 • Przemysławem Saletą — motywującym pięściarzem, którego znają wszyscy entuzjaści sportów walki (i nie tylko);
 • Grzegorzem „Gaborem” Jędrzejewskim — bramkarzem Reprezentacji Artystów Polskich, Reprezentacji Dziennikarzy, ale przede wszystkim założycielem i trenerem młodych pasjonatów piłki nożnej, znanym z programu „TurboKozak”;
 • świętym Mikołajem — postacią z krainy dziecięcych marzeń, która doda magii świątecznej atmosferze i rozpali dziecięce serca;
 • Robertem Korzeniowskim — czterokrotnym mistrzem olimpijskim i Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF;
 • Robertem Janowskim — artystą, piosenkarzem i aktorem, którego wszyscy znają z kultowych polskich seriali i teleturnieju „Jaka to melodia?”;
 • Weroniką Marczuk — aktorką i producentką telewizyjną;
 • Martyną Grajber — siatkarką, grającą w reprezentacji Polski;
 • Adamem Kszczotem — wybitnym atletą i mówcą, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych; 
 • Pawłem Fajdkiem — utytułowanym mistrzem w rzucie młotem; 
 • Anną Powierzą — aktorką i autorką książek;
 • Pawłem Zagumnym — wybitnym polskim siatkarzem z reprezentacji Polski; 
 • Sofią Ennaoui — inspirującą polską lekkoatletką; 
 • Piotrem Zeltem — aktorem teatralnym, filmowym i serialowym, uwielbianym między innymi za rolę Arniego w „13 posterunku".

Jak przygotować się do rozmowy z idolem poprzez platformę Twój Bohater?

Zdarzało Ci się spotkać swojego Idola lub Idolkę w snach? Zapewne doskonale pamiętasz tę noc. Zapewniamy, że spotkanie na żywo będzie znacznie bardziej emocjonujące!

Do rozmowy konieczne jest odpowiednie przygotowanie. Usiądź w wygodnym fotelu, przygotuj kawę lub herbatę (jeśli emocje Ci na to pozwolą!), uśmiech (obowiązkowo) i zaloguj się na spotkanie online. Rozmowa odbywa się w zaciszu Twego domu, a dzięki kamerze będziesz oko w oko z Twoim Idolem.

Oto chwila sam na sam z Twoim Idolem, a więc możesz spytać, o co chcesz, podzielić się swoją historią, lub po prostu wymienić kilka miłych słów. Na koniec dostaniesz też filmik ze spotkania z Gwiazdą, do którego w każdej chwili możesz wrócić.

Brzmi jak spełnienie marzeń? Pamiętaj, że każde spotkanie jest niepowtarzalne, a każda rozmowa toczy się inaczej. Czas na prezent, którego się nie zapomina.

Czy warto podarować spotkanie oko w oko z bohaterem na prezent?

Emocje towarzyszące tym rozmowom są ogromne! Potwierdzają to wszyscy, którzy je przeżyli. Sportowi Idole dostarczają motywacji do codziennych treningów lub udzielają wskazówek. Bohaterowie dziecięcy bawią, pogawędka z Mikołajem to podróż w krainę elfów i niespodzianek. Artyści dadzą się poznać z bardziej nieformalnej strony. Czy daliście się przekonać, że warto sięgać po rozwiązania nieoczywiste?

Każdy z nas marzył lub wciąż marzy o spotkaniu swojego Idola. Niektórzy wieszają plakaty nad łóżkiem, inni ze zniecierpliwieniem czekają na nowe wywiady i wypowiedzi dla popularnych magazynów. Teraz możesz osobiście poznać Gwiazdę, którą podziwiasz. Dzięki współpracy z portalem TwojBohater.pl możesz zamówić rozmowę online z wybraną osobistością ze świata sportu, muzyki, telewizji. Taka rozmowa to nie tylko niezapomniane emocje, ale również dawka inspiracji i cennych wskazówek. Poznaj na żywo swojego Idola! Spotkanie oko w oko z Idolem – inspirujący i nieoczywisty prezent. Dobrej zabawy!

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2022-05-15

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!