o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Na miejsca, gotowi, start! - rozpoczynamy nabór do Maratonu Marzeń

Ocena artykułu: 5/5(3 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-16

Budzisz się rano, sięgasz po telefon i wsiąkasz… Przewijasz palcem po ekranie, na którym wyświetlają się kolejne zdjęcia szczęśliwych ludzi, którzy robią niesamowite rzeczy. Nurkują wśród raf koralowych, zdobywają górskie szczyty, wydają książki, nagrywają piosenki i teledyski, podróżują… Po prostu żyją tak, jak to sobie wymarzyli. Ty też możesz spełniać marzenia! Właśnie wystartowała druga edycja wielkiego Maratonu Marzeń, w którym do wygrania jest aż 10 000 złotych.

Jakie to uczucie spełnić marzenie? 

Uskrzydlające! Spełnianie marzeń coś w nas „odblokowuje”, a to sprawia, że sięgamy po kolejne i zmienia się całe nasze życie. Nie wierzysz? Kasia Nejman, zwyciężczyni pierwszej edycji Maratonu Marzeń kwitnie jako współwłaścicielka niezwykłego biznesu — pracowni wyplatania wikliny. Wygrana w konkursie pozwoliła jej rozwinąć się w kierunku rękodzielniczym. Dziś nie tylko sprzedaje ekologiczne, trwałe i tradycyjne wyroby wikliniarskie, ale też prowadzi warsztaty z plecionkarstwa! Najlepsze jest jednak to, że jej marzenie spełnia się na nowo każdego dnia. 

Dlaczego warto marzyć? 

Odpowiedź jest prosta: bo spełnione marzenia potrafią odwrócić nasze życie o 180 stopni. Tak było w przypadku Anny Zoll, która świat biznesu zamieniła na świat filmu. Zamarzyła o wydaniu płyty z wyjątkową kołysanką dla dzieci. Anna ujęła nas swym ciepłem, wzruszyła i utwierdziła w przekonaniu, że nawet kiedy spełniamy osobiste marzenia, to wpływamy na nasze otoczenie. Tak właśnie zdobyła drugą nagrodę w pierwszym Maratonie. 

Powiesz: „codziennie robię coś, by spełnić swoje marzenie, ale nadal się nie udało. Marzenia nie zawsze się spełniają!” To prawda. Ale to wcale nie oznacza, że czas się poddać! Przeczytaj, jak o swoim niespełnionym (jeszcze) marzeniu opowiada Kasia Janisz, która również została wyróżniona w 2020 roku. 

Prawda jest jednak taka, że marzenia nie spełniają się same. Jedne kosztują dużo pieniędzy, inne wysiłku, trochę bólu, poświęcenia. Każde z nich jednak wymaga determinacji, siły i planu działania. Dokładnie tak, jak w maratonie. Zapraszamy Cię zatem do udziału w drugiej edycji konkursu Maraton Marzeń

Jak przygotować się do maratonu?

Masz marzenie, które możemy pomóc Ci spełnić? Możesz wygrać aż 10 000 zł i zrealizować dowolne marzenie! Zgłoś się do Maratonu Marzeń i przekonaj nas, że to właśnie Twoje marzenie powinniśmy sfinansować. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie maratonmarzen.pl. Opisz w nim swoje marzenie najdokładniej, jak potrafisz. Im więcej konkretów podasz, tym lepiej. Możesz też nagrać filmik, w którym opowiesz nam, o czym marzysz. 

Tutaj zaczyna się wyścig! Przydzielimy Ci mentora, który podzieli się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą. Przybliży Cię do realizacji marzeń, pokaże różne możliwości osiągnięcia celu. Kto nim będzie? To zależy od Twojego marzenia. W drugiej edycji Maratonu Marzeń czekają na Ciebie: 

  • Joanna Borucka — kobieta z ogromnym doświadczeniem w biznesie (ponad 20 lat spędziła, pracując w korporacjach i firmach doradczych). Jej wskazówki pozwoliły rozwinąć skrzydła zwyciężczyni pierwszej edycji Maratonu. 
  • Michał Leksiński — podróżnik, miłośnik alpinizmu, współtwórca portalu Patronie.pl. Wie, jak osiągać cele zawodowe i osobiste. 
  • Kamila Kielar — wielbicielka dalekich wypraw, reporterka o niezwykłej determinacji i sile. Doskonale wie, ile poświęcenia wymaga spełnianie marzeń i nie boi się żadnego wyzwania. 
  • Patrycja Bereznowska — zapalona biegaczka z zacięciem do bicia kolejnych rekordów. Dodatkowo dr. nauk biologicznych i trenerka jeździectwa.
  • Anna Zoll — producentka, scenarzystka, laureatka nagrody na Festiwalu Filmowym w Cannes. Zdobywczyni wyróżnienia w pierwszej edycji Maratonu Marzeń.
  • Tytus Brzozowski — artysta, pasjonat architektury i historii Warszawy. Specjalista od akwareli, który nie boi się wielkiego formatu. 

Kto wygra tegoroczny maraton? 

Mamy nadzieję, że będziesz to właśnie Ty! Wierzymy w powodzenie Twojego marzenia, musisz nam tylko o nim opowiedzieć. Czekamy na Twoje zgłoszenie! 

Ocena artykułu: 5/5(3 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2022-05-12

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!