o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Spełniliśmy 200 000 tysięcy marzeń. Ogłaszamy konkurs!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2024-04-30

Tak! 1 czerwca pewien Marzyciel złożył u nas zamówienie numer 200 000. To oznacza, że mamy na koncie już ponad 200 000 spełnionych marzeń! To dla nas niezwykle wzruszający moment. Najlepsze jest to, że czerwiec to miesiąc naszych urodzin! Z okazji 11 lat na rynku otrzymaliśmy piękny prezent, choć każde Wasze marzenie, które spełniamy na co dzień, to również spełnienie naszego marzenia. Przed Wami krótkie podsumowanie 200 000 spełnionych marzeń i niespodzianka!

200 000 spełnionych marzeń - jak do tego doszło?! :)

Spełnianie marzeń to nasza pasja, niech więc wieść o tym, że pomagamy je spełniać, niesie się dalej po całej Polsce. Sukcesywnie od 11 lat pomagamy Wam wybierać prezenty dla bliskich na każdą okazję. 100 000 zrealizowanych zamówień świętowaliśmy w 2017 roku. Widzisz więc, że popularność prezentów w formie przeżyć rośnie! Dlatego teraz możemy świętować okrągłe 200 000 spełnionych marzeń! Co sprawia, że coraz chętniej wręczamy prezenty w formie przeżyć?

Przykładowe atrakcje dostępne w Katalogu Marzeń

Prezenty w formie przeżyć motywują do działania

Wiesz, że ktoś marzy o skoku ze spadochronem, ale nie ma odwagi, aby wykonać pierwszy krok? Wręczając mu voucher na skok spadochronowy motywujesz go do wyjścia ze strefy komfortu. Każdy z nas ma tyle samo czasu w ciągu doby. Wybierając prezenty-przeżycia zachęcamy do aktywnego spędzania czasu i poszukiwania nowych pasji, próbowania nowych rzeczy, poznawania ciekawych osób. Prezenty w formie przeżyć gwarantują piękne doznania, emocje i wspomnienia, których po prostu nie da się zapomnieć. W ofercie mamy ponad 6000 atrakcji, jest co testować! :)

Prezenty-przeżycia są ekologiczne

Czas zadbać o naszą planetę. Najbardziej ekologiczną formą prezentu jest eVoucher PDF, który dotrze do Ciebie od razu po opłaceniu zamówienia. Nie musisz nawet go drukować! Możesz po prostu przesłać dalej do obdarowanej osoby. Voucher na atrakcję to prezentowy pewniak!

Każdy z nas regularnie mierzy się z problemem: co kupić tym razem? Szeroki wybór dostępnych atrakcji sprawia, że poszukujący Marzyciele znajdą coś dla każdego: dla mamy, taty, babci, siostry, koleżanki czy partnera biznesowego. A jeśli nie znasz obdarowanego zbyt dobrze, możesz wybrać Gift Voucher kwotowy, który daje mu możliwość wyboru atrakcji według własnych preferencji.

Pierwsze spełnione marzenie w historii Katalogu Marzeń

Pierwszą zrealizowaną atrakcją w naszej historii był… lot szybowcem! Więcej o tym przeczytasz w raporcie z okazji 10. urodzin. Od tamtej pory najczęściej wybieranym prezentem jest voucher na Off Road 4 × 4. Jesteś ciekawy, jakie było zamówienie numer 200 000? To poznaj motocross! Szczęśliwiec złożył to zamówienie w Dzień Dziecka. Przygotowaliśmy dla niego wspaniałą niespodziankę! :) Tymczasem przedstawiamy TOP 10 atrakcji wybieranych przez naszych Marzycieli w ciągu ostatnich 11 lat:

Najpopularniejsze atrakcje wszech czasów w Katalog Marzeń TOP 10

  1. Off Road 4x4
  2. Poznaj strzelanie
  3. Lot szybowcem
  4. Lot paralotnią
  5. Jazda gokartem
  6. Kolacja we dwoje
  7. Ostre strzelanie
  8. Ekstremalna jazda Monster Truckiem
  9. Masaż dla dwojga
  10. Degustacja piwa - kurs kiperski

O czym marzą Polacy?

Niedawno przeprowadziliśmy badanie wśród polskich internautów*. Zadaliśmy im proste pytanie: o czym marzysz? Najwięcej odpowiedzi dotyczy podróży i zwiedzania świata. Przypominamy, że odkrywanie świata to również wycieczki rowerowe, kajaki, górskie wyprawy z przewodnikiem, vouchery na pobyt w hotelu. To wszystko znajdziesz w naszej ofercie. Wśród kolejnych odpowiedzi przeplatają się materialne marzenia i skok ze spadochronem, skok na bungee, lot balonem i szybowcem. Oczywiście wiele marzeń to marzenia materialne - takie również ma każdy z nas. Jednak odpowiedź „dom” to marzenie o miejscu dla własnej rodziny na kreowanie wspólnych historii, auto - często jest tylko narzędziem ułatwiającym spełnianie innych marzeń. A wygrana w lotto? Nam też się to marzy. Wtedy moglibyśmy spełnić jeszcze więcej Waszych marzeń! :) 

Dlaczego warto mieć listę marzeń?

40% ankietowanych nie posiada listy własnych marzeń, argumentując to w następujący sposób: nie wiedzą dlaczego, nie mają czasu, są realistami i twardo stąpają po ziemi, nie mają marzeń, marzenia się nie spełniają. Obalamy te mity! Marzenia to nie mrzonki! Marzenia to projekty. Każde z nich ma cel i należy opracować kolejne kroki, które pozwolą nam się do niego zbliżyć. Znasz powiedzenie „Bądź realistą, zacznij marzyć”? Pamiętaj, że cel bez planu… pozostanie na zawsze w sferze marzeń.

Dlaczego warto marzyć? Urodzinowy konkurs

Co roku z okazji urodzin wolimy dawać niż przyjmować prezenty. To już nasza tradycja. Dodatkowo świętujemy 200 000 zamówień. Weź udział w konkursie! W puli nagród znajdziesz skoki ze spadochronem, loty balonem, jazdę szybkimi autami i wiele innych niespodzianek. Wejdź na stronę www.200tysiecymarzen.pl i odpowiedz na pytanie konkursowe: Dlaczego warto marzyć? Czekamy na Twoje zgłoszenie do 30 czerwca 2021!

Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie. Dziękujemy za ponad 200 000 spełnionych marzeń! Nie zwalniamy tempa i idziemy po kolejne. Z Tobą spełnimy ich miliony!

*Badanie świadomości marki KatalogMarzeń.pl, Biostat, 2021

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Brand Manager Dream and Do
Moje największe miłości to podróże, jedzenie i... jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas wspinania.

Data publikacji: 2021-06-02

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!