Promocje aż do -40%! SPRAWDŹ>> 
Teraz każdy voucher ważny jest aż 18 miesięcy!
2 marca 2020
Poznajcie Nikolinę Jaworską, która wygrała III edycję ChcęToPrzeżyć. Jak wspomina testowanie marzeń? Czy przełamała swoje lęki? Jaką radę ma dla kolejnych Marzycieli? Zobaczcie sami!
6 listopada 2019
Z wielkim bólem serca zamykamy 3 edycja ChcęToPrzeżyć, dlatego przygotowaliśmy małe podsumowanie. Co w tym roku się zmieniło? Co nas zaskoczyło? Jak wygadało spotkanie z największymi Marzycielami w Po...
2 października 2019
Poznaj fascynującą historię Kamila z Fundacji Mam Marzenie. Jakie marzenie udało mu się spełnić? I jak możesz pomóc fundacji poprzez niewielki krok?
13 września 2019
Jak wygląda lot balonem w praktyce? Angelika ze ChcęToPrzeżyć opowiada o swoich wrażeniach z lotu z Akademią Balonową.
9 września 2019
Przeczytaj więcej o Dniu Marzyciela. Co spełniło się w życiu Filipa z Fundacji Mam Marzenie? I co ze spełnianiem marzeń mają wspólnego skarpetki? Przeczytaj więcej.
6 września 2019
Jak wygląda przygoda na desce z wakeboardingiem? Jak steruje się deską? Czy jesto to trudne? Odwiedzamy WakePark Gdańsk i zdradzamy sekrety tego wodnego sportu.
6 września 2019
Poznaj Maję, uczestniczkę ChcęToPrzeżyć, która opowie o swojej przygodzie z Flyride. Jak wygląda przygoda na latającym skuterze wodnym? Zdradzamy wszelkie szczegóły.
19 kwietnia 2019
Zgłoszenia do najbardziej pozytywnej akcji w Internecie już trwają, a my już nie możemy się doczekać wspólnego spełniania marzeń. Przeczytaj o #ChcęToPrzeżyć, akcji która już 3 raz będzie jednoczyć lu...
29 marca 2019
Poznajcie Dianę, zwyciężczynię II edycji ChcęToPrzeżyć. Jak przełamała strach przed skokiem spadochronowym? Diana zdradza szczegóły swojej przygody z akcją CHTP!
7 marca 2019
Jak wygląda proces tworzenia szminki lub błyszczyka? Zaglądamy do LipLab w Warszawie i zdradzamy kilka kobiecych sekretów.
4 stycznia 2019
Jak zbudować #dreamteam i zapewnić swoim Pracownikom potrzebny uśmiech i motywację w pracy? Zapraszamy na podróż przez cały rok w Katalogu Marzeń!
7 listopada 2018
Czy chcesz wiedzieć jakie emocje towarzyszą podczas podniebnych przygód? Opowiadamy, jak wyglądają kulisy lotu balonem! Zapraszamy po więcej.
17 października 2018
Z czym kojarzą Ci się Indie? Nam na pewno z dobrym jedzeniem! Odwiedzamy restaurację Ganesh w Warszawie, aby odkryć nowe i niepowtarzalne smaki. Czy kuchnia indyjska zawędrowała do naszych serc? Spraw...
3 września 2018
Natalia to nasza specjalistka z Działu Partnerskiego, a po godzinach (a właściwie 24/7) jest mamą trójki dzieci. Dwoje kilkuletnich dzieci i trzecie w drodze to nie lada wyzwanie, dlatego Natalia bez ...
24 lipca 2018
Kaja na co dzień pracuje w Dziale Obsługi Marzeń. Oprócz tego tańczy, uprawia sport i prowadzi aktywny tryb życia. Łączy pracę ze studiami, co bywa naprawdę męczące. Dlatego Kaja postanowiła oderwać s...
18 lipca 2018
Dzięki uprzejmości naszego partnera - Szkoły Jazdy Subaru - mieliśmy okazję zaszaleć za kółkiem kultowych aut! Możliwość rozpędzenia się na profesjonalnym torze do dziś powoduje u nas ciarki ekscytacj...
25 czerwca 2018
Natalia na co dzień pracuje w Dziale Partnerskim, a po godzinach jest mamą dwóch urwisów - nic więc dziwnego, że romantyczna kolacja sam na sam z mężem sprawiła jej mnóstwo przyjemności. A co dokładni...
13 czerwca 2018
O okazji naszych 8. urodzin przygotowaliśmy krótkie podsumowanie naszej działalności. Ile marzeń spełniliście z naszą pomocą? Co ciekawego wydarzyło się przez ten rok? Sprawdźcie sami.
8 czerwca 2018
Andżelika na co dzień zajmuje się kontaktem z naszymi Partnerami, a w wolnych chwilach... chętnie korzysta z ich usług. Tym razem, wraz z siostra i chłopakiem, udali się na jazdę quadem w Otwocku. Wra...
23 maja 2018
Na symulator lotu wybrał się prawdziwy dream team - nasza graficzka, opiekunka akcji #ChcęToPrzeżyć i... Szefowa z 7-letnią córką! Jak im się podobało - zobaczcie sami!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.