Wrzesień – najlepszy czas na odpoczynek!

Data aktualizacji: 2016-09-13

Wrzesień zazwyczaj kojarzy się nam z powrotem do szkoły i pracy. Wcale nie musi tak być! Jest to idealna pora na odpoczynek od służbowych obowiązków dla tych, którzy dotychczas nie wykorzystali swojego urlopu. Tak swoją drogą - część naszego zespołu zdecydowała się na urlop właśnie we wrześniu.

To w tym momencie możemy liczyć na chwilę prawdziwego, wartościowego odpoczynku po sezonie. Wtedy też kurczą się tłumy w popularnych i atrakcyjnych lokalizacjach, hotelach i pensjonatach. Jeżeli marzysz o odpoczynku od natłoku codziennych obowiązków i hałasu miasta, wrzesień to idealna pora dla Ciebie na to, by naładować baterie!

Jak przekonują nas ostatnie prognozy pogody, lato wcale się nie skończyło, chociaż skończył się sezon turystyczny. To oznacza lepsze warunki cenowe rezerwacji pobytów w ośrodkach wypoczynkowych i hotelach.  Warto połączyć wypoczynek z aktywnymi sposobami spędzania wolnego czasu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by połączyć zaplanowany wyjazd z przeżyciem przygody! W naszej ofercie znajdziecie wiele inspirujących pomysłów do ciekawego spędzenia wrześniowego urlopu. Jeżeli jesteś zwolennikiem aktywnej formy wypoczynku, na pewno zainteresują Cię kategorie: latanie i opadanie, drogi i bezdroża czy aktywnie i sportowo. Szczególnie polecamy nasze bestsellery: lot szybowcem, jazda samochodem rajdowym, skok spadochronowy w tandemie czy aerotunel – swobodny lot.

Jeżeli marzysz o chwili relaksu i regeneracji sił, rozważ połączenie wypoczynku z formami odnowy biologicznej. Nie musisz przeznaczać całego urlopu na to, by zadbać o siebie. Polecamy skorzystać z poszczególnych usług, takich jak zmysłowe doznania - ekskluzywny zabieg SPA czy wygospodarować popołudnie lub dzień i odprężyć się dzięki dniu w SPA lub popołudniu w SPA.

Wszystkim tym, którzy zdecydowali się na urlop we wrześniu, życzymy efektywnego odpoczynku – połączonego ze spełnianiem marzeń!

Zespół Katalogu Marzeń

Data publikacji: 2016-09-13

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!