Na tropie idealnego prezentu dla chłopaka

Data aktualizacji: 2019-07-09

Każda dziewczyna swojego chłopaka wie, że 30 września jej połówka świętuje. No właśnie, a już pierwsza połowa miesiąca za nami – Dzień Chłopaka na horyzoncie, a prezent wciąż nie wybrany… Może nawet brakuje na niego pomysłu. My, dziewczyński team Katalogu Marzeń, pędzimy z pomocą, bo wiemy, jakie prezenty-przeżycia najchętniej realizują chłopaki ;-)

Jazda gokartem

Oczywista oczywistość – z motoryzacyjnych zabawek chłopaki nie wyrastają! Emocjonujący wyścig po torze gokartowym w pogoni za najlepszym czasem jednego okrążenia będzie idealnym prezentem z kilku względów. Pierwszy już został wymieniony – jest to przeżycie motoryzacyjne, a więc jeżeli Twój chłopak w jakimkolwiek stopniu interesuje się tym tematem, prezent będzie udany. Po drugie – cena. Nie przekracza 100 zł, jest zatem przystępna i wręcz stosowna do wydarzenia. Po trzecie – mały, ale wariat! Ten pojazd jest naprawdę niepozorny – jazda gokartem to emocjonujące i zdecydowanie podnoszące poziom adrenaliny przeżycie. A jeszcze większa frajda będzie, gdy postanowisz kupić voucher na gokarty dla dwojga – wtedy razem będziecie mogli miło i aktywnie spędzić czas. Pssst… Jeżeli jesteś mistrzynią kierownicy, nie bądź taka - daj mu wygrać!

Poznaj strzelanie

… czyli ciąg dalszy zabawek, z których chłopaki nie wyrastają. Poznaj strzelanie to pełna adrenaliny przygoda pod okiem profesjonalnego instruktora, który najpierw, dzięki teoretycznemu szkoleniu, wprowadzi Twojego chłopaka w intrygujący świat broni palnej, a następnie udostępni mu modele strzeleckie, z których odda serię strzałów. Brzmi ciekawie, a dlaczego warto? W wielu przypadkach przygoda na strzelnicy to pierwszy kontakt z prawdziwą bronią – zimny dotyk stali i mocne uderzenie adrenaliny w takim miejscu samo w sobie jest ogromnym przeżyciem. Poza tym… Nie oszukujmy się, większość chłopaków będąc chłopcami marzyło o byciu policjantem, żołnierzem czy agentem jednostki specjalnej, czyli marzyło o obcowaniu z bronią na co dzień. Zrób to, spełnij jego marzenie – niech wcieli się w rolę nieustraszonego faceta z pistoletem!

Wejdź w świat wirtualnej rzeczywistości

Musimy przyznać, że ta atrakcja robi sporą furorę wśród naszych Klientów. I nic dziwnego, bo to rozrywka dla każdego – nawet osoby, która nie ma nic wspólnego z multimedialnymi zainteresowaniami. Ale prawda jest taka, że chłopaki kochają gadżety i nowinki technologiczne. Cóż więc – prezent idealny! Na czym polega wejście w świat wirtualnej rzeczywistości? W skrócie: dzięki specjalnie skomponowanemu programowi i goglom wizyjnym Oculus Rift można zapoznać się z możliwościami technologicznymi poprzez… no właśnie, wejście w inny, wirtualny świat, w którym odczucia i wrażenia są niezwykle naturalne. Trudno opisać, lepiej sprawdzić – na pierwszy ogień wyślij swojego chłopaka. Chociaż możecie od razu zaryzykować w duecie, czemu nie? Polecamy!

Degustacja piwa

Tsss… Coś Ci mówi ten dźwięk? Chłopaki go kochają! Ale degustacja piwa to przyjemność tylko dla wybrańców – osiemnastka na karku musi być. Jeżeli warunek jest spełniony, to śmiało możesz wybrać ten prezent – prawdopodobieństwo, że się nie spodoba, jest równe zeru. No, chyba że Twój chłopak nie jest chmielowym smakoszem, wtedy proponujemy rozważyć inne możliwości. Ale przyjmijmy, że jest, a Ty mocno rozważasz zakupienie vouchera na tę atrakcję – pewnie zastanawiasz się, na czym polega realizacja? Nie, nie tylko na piciu piwa – w cenie 175 zł zawiera się zarówno degustacja, jak i kurs kiperski, podczas którego Twój chłopak dowie się m.in.: jak odróżnić dobre piwo od złego, co to jest profil smakowy i jak go używać, kiedy pić jakie piwo, jak wygląda gatunkowy podział piw i… Nagle okaże się, że może i był koneserem chmielowego trunku, ale z całą pewnością nie był specem w tej dziedzinie. I z doświadczenia wiemy, że ci, którzy byli na tej degustacji, teraz dysponują profesjonalną wiedzą, w którą butelkę piwa warto zainwestować. Kufle w górę za dobre wybory prezentów!

Wiesz co, to tylko cztery nasze propozycje – są one bestsellerowe, ale może Ty szukasz dla swojego chłopaka czegoś zupełnie innego. Poświęć kilka chwil, tutaj znajdziesz więcej inspiracji na prezent dla chłopaka i cóż – życzymy trafionego wyboru!

Data publikacji: 2016-09-15

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.