Blog o prezentach
o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Blog o Prezentach i Przeżyciach

25 marca 2019

Lot Szybowcem - Fakty i Ciekawostki ze świata Szybownictwa

Dlaczego szybowiec lata? Jak wygląda start szybowca? Kto jako pierwszy wynalazł szybowiec? Odpowiedzi na te i inne pytania o szybowcach.
11 marca 2019

Konkursy Marketingowe - jak wykorzystać voucher na przeżycia?

Jak wybrać nagrody w Konkursach Marketingowych, by uczestnicy zaangażowali się, zapamiętali naszą firmę i związali się z nami również po konkursie? Opowiadamy o ważnej roli voucherów na przeżycia w ma...
15 lutego 2019

Gokarty - Wszystko, co Powinieneś Wiedzieć

Jak działają gokarty? Gdzie i za ile najlepiej wybrać się na gokarty? Odpowiedzi na te oraz inne pytania, które chciałeś zadać przed wizytą na torze kartingowym!
7 stycznia 2019

Planowanie Roczne czy 12-tygodniowe w Firmie? Wnioski z Książki 12-tygodniowy Rok

Dlaczego warto poznać technikę, która jest alternatywą dla rocznego systemu planowania? Poznaj wady i zalety 12-tygodniowego roku!
27 grudnia 2018

Jak skutecznie planować swoje postanowienia noworoczne?

Jak zaplanować swoje postanowienia, żeby zmniejszyć ryzyko porażki? Skorzystaj z naszych rad i pobierz darmowy planer!
2 grudnia 2018

Katalog Marzeń w Konkursie z Wydawnictwem Infor, 2018

Motywacja, docenienie i pozytywne emocje to wartości, które są wpisane w działania Katalogu Marzeń i realizację naszej misji. Z przyjemnością wsparliśmy inicjatywę Wydawnictwa Infor  i II edycję Konku...
30 listopada 2018

O czym Marzą Dzieci? Pragnienia Podopiecznych Fundacji Mam Marzenie

Zamknij oczy i przypomnij sobie, o czym marzyłeś w dzieciństwie… Aby zobaczyć świętego Mikołaja? Poznaj marzenia podopiecznych Fundacji Mam Marzenie i dowiedz się, jak możesz pomóc w ich realizacji!
7 listopada 2018

Jak Wygląda Lot Balonem z Akademią Balonową w Warszawie?

Czy chcesz wiedzieć jakie emocje towarzyszą podczas podniebnych przygód? Opowiadamy, jak wyglądają kulisy lotu balonem z Akademią Balonową w Warszawie! Zapraszamy po więcej.
3 września 2018

10 Pytań o Baśniowe Sady Klemensa

Natalia to nasza specjalistka z Działu Partnerskiego, a po godzinach (a właściwie 24/7) jest mamą trójki dzieci. Dwoje kilkuletnich dzieci i trzecie w drodze to nie lada wyzwanie, dlatego Natalia bez ...
3 sierpnia 2018

Pomysł na kawalerski – jak zorganizować ten wyjątkowy wieczór?

Ślub już za chwilę, a Ty nadal nie zorganizowałeś wieczoru kawalerskiego? Sprawdź inspiracje na niezapomniany wieczór kawalerski i przeżyjcie imprezę swojego życia!
24 lipca 2018

10 Pytań o Masaż Czekoladowy

Kaja na co dzień pracuje w Dziale Obsługi Marzeń. Oprócz tego tańczy, uprawia sport i prowadzi aktywny tryb życia. Łączy pracę ze studiami, co bywa naprawdę męczące. Dlatego Kaja postanowiła oderwać s...
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
o prezentach