o prezentach

Tylko w czerwcu! Zarejestruj się w Klubie Marzycieli, a otrzymasz 50 zł na start! Sprawdź

Jaki prezent dla piwosza? Poznaj nasze pomysły

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2023-04-20

Zbliża się specjalna okazja, a Ty nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciela, który pasjonuje się piwem? Podarunki związane z hobby sprawiają obdarowanym szczególną radość. Sprawdź nasze pomysły na prezent dla piwosza! Gwarantujemy pozytywne zaskoczenie i zadowolenie obdarowanego.

Międzynarodowy Dzień Piwa

Od tego zaczynamy, bo to najlepsza okazja do obdarowania miłośników piwa. Międzynarodowy Dzień Piwa przypada na pierwszy lub drugi piątek sierpnia. Niektórzy nazywają go Dniem Piwa i Piwowara — w końcu piwa nie byłoby bez osób, które poświęcają się jego przygotowaniu. Oprócz urodzin, imienin i rocznic — warto świętować też to coroczne piwne święto!

Międzynarodowy Dzień Piwa to dobra okazja, aby podarować upominek miłośnikowi piwa!

Najlepszy prezent dla piwosza — degustacja piwa

Pasja do piwa i piwowarstwa, choć niektórym kojarzy się tylko z jego spożywaniem, wcale się do niego nie ogranicza. :) Osoby zainteresowane tematyką piwa chętnie słuchają historii jego powstania, teorii na temat sposobu wytwarzania poszczególnych gatunków tego złotego trunku oraz przyczyn jego popularności na całym świecie. Cenną wiedzę teoretyczną z praktycznym testowaniem łączy degustacja piwa. Voucher na takie doświadczenie można wykorzystać w różnych miastach Polski. Kurs zwykle trwa kilka godzin. Uczestnicy zyskują hektolitry piwnej wiedzy i kilka pint płynnego złota do testowania w kuflach. Dodatkowo, podczas degustacji poznaje się innych piwnych zajawkowiczów, z którymi można dzielić swoją pasję!

Kurs warzenia piwa na prezent

Dla bardziej zaawansowanych polecamy kurs warzenia piwa. Jeśli sama teoria i próbowanie trunków nie wystarcza, warto zrobić krok dalej i pod okiem doświadczonych piwowarów zagłębić się w tajniki powstawania piwa. Proces nie jest bardzo skomplikowany, ale — jak mówią najwięksi piwowarzy — trzeba włożyć w niego swoje serce. Osobie, która jest piwoszem, z pewnością przyjdzie to z łatwością!

Przydatne gadżety dla piwosza

Przeżycia i atrakcje doświadczone na własnej skórze najlepiej zostają w pamięci. W zależności od stopnia zaawansowania obdarowanego piwosza możesz podarować mu na prezent piwne gadżety. Personalizowany zestaw kufli, ręcznie robione podkładki pod nie. A może skórzany pasek do spodni z klamrą, która zawiera otwieracz do butelek? Ta funkcja nie jest zauważalna na pierwszy rzut oka, więc pasek z otwieraczem to naprawdę elegancki prezent dla piwosza. Popularnością cieszą się również personalizowane koszulki, a nawet naturalne kosmetyki na bazie piwa. Jest w czym wybierać!

Zabawny zestaw dla piwosza

Jeśli chcesz naprawdę pozytywnie zaskoczyć miłośnika piwa, podaruj mu cały zestaw prezentowy dla piwosza. W skład zestawu, w zależności od Twojego budżetu, mogą wejść: voucher na degustację piwa, personalizowany kufel i… zabawny czołg zrobiony z piwa! Jak go przygotować? Kup kilka butelek lub puszek piwa, zieloną i brązową bibułę. Ułóż odpowiednio butelki lub puszki na dole (jak na zdjęciu poniżej), na samej górze niech znajdzie się butelka symbolizująca działo czołgu. Dowolnie przystrój bibułą lub kolorowym papierem butelki. I gotowe! Kilkanaście minut roboty gwarantuje szeroki uśmiech na twarzy obdarowanego piwosza!

Piwny czołg to zabawny dodatek do prezentu dla każdego fana tego trunku :)

Bilet na piwne wydarzenie

Postaw na oryginalny prezent dla piwosza i podaruj mu bilet na piwne wydarzenie. Takie imprezy zwykle odbywają się latem. Sprzyjająca pogoda, świetna atmosfera, grono pasjonatów piwa. Dla obdarowanego to okazja to poznania lokalnych browarów kraftowych i nowych propozycji większych koncernów piwnych. Najlepsze dla uczestników jest wymienianie wrażeń, rozmowy, piwne rozważania. Imprez są setki w całej Polsce — Chmielaki Krasnystawskie, Cieszyńska Jesień Piwna, Poznańskie Targi Piwne, Warszawski Festiwal Piwa, Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa i wiele, wiele innych!

Zwiedzanie browaru lub muzeum piwa

Skoro jesteśmy przy doświadczaniu, zapraszamy miłośników piwa do odwiedzania browarów i muzeów poświęconych temu wspaniałemu trunkowi. Zwiedzanie muzeum piwowarstwa niezwykłe przeżycie dla wszystkich, którzy chcą poznać sposób, w jaki powstaje piwo. Od drobnych szyszek chmielu do złocistego płynu zamkniętego w butelce. Czy piwo w przeszłości warzyło się w taki sam sposób? Czy piwo kiedyś uznawane było za lek? Obdarowany dowie się wszystkiego na miejscu. Wystarczy go tam wysłać! 

Zwiedzanie browaru lub muzeum piwa to świetny pomysł na prezent dla piwosza!

Podwójny prezent dla miłośników piwa

Prezent dla piwosza może mieć romantyczny charakter! Podaruj degustację piwa połączoną z kursem kraftowym dla dwojga. A może wspólna chmielowa randka? Piwo to tylko dodatek. Chodzi o kreatywnie spędzony czas we dwoje! Obdarowany sam wybierze termin i osobę, którą zechce zaprosić na wspólne piwne przeżycie.

Niespodzianka — prezent dla piwosza online

Nie każdy może lub chce zrealizować swój piwny podarunek na miejscu. Na szczęście istnieje voucher na degustację piwa online. Jak to wygląda? Obdarowany sam wybiera termin i rezerwuje degustację internetową. Organizator dostarcza mu niezbędne materiały i butelki z piwem. Wystarczy rozsiąść się wygodnie i podążać za instrukcjami prowadzącego. Można pytać, degustować, testować. W zaciszu własnego domu!

9 najlepszych prezentów dla piwosza

  1. Degustacja piwa
  2. Kurs warzenia piwa
  3. Gadżet dla piwosza
  4. Zabawny zestaw piwosza
  5. Bilet na piwne wydarzenie
  6. Zwiedzanie browaru
  7. Zwiedzanie muzeum piwa
  8. Chmielowa randka dla dwojga
  9. Degustacja piwa online

Oryginalny prezent dla każdego piwosza

Teraz masz już kilka świetnych pomysłów na prezent dla piwosza. Z jakiej okazji zaskoczyć go prezentem? Voucher na degustację piwa podaruj z okazji urodzin, a śmieszny czołg z piwa sprezentuj z okazji Dnia Chłopaka. Wstęp na piwne wydarzenie możesz podarować zupełnie bez okazji! Po prostu wyjdźcie razem z domu i spędźcie miło czas z ludźmi, którzy podzielają Waszą pasję. A może masz jeszcze inny pomysł na prezent dla miłośnika piwa? Podziel się nim w komentarzu!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Brand Manager Dream and Do
Moje największe miłości to podróże, jedzenie i... jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas wspinania.

Data publikacji: 2021-04-14

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!