o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

Skocz ze spadochronem za darmo – czyli IV edycja akcji #ChcęToPrzeżyć

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2024-02-13

Rok temu musieliśmy się powstrzymać, ale w tym roku... ruszyła już największa akcja dla Marzycieli w Polsce! Od 1 marca możesz wysłać swoje zgłoszenie do akcji Chcę To Przeżyć. Od 2017 roku akcja ta pomaga spełniać marzenia uczestników. I to zupełnie za darmo – skok ze spadochronem, lot balonem, jazda gokartem, lot motoparalotnią... to tylko kilka atrakcji, które czekają na Marzycieli. Trzy etapy, 700 osób oraz nagroda główna o wysokości 2 400 złotych. Co jeszcze kryje akcja Chcę To Przeżyć?

O co chodzi w #ChcęToPrzeżyć?

Akcja została stworzona przez Katalog Marzeń, czyli serwis oferujący vouchery na różne atrakcje. Chcieliśmy stworzyć społeczność ludzi otwartych na świat, pozytywnie nastawionych i aktywnych. I tak właśnie w 2017 roku powstało Chcę To Przeżyć. Dzięki niemu aż 700 osób w całej Polsce może testować atrakcje dostępne w Katalogu Marzeń. Swoją chęć uczestniczenia w akcji możesz zgłosić do 16 kwietnia 2021 roku. W tym roku w akcji bierze udział 7 regionów – Wrocław, Warszawa, Łódź, Aglomeracja Śląska, Poznań, Kraków, Trójmiasto. Jesteś z jednego z tych miast? W takim razie nie ma na co czekać, chcemy zobaczyć Twoje zgłoszenie!

Jak zostać Testerem Marzeń z #ChcęToPrzeżyć?

Do akcji można zgłosić się poprzez specjalny formularz na stronie chcetoprzezyc.pl  Wystarczy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chcesz zostać Testerem Marzeń i przekonać nas, że będziesz dobrym kandydatem. Akcja trwa do września i składa się z 3 etapów. Co trzeba zrobić, aby dostać się do ostatniego etapu? Relacjonować poprzednie atrakcje na Facebooku, Instagramie, blogu i wszystkich kanałach społecznościowych, które prowadzisz. Spokojnie – nie musisz być influencerem, czy reżyserem filmowym, aby stworzyć dobrą relację. Tutaj chodzi o kreatywność i pozytywną energię! Zaobserwuj także profile @chcetoprzezyc oraz @katalogmarzeń na Instagramie, oraz Facebooku, by zawsze być na bieżąco oraz oznaczać nas podczas realizacji marzeń na każdym z etapów.

Dwie dzikie karty, dwa pewne miejsca w finale

W tegorocznej akcji zapewniamy aż dwie dzikie karty! Co to oznacza? Dwie wybrane przez nas osoby, które już na etapie rejestracji się wyróżnią, otrzymają gwarantowane miejsca w każdym z etapów, w tym w finale! Zatem jeśli masz jakiś specjalny talent – potrafisz śpiewać, świetnie rysujesz, montujesz ciekawe filmy, czy kochasz pisać – pochwal się swoimi zdolnościami i połącz je w świetną relację! Osoby te nadal będą musiały relacjonować każdą z realizowanych atrakcji, jednak już z pewnością, że dostaną się dalej.

Jakie atrakcje czekają na uczestników podczas akcji #ChcęToPrzeżyć?

Uczestnicy Chcę To Przeżyć w I etapie będą mogli wybrać się na paintball laserowy ze znajomymi, pościgać się na gokartach, wypróbować swoją celność na strzelnicy, uczestniczyć w spływie kajakowym czy zdecydować się na jeszcze inne atrakcje. W II etapie na uczestników czeka jazda quadem, lot widokowy awionetką, skok na bungee czy lot paralotnią. W ostatnim etapie 35 osób stanie przed niełatwym wyborem: skoczyć ze spadochronem, polecieć balonem, czy pośmigać sportowymi autami na torze. Brzmi niesamowicie? Przeczytaj, jak poprzednie akcje wspominają jej uczestnicy.

Co mówią o #ChcęToPrzeżyć uczestnicy poprzednich edycji?

Jak Marzyciele z poprzednich edycji wspominają I, II i III edycję Chcę To Przeżyć? Oto co napisała Nikolina Jaworska:

Udział w Chcę to Przeżyć dodał mi odwagi i wiary w siebie. Po raz pierwszy w życiu udowodniłam sobie, że jak chcę, to potrafię i że wcale nie mam słomianego zapału. Przeciwności, jakie spotkałam w drodze do finału i to, że nie dałam im się zatrzymać, utwierdziły mnie w przekonaniu, że zawsze trzeba walczyć do samego końca. O siebie. O marzenia. O wszystko, na czym nam zależy”.

A tak swoją przygodę z paintballem wspomina Kajetan Biczkowski:

Niesamowita zabawa, okazja do wyrwania się sprzed komputera i telefonu, gra na świeżym powietrzu oraz rywalizacja, a na koniec? Na koniec potężna dawka endorfin i niekończące się opowieści jak w cudowny i bohaterski sposób ocaliłeś swoją drużynę. Jest to świetna okazja, żeby zebrać większą ekipę i spędzić trochę czasu z przyjaciółmi, bo jak wiadomo w czasach pogoni za karierą, spotkania w większej grupie czasem ciężko zorganizować. Podsumowując – od nas 11 x TAK!

Więcej, lepiej, pozytywniej

Chcę To Przeżyć to nie tylko akcja, która trwa od marca do końca września. Znajomości nie kończą się wraz z końcem akcji. Uczestnicy mają możliwość spotkania się i poznania poza grupą na Facebooku. Organizowane są specjalne spotkania integracyjne, podczas których Marzyciele z całej Polski w końcu mogą zobaczyć się na żywo, porozmawiać o swoich planach i podzielić się swoimi sukcesami. Społeczność Chcę To Przeżyć działa również po całej akcji! Do 16 kwietnia czekamy na Twoje zgłoszenie – spróbuj swoich sił w akcji, która spełnia marzenia. Powodzenia i mamy nadzieję, że do zobaczenia w I etapie!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Content Specialist
Muzyka jest nierozłączną częścią mnie, nigdy nie mam dosyć miziania czworonożnych stworzeń, a od wielu lat jestem zagorzałą fanką piłki nożnej. Z niewiarygodną szybkością chłonę nowe seriale i dużą radość sprawia mi poznawanie nowych miejsc. Kieruję się zasadą, że wychodzenie ze strefy komfortu i pozytywne podejście pozwalają osiągnąć wymarzone cele.

Data publikacji: 2021-03-01

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!