o prezentach
Wybierz eVoucher i zyskaj 7% rabatu. Wpisz w koszyku kod MAMA7. Promocje łączą się!

Konkurs dla firm #radośćwpracy - wygraj 10000 złotych!

Ocena artykułu: 4.5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2024-02-13

Chciałbyś wyróżnić najlepszych pracowników niecodziennym prezentem? Tworzysz projekt wsparcia sprzedaży i potrzebujesz pomysłu na atrakcyjne nagrody? A może po prostu uwielbiasz swój zespół i chcesz docenić tworzących go ludzi niezapomnianą integracją? Zamiast kolejnych gadżetów podaruj im niezapomniane przeżycia! My za nie zapłacimy. Zgłoś firmę w konkursie #Radośćwpracy!

Wygraj spełnione marzenia

Katalog Marzeń powstał z pasji do spełniania marzeń. Ten cel przyświeca nam nieustannie od ponad 11 lat obecności na rynku – działamy, by spełniać marzenia Twoje i Twoich bliskich. Nasze motto to Być, nie mieć. Dlatego w serwisie znajdziesz vouchery na przeżycia. Nasza oferta to zbiór atrakcji, które pozwalają obdarowanym spełniać najskrytsze marzenia. Teraz możesz spełniać je z kolegami z pracy! Co trzeba zrobić? Wystarczy zgłosić firmę w naszym konkursie.

Zadanie konkursowe

Wybierz dowolne vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń i pomyśl, jak możesz wykorzystać je w Twojej organizacji. Nie ogranicza Cię żadna kwota! Puść wodze wyobraźni. Opisz, nagraj, przedstaw swój pomysł na zdjęciu czy prezentacji – wszystkie formy są dozwolone – i prześlij do nas swoje zgłoszenie. 

ZGŁOŚ SWOJĄ FIRMĘ!

Konkurs #Radośćwpracy – nagrody

Najlepsze zgłoszenie otrzyma 10 000 złotych do wydania na dowolne vouchery z Katalogu Marzeń. To jeszcze nie koniec! Zgłaszający, którego pomysł otrzyma nagrodę główną, dostanie Gift Voucher 500 złotych na prywatne marzenie! Na dwie firmy czekają również specjalnie wyróżnienia kwotowe.

Na co można wykorzystać wygraną?

10 000 złotych w naszym serwisie to na przykład 6 lotów balonem dla grupy 24 osób, 10 weekendów SPA dla dwojga, 70 voucherów na sushi z dostawą do domu, wyprawa off-road dla 133 pracowników, 15 skoków ze spadochronem, ponad 600 sesji w grocie solnej, masaże, atrakcje rodzinne, romantyczne kolacje lub ponad 6000 innych możliwości! Sami wybierzecie, na co chcecie przeznaczyć nagrodę.

Kto może zawalczyć o 10 000 dla swojej firmy?

Każdy! Przyjmujemy zgłoszenia od małych i dużych firm. Liczy się pomysłowość i adekwatność projektu do założonych celów biznesowych. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie konkursu.

To jak, gotowi na spełnianie marzeń? Ocena artykułu: 4.5/5(2 opinie)

A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Brand Manager Dream and Do
Moje największe miłości to podróże, jedzenie i... jedzenie. Lubię aktywnie spędzać czas i tylko dlatego mieszczę się jeszcze w drzwiach do biura. W wolnych chwilach czytam, piszę i generuję nowe pokłady pozytywnej energii podczas wspinania.

Data publikacji: 2021-05-25

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!