19 lipca 2019
Zastanawiasz się, jak motywować Pracowników? Chcesz utrzymać dobrą atmosferę w zespole? Podpowiadamy jak to zrobić. Bez względu na wielkość budżetu!
19 lipca 2019
Twój wieloletni Pracownik niedługo będzie obchodził jubileusz. Dlaczego to ważne, aby wręczyć mu prezent z okazji rocznicy pracy w Twojej firmie? I więcej - jaki prezent wybrać?
15 lipca 2019
Kiedy na świecie zaczęto stosować masaż? Który z masaży jest najpopularniejszym masażem orientalnym? Poznaj najciekawsze fakty o masażu, które pomogą Ci wybrać idealny zabieg dla siebie lub bliskiej o...
7 lipca 2019
Uczestniczka ChcęToPrzeżyć Odwiedza Hotel Tumski we Wrocławiu i Przynosi nam Garść Inspiracji. Jak Spędzić Udany Weekend we Wrocławiu we Dwoje?
28 czerwca 2019
Wznieś się w chmury i odkryj piękno stolicy z lotu ptaka! Testujemy lot widokowy nad Warszawą. Podpowiadamy jak trafić na miejsce i przygotować się do realizowania tej wspaniałej atrakcji!
26 czerwca 2019
Odwiedzamy Masalę w Warszawie i Zdradzamy, jak Wygląda Kurs Gotowania Kuchni Śródziemnomorskiej. Czy prowadzącym kurs udało się nakarmić naszą ciekawość?
21 czerwca 2019
Szukasz pomysłu na prezent dla pracownika, który kończy karierę zawodową? Podpowiadamy, jak sprawić oryginalną niespodziankę emerytowi!
21 czerwca 2019
Podpowiadamy, jak zrobić ciekawą relację z wyjazdu, wakacji lub testowania atrakcji! Oto 5 wskazówek na udany film i zdjęcia, do których będziesz chciał wracać częściej!
13 czerwca 2019
Skąd się wzięła popularność spa? Na czym polega filozofia wellness? Czy trzeba wyjechać do hotelu spa na cały weekend, aby móc skorzystać z zabiegów? Poznaj najważniejsze fakty o ofercie wellness & sp...
29 maja 2019
Kto wynalazł napęd 4x4? Co warto mieć w bagażniku samochodu terenowego? Jak brzmi podstawowa zasada jazdy w terenie? Poznaj najważniejsze fakty o jeździe off road!
29 maja 2019
Jak motywować pracowników? Co zrobić, aby Twój zespół bardziej angażował się w swoją pracę? Sprawdź nasze inspirujące wskazówki.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.