5 lutego 2019
Kwiaty... Czekoladki… Wino... Kubek...? Te prezenty prowadzą na manowce. Odkryj, o jakim prezencie walentynkowym marzą kobiety!
30 stycznia 2019
Sprawdź nasze pomysły na sprawdzone prezenty-nagrody dla Pracowników!
10 stycznia 2019
Oto kilka kroków, które pomogą Ci w realizacji Twoich planów. Tym razem sięgnij po więcej!
7 stycznia 2019
Dlaczego warto poznać technikę, która jest alternatywą dla rocznego systemu planowania? Poznaj wady i zalety 12-tygodniowego roku!
4 stycznia 2019
Jak zbudować #dreamteam i zapewnić swoim Pracownikom potrzebny uśmiech i motywację w pracy? Zapraszamy na podróż przez cały rok w Katalogu Marzeń!
27 grudnia 2018
Jak zaplanować swoje postanowienia, żeby zmniejszyć ryzyko porażki? Skorzystaj z naszych rad i pobierz darmowy planer!
20 grudnia 2018
Jak przenieść odrobinę magii Bożego Narodzenia do miejsca pracy i przy tym nie zwariować? Podpowiadamy, jak stworzyć  prawdziwie świąteczny nastrój w biurze.
18 grudnia 2018
Jako upominek w firmie nie wystarczy już podarować kubka z logo firmy czy brandowanego notatnika. Jakie więc prezenty chcą otrzymywać Pracownicy? Wysłuchaliśmy ich zdania i podpowiadamy!
13 grudnia 2018
Czy na co dzień rzeczywiście są miejsca z wytęsknioną, dobrą atmosferą? Jak to robić, by naprawdę chciało się iść w poniedziałek do pracy? Na te i wiele innych pytań odpowiada Ola Pruszkowska.
7 grudnia 2018
Przejrzałeś już tysiące propozycji na ciekawy prezent i ciągle masz niedosyt? Przeczytaj o tym, jak wielką siłę mają prezenty w formie przeżyć i dlaczego warto je wybierać.
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!