o prezentach

Zniżki dla Studentów UW

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2021-11-30

Nie samymi studiami żyje człowiek!

Doskonale wiemy, że sesja wywołuje wiele stresu u każdego studenta. W końcu nadrobienie całego semestru w ciągu dwóch tygodni wymaga nieco gimnastyki, hektolitrów kawy oraz nieprzespanych nocy. Jeśli masz już za sobą najcięższy okres w roku akademickim, zasługujesz na odpoczynek. Lot szybowcem, przygoda w pokoju zagadek, jazda gokartem, a może… degustacja piwa? Studencie, w Katalogu Marzeń czekają na Ciebie ponad 5 000 przeżyć! Oderwij się na chwilę od studiów, zrealizuj swoje marzenie i przekonaj się, jak wielką siłę mają vouchery.

Aby spełnianie Twoich marzeń było łatwiejsze, zgarnij 7% rabat na spełnianie marzeń. Jeśli jesteś studentem Uniwersytetu Warszawskiego, napisz do nas na Facebooku po specjalny kod rabatowy. Z nim każda atrakcja będzie lżejsza dla Twojego studenckiego portfela.

Podaj info dalej, niech marzenia się spełniają :-)

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2019-08-06

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.