o prezentach

Nowości w Ofercie: R1de With Me, czyli Motocyklowe Atrakcje w Warszawie

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Mamy przyjemność poinformować, że do grona naszych Partnerów dołączyła firma R1de with me. Krótkie i długie, emocjonujące i ekstremalne… I z całą pewnością niezapomniane! Takie właśnie są przejażdżki warczącymi bestiami po Warszawie z naszym nowym Partnerem. To co, kaski na głowę i jedziemy z przedstawieniem cieplutkiej jeszcze oferty!

Jak wyglądają motocyklowe wyprawy po Warszawie?

Wszystkie przejażdżki odbywają się z profesjonalistą, więc całe przeżycie jest mocno ekscytujące, a wysokie umiejętności kierowcy zapewniają bezpieczeństwo. Emocje gwarantują przejazdy za kierownicą modeli takich jak: Yamaha YFZ-R1 i Triumph Daytona 675R.

Realizacja usługi rozpoczyna się w dowolnym miejscu Warszawy – miejsce spotkania ustalane jest podczas rezerwacji terminu. Na początku trochę teorii – krótka rozmowa z kierowcą, który pozna oczekiwania osoby realizującej usługę, i ekspresowa instrukcja dotycząca zasad bezpieczeństwa podczas jazdy. Ty lub osoba obdarowana voucherem na przejażdżkę osobiście decydujecie, czy przeżycie ma być bardziej rekreacyjne, czy takie, że nie będzie mowy o podziwianiu widoków, bo nie będzie na to pozwalał rozgrzany licznik – oczywiście z uwzględnieniem przepisów drogowych ;-) Czas przejazdu zależy od wariantu, który wybierzesz.

Kiedy odbywają się przejażdżki motocyklem w Warszawie?

Jazdy motocyklowe to usługi sezonowe. Przejażdżkę można odbyć w miesiącach od kwietnia do października. Ale i wtedy pogoda może spłatać figiel – w przypadku obfitych opadów lub innych nieodpowiednich warunków atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.

Co więcej? Ubiór – ważna sprawa. Kask, kurtka i rękawice – bez tego nie odpalamy silnika. A ponieważ Partner zapewnia cały komplet, a nawet więcej, bo jeszcze specjalną kominiarkę zwiększającą higienę i komfort, więc nie musisz się tym martwić. Ty powinieneś zadbać jedynie o wygodne, sportowe obuwie, dobry nastrój i pozytywną energię!

Komu polecamy przejażdżkę motocyklową?

U niektórych już samo wyobrażenie warczących odgłosów silnika wyzwala adrenalinę. Też tak masz? Świetnie, właśnie dla takich jak Ty dedykowane są nasze motocyklowe nowości. I nieważne, czy jesteś mężczyzną, czy kobietą. Przejażdżka sportowym motocyklem po Warszawie to przeżycie zarówno dla mężczyzn, którzy marzą o rozpoczęciu przygody z warczącym dwuśladem, jak i dla kobiet lubiących rozsmakować się w motoryzacyjnej adrenalinie.

Usługa przeznaczona jest dla osób dorosłych, jednak osoby w wieku 14-18 lat mogą korzystać z niej za zgodą opiekuna. Czy są jakieś inne limity prócz wiekowych? Ze względów bezpieczeństwa maksymalna waga uczestnika to 80 kg, a maksymalny wzrost 190 cm – mniej więcej, z delikatnymi odchyleniami w górę.

Jazda motocyklem będzie idealnym prezentem nie tylko dla miłośników motoryzacji. Sprawdzi się z całą pewnością jako prezent osiemnastkowy dla chłopaka czy prezent na czterdzieste urodziny dla męża. Kobiety lubiącej szybką jazdę i aktywne spędzanie czasu również będą zadowolone z tak ekstremalnego i nietypowego prezentu – gwarantujemy!

Przypominamy, że nasze vouchery są ważne 12 miesięcy, a w razie potrzeby można je wymienić na inne usługi lub zwrócić w ciągu 60 dni. To co, gotowi na porządną dawkę adrenaliny? Jedź z nami i naszym nowym Partnerem po przygodę!

Aktualizacja: R1de with me nie należy już do grona naszych Partnerów. Polecamy inne atrakcje z tej samej kategorii:

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2016-07-12

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.