o prezentach

Przegląd nowości w ofercie Katalogu Marzeń #Marzec2022

Ocena artykułu: 4.2/5(5 opinii )
Data aktualizacji: 2022-03-29

Kolejny artykuł z cyklu „Przegląd nowości”, tym razem opowiemy, co nowego pojawiło się w naszej ofercie w marcu. W naszym Katalogu Marzeń jest już ponad 6500 możliwości na atrakcję dla różnych grup wiekowych. Podzieliliśmy atrakcje na kategorie tematyczne, dajcie znać, czy znaleźliście marzenie do zrealizowania!

Coś dla miłośników pieszych wędrówek

1. Wycieczka z przewodnikiem w Bieszczadach

Spakuj plecak i wybierz się na wycieczkę do malowniczej części Karpat, gdzie miłośnikom górskich wędrówek mocniej bije serce. W Bieszczadach czekają Cię bowiem 4 opcje jednodniowych wędrówek. Do grona naszych partnerów dołączył Przewodnik Paweł Podklalicki, miłośnik i pasjonat Bieszczad, z którym chętni na tę atrakcję będą zwiedzać tamtejsze panoramy.

2. Wycieczka z przewodnikiem po Wrocławiu

Zapraszamy na wycieczkę z WrocławTour.pl po mieście zakochanych. W planie zwiedzania m.in.  Plac Solny, Kościół św. Elżbiety, Stare Jatki Miejskie, Dawne Więzienie Miejskie, Uniwersytet Wrocławski i Hala Targowa. Oprócz historycznych ciekawostek dostaniesz także ciekawostki o Breslau, których nie znajdziesz w tradycyjnych przewodnikach.

Coś dla chętnych na zastrzyk odżywczej energii

3. Japońska terapia Anti Age UME

Zabieg UME to kilka etapów, które pozwolą Ci cieszyć się z japońskich sekretów piękna opartych na połączeniu masażu oraz dobroczynnych właściwości oleju śliwkowego. Kwasy omega-6 i omega-9, witamina E i roślinne fitosterole pozwolą odzyskać skórze blask i młody wygląd. Atrakcję zrealizujesz w Yasumi w większych miastach na terenie Polski.

4. Złota maska 24h Gold Mask

Kolejny zabieg od Yasumi, tym razem ze złotem w roli głównej. Złota maska z 24-karatowym złotem to odmładzający rytuał składający się z 6 etapów. Każdy z nich przybliży Cię do piękniejszego wyglądu skóry twarzy, a także potrzebnemu relaksowi. 

5. Zabieg Yellow Peel

Retinol i witamina C to duet, który idealnie uzupełnia się w zabiegu Yellow Peel. To właśnie te składniki rozjaśniają przebarwienia, odmładzają komórki, pobudzają produkcję nowych oraz przynoszą głębokie nawilżenie. Yellow Peel ze względu na efekty po zabiegu nazywany jest również rytuałem odmładzającym. Zrealizujesz je z pionierskim salonem odnowy Yasumi na terenie całej Polski.

Coś dla chętnych na spotkanie z kulturą

6. Wieczór w krakowskim Teatrze Kto

Teatr Kto to wyjątkowe miejsce, za którym kryje się nietypowa historia. Powstał on bowiem z inicjatywy studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 1977 roku. Od 2005 roku stał się teatrem miejskim, a od wielu lat jest organizatorem Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych w Krakowie, realizatorem projektów Noc Teatrów i Noc Poezji. Od niedawna możesz wybrać się na spektakl do Teatru Kto przez voucher z Katalogu Marzeń.

7. Wieczór w krakowskim Teatrze Współczesnym

Teatr Współczesny w Krakowie to teatr prywatny, którego założycielem jest Bartosz Jarzymowski. Są wystawiane tu sztuki oparte na tekstach młodych polskich dramaturgów. Na deskach tego teatru łączy się nietypowa przestrzeń pozasceniczną z wykorzystaniem nowych technologii z tradycją teatru europejskiego. Jeśli jesteś ciekawy_a tego połączenia, koniecznie odwiedź Teatr Współczesny.

8. Wieczór w warszawskim Teatrze Nowym

Triadę nowych teatrów w Katalogu Marzeń domyka Nowy Teatr w Warszawie. Tworzy go Krzysztof Warlikowski uznawany przez niektórych za jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów teatralnych. Jednym z przyświecających teatrowi dywiza jest „IDŹ. PATRZ. MYŚL.”, z którą szczególnie się utożsamiamy. Zapraszamy na wieczór w Teatrze Nowy w Warszawie!

9. Zwiedzanie Muzeum Światła

A może jesteś chętny_a na zabawę z użyciem światła? Jeśli tak, to koniecznie odwiedź Muzeum Światła w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. To interaktywna przestrzeń, w której odkryjesz, jak wiele można tworzyć z pomocą wiązek światła. Mnóstwo inspiracji i czystej zabawy gwarantowane.

Coś z większą adrenaliną – nowe lokalizacje skoków spadochronowych

10. Skok spadochronowy w Olsztynie i Lesznie

Wśród dostępnych lokalizacji jednego z naszych bestsellerów, czyli skoku ze spadochronem, pojawiły się Olsztyn i Leszno. Właśnie w tych miastach możesz doświadczyć jednego z najczęstszych marzeń, które pojawiają się na bucket listach. 

Coś dla osób z duszą artysty

11. Warsztaty wyplatania z wikliny

Kasia i Ania, które kryją się za marką Siostry Plotą, to finalistki Maratonu Marzeń, który odbył się w 2020. Swoją historią o rodzinnej tradycji wyplatania podbiły nasze serca i zgarnęły główną nagrodę w konkursie. Na co dzień można spotkać je w sklepie przy Placu Hallera w Warszawie, gdzie można zakupić ich rękodzieło. Dziewczyny z Siostry Plotą organizują także warsztaty wyplatania, na których poznasz techniki tego rzemiosła.
 

Zachęcamy do zapoznania się z zakładką „Nowości” po świeże inspiracje na prezenty dla swoich bliskich. 

Ocena artykułu: 4.2/5(5 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jola
2022-04-04
Na pewno chętnie skorzystam ze złotej maski :)
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2022-03-29

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.