o prezentach

Jaki Prezent dla Pozytywnie Zakręconych?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Pozytywnie Zakręceni – łączmy się! Wiecie, że Międzynarodowy Dzień Pozytywnie Zakręconych obchodzony jest 17 sierpnia? To akurat dzień, w którym możesz zrobić coś szalonego… lub spełnić swoje marzenie!

Każdy z nas zna chociaż jedną osobę, której uśmiech od ucha do ucha niemal nie schodzi z twarzy - to Pozytywnie Zakręceni. Takie osoby potrafią dostrzec pozytywne aspekty codzienności – nawet w korku, deszczu czy porannej pobudce do pracy dostrzegają coś niezwykłego. Widzą zawsze "szklankę do połowy pełną" i są w stanie wymyślić rozwiązanie każdego problemu. Bez dwóch zdań takie osoby zasługują na odlotowy prezent, który spełni ich oczekiwania. A może sam lubisz próbować nowych wyzwań i cieszyć się chwilą? Sprawdź nasze propozycje na wyjątkowy prezent dla (nie)poprawnych optymistów!

Małe wielkie radości dla pozytywnie zakręconych

"Spontaniczny" to drugie imię każdego Pozytywnie Zakręconego. Zakręcony ucieszy się z upominku, który da mu szeroki wybór... do szalonego działania! Dlatego na prezent dla takiej osoby możesz wybrać Pakiet Małe Radości, czyli pakiet kilkudziesięciu przeżyć. Osoba obdarowana będzie mogła wybrać jedną atrakcję, która najbardziej jej się podoba. W pakiecie znajdziesz całą gamę różnorakich rozrywek, takich jak: cukierowy pokaz, masaż czekoladowy, degustacja win, escape room, gokartowe intro. Duży wybór sprawia, że pakiet jest najbardziej uniwersalnym prezentem, jaki można sobie wyobrazić, a każda z atrakcji przynosi moc świetnej zabawy!

Nietypowy upominek dla nietypowej osoby

Pozytywnie Zakręcony z pewnością doceni prezent, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Nie tylko dla niego samego, ale w ogóle. Wybierz coś, co pozwoli Zakręconemu wyróżnić się z tłumu! Oryginalne przeżycie pozwoli mu dzielić się niespotykanymi wrażeniami i doznaniami, a sprawdzanie się w niecodziennych sytuacjach przyniesie obdarowanemu mnóstwo radości i satysfakcji. Szukając prezentu dla Pozytywnie Zakręconego, rozważ niebanalne propozycje, na przykład jazdę za kierownicą TIRa lub jazdę traktorem.

od 229 zł
od 169 zł

Odwaga i szaleństwo, czyli to, co w duszy pozytywnie zakręconego

Pozytywnie Zakręceni wprost uwielbiają sprawdzać się w sytuacjach wymagających odwagi lub pewnej dawki szaleństwa we krwi. Mają tysiąc pomysłów na sekundę, więc tylko ekstremalne doznania są w stanie ich usytsfakcjonować. Jeżeli zdecydujesz się na prezent, który dostarcza naprawdę mocnych wrażeń, możesz wybrać skok na bungee (lub Dream Jump). Trochę zbyt ekstremalnie? Podczas lotu na FLYBOARDzie również nie będzie brakować emocji, a nietuzinkowa forma spędzenia czasu nad wodą z pewnością spoodoba się Pozytywnie Zakręconemu!

Która propozycja wpadła Wam w oko? A może macie zupełnie inne pomysły na prezent dla zwariowanej osoby? 

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-08-17

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.