o prezentach

Ile Marzeń Można Spełnić w 8 lat?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

W czerwcu tego roku Katalog Marzeń świętuje swoje 8. urodziny. Minął kolejny rok, podczas którego naprawdę dużo się działo! Codziennie na warszawskim Mokotowie nasz team dzielnie realizował Wasze marzenia, a w wolnych chwilach spełnialiśmy własne – jeździliśmy Lamborghini, ścigaliśmy się na gokartach, odpoczywaliśmy w SPA, wspinaliśmy się w parku linowym, jedliśmy wyśmienitą kolację degustacyjną i wiele, wiele innych! To nie jest zwykła rocznica – dla nas to rok, z którego możemy być dumni i którego sukces zdecydowanie możemy świętować – i chcemy się z Wami podzielić tą pozytywną energią!

Więcej marzeń

W ciągu tego roku do naszej oferty przybyło mnóstwo nowych, niepowtarzalnych przeżyć – a co za tym idzie – nasz zespół również się powiększył! Otworzyliśmy rekrutację na nowe stanowiska i tak oto w naszym zespole pojawiły się osoby profesjonalnie zajmujące się grafiką, analizą biznesową, sprzedażą B2B, copywritingiem czy marketingiem internetowym. Znacząco rozszerzyliśmy naszą ofertę przeżyć dla dzieci, zwiększyliśmy zasięg na kolejne miasta Polski, a najnowsze przeżycia możecie obserwować w zakładce "Nowości", którą znajdziecie na naszej stronie głównej.

Ale marzenia by nie istniały bez Marzycieli…

…czyli bez Was! To dzięki Wam możemy się rozwijać i To Wy dajecie nam motywację do działania. Cieszymy się, gdy oznaczacie nas na zdjęciach przepełnionych radością, optymizmem i dobrym humorem. Codziennie patrzymy na Wasze uśmiechy i – uwierzcie – to naprawdę sprawia, że poniedziałek w pracy jest nie taki straszny! W tym roku spełniliśmy aż 80 000 Waszych marzeń! Na Facebooku i Instagramie dotarliśmy do 63 000 Marzycieli - a liczby te rosną z dnia na dzień. Ze spektakularnymi wynikami prowadzimy również akcję #ChcęToPrzeżyć, dzięki której możecie spełniać swoje marzenia za darmo – w tym roku dostaliśmy aż 4 000 zgłoszeń!

Mamy dla Was prezent!

Z okazji naszych urodziny mamy dla Was kod rabatowy 8% do wykorzystania w naszym serwisie. Wystarczy wpisać kod: 8URODZINY (ważny przez cały czerwiec 2018). Kod działa na całą nieprzecenioną ofertę z wyjątkiem Gift Voucherów. Pamiętajcie, że promocje nie łączą się. Niech marzenia będą z Wami!

Co sądzicie o Katalogu Marzeń?

„Jeśli chcesz przeżyć ekscytujące chwile w swoim życiu, spełnić marzenia, podjąć wyzwania, to Katalog Marzeń służy wsparciem. Jeśli wydaje Ci się, że marzenie dużo kosztuje, lepiej zajrzyj do oferty i sprawdź jego cenę!”

„Z Katalogiem Marzeń spełniłam kolejne marzenia. Zrealizowałam jeden z najpiękniejszych prezentów. Przyjemny kontakt z salonem, bogata oferta, pozytywna atmosfera oraz profesjonalne zaopiekowanie się gościem, sprawiły, że wspaniale się czuję. Gorąco polecam wizytę w Katalogu Marzeń.”

„Wspaniała obsługa klienta! Nie spodziewałam się, że kontakt z Katalogiem Marzeń będzie tak prosty i przyjemny. W ekspresowym tempie otrzymywałam maile, aby ustalić pasujące mi terminy na realizację. Pełen profesjonalizm ze strony firmy. Jeśli Katalog Marzeń stawia realizatorom usług, z którymi współpracuje tak wysoko poprzeczkę jak sobie, to czeka mnie i męża wspaniała wizyta w SPA.”

Oto kilka opinii o Katalogu Marzeń, możesz podzielić się również swoją!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-06-13

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.