o prezentach

Ile Kosztuje Skok ze Spadochronem? Planujemy Budżet na Marzenia!

Ocena artykułu: 3/5(10 opinii )
Data aktualizacji: 2022-06-09

Cena skoku ze spadochronem zależy od wybranej lokalizacji – waha się zwykle między 600 a 800 zł. Dodatkowa rejestracja video, dzięki której uwiecznisz swoje emocje na nagraniu, to koszt około 200 zł.

Skok ze spadochronem jest na liście marzeń wielu ludzi i nic w tym dziwnego - to naprawdę ekstremalna przygoda. Jeżeli marzy Ci się bezkresna wolność, potężna dawka adrenaliny i przezwyciężenie swoich lęków - czas zacząć działać! Marzenia są bowiem po to, by je spełniać – a my przekonamy Cię, że wymarzone przeżycia są tuż na wyciągnięcie ręki. Jak skutecznie spełnić swoje marzenie o skoku ze spadochronem?

Cena skoku ze spadochronem

Skok spadochronowy w tandemie na stronie Katalogu Marzeń kosztuje około 600-800 zł. Cena zazwyczaj obejmuje spotkanie z instruktorem, krótkie szkolenie teoretyczne, ubranie ochronne (kombinezon, gogle), przelot samolotem nad odpowiednią wysokość oraz sam mega ekscytujący — skok. Przez cały lot czuwa i motywuje wykwalifikowany instruktor, z którym lecimy w tandemie. Jeżeli chcesz mieć niezapomnianą pamiątkę z realizacji, warto zainwestować w rejestrację wideo/foto, która kosztuje zwykle dodatkowe 200 zł do podstawowej ceny. Warianty z dodaną rejestracją znajdziecie pod nazwą skok spadochronowy w tandemie z rejestracją wideo.

Czy to dużo? Zależy. Z pewnością dla większości nie jest to mały wydatek, przez co decyzja o kupnie skoku jest wciąż przekładana na później. Jaka jest jednak cena marzeń? Wydaje nam się, że wspomnienia, emocje i pokonanie własnych słabości są bezcenne!

Jak zebrać pieniądze na wymarzone przeżycie?

Spełnianie marzeń nie musi wiązać się z wyrzeczeniami lub nagłym pozbyciem się połowy pensji. Kto wie, być może zabiłoby to całą radość z realizacji. Jak „bezboleśnie” zebrać pieniądze na skok spadochronowy?

1. Notuj swoje wydatki przez tydzień lub dwa. Pamiętaj o wpisywaniu na listę wszystkich zakupów, włącznie z drobiazgami, które kupiłeś w drodze do pracy. Zobacz, czy jest coś co mógłbyś wyeliminować lub zastąpić tańszym odpowiednikiem. Na przykład, zamiast lunchu na mieście, przygotuj domowy obiad.

2. Pomyśl o sumie, którą mógłbyś bez bólu odłożyć co miesiąc. Nawet jeżeli będzie to 50 zł miesięcznie, na skok spadochronowy uzbierasz sumę w około 16 miesięcy, czyli trochę ponad rok. Marzenia nie zając – nie uciekną! Ważne, żebyśmy my o nich nie zapominali.

3. Śledź promocje na naszej stronie. Co jakiś czas dajemy atrakcyjne rabaty na tandemowe skoki ze spadochronem, dzięki którym spełnisz swoje marzenie szybciej i taniej.

4. Zapisz się do naszego programu lojalnościowego i zbieraj punkty, które możesz wymienić na marzenia. W Klubie Marzycieli punkty dostaniesz za zakupy w serwisie, za wypełnienie ankiety po zrealizowaniu marzenia oraz za stworzenie listy ulubionych na Koncie Użytkownika.

Co jest najważniejsze w spełnianiu marzeń? Wytrwałość. Nic nie jest poza zasięgiem naszych pragnień, jeżeli dobrze to zaplanujemy. Nawet jeżeli cena na pierwszy rzut oka wydaje się zbyt duża – spróbuj znaleźć sposób, aby wydatek nie był niekomfortowy. Bo „aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać.” Gwarantujemy Ci, że emocje podczas skoku ze spadochronem pozostaną w Twojej pamięci na długo i będą – no właśnie – b e z c e n n e.

Ocena artykułu: 3/5(10 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-04-26

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.