o prezentach

10 Pytań o Off Road 4x4

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Marta lubi wcisnąć gaz do dechy i kręci ją wszystko, co jeździ. Motoryzacyjne wyzwania to dla niej czysta przyjemność, więc gdy w naszym cotygodniowym testowaniu przeżyć wylosowała Off Road, szczerze się ucieszyła. O tym, jak się bawiła i jakie emocje towarzyszyły jej za kierownicą samochodu terenowego, opowiedziała nam sama.

1. Czym jest właściwie Off Road?

Off Road to jazda w terenie. Las, piaszczyste drogi, ciasne zakręty między drzewami, strome podjazdy i zjazdy...

2. Dlaczego akurat Off Road? Co Cię w nim zainteresowało?

Interesuje się motoryzacją, lubię samochody, motocykle. Zawsze jednak ograniczałam to do jazdy po asfalcie. Tym razem postanowiłam opuścić równe drogi (o ile polskie drogi można takimi w ogóle nazwać :D) i spróbować swoich sił w terenie.

3. Czy korzystałaś kiedyś z podobnych prezentów? Jeśli tak, porównaj je.

To była moja pierwsza przygoda tego typu. Chociaż mam nadzieję, że kiedyś spróbuję jazdy quadem - to trochę taki off road w wersji bez dachu. :)

4. Jak należy się przygotować do Off Roadu?

Moim zdaniem najważniejszym punktem powinny być wygodne buty, w których dobrze czujemy siłę nacisku na pedały - wtedy możemy w pełni wykorzystać potencjał samochodu. Oprócz butów przyda się też luźne, wygodne ubranie.

5. Jakie emocje towarzyszyły Ci podczas realizacji?

Off Road zapewnił mi duuuży skok adrenaliny! Zjazd z górki takim autem wydaje się niewinny, ale za kierownicą emocje odczuwa się zupełnie inaczej... mocniej!

6. Ile trwa jazda Off Road? 

Całość trwała około 40 minut - najpierw przemiły pan Paweł pokazał mi, jak prawidłowo zasiąść za kierownicą samochodu. Wytłumaczył, na czym polega Off Road i ruszyliśmy na 30-minutową przejażdżkę. Obsługa zdecydowanie zasługuje na medal. 

7. Jakie uczucia towarzyszyły Ci po wyjściu?

Chęć spróbowania Off Roadu jeszcze raz! Myślę, że nie raz jeszcze wrócę na off roadowy tor. Lubię te klimaty!

8. Czy faktycznie jest to "brudna robota"?

W warunkach zimowych raczej nie - podczas mojej jazdy temperatura była poniżej zera, więc wszystkie miejsca, gdzie można się ubrudzić były zamarznięte.

9. Komu podarowałabyś jazdę Off Road?

Myślę, że jest to świetny prezent dla chłopaka albo brata (chociaż, jak widać po mnie, dziewczynom też może się bardzo spodobać!).

10. W skali 1-10?

Dyszka! Bardzo polecam tym, którzy nie doświadczyli jeszcze jazdy w terenie. :) Myślę, że to doświadczenie warte spróbowania.

Wolisz coś spokojniejszego - relaks, wyciszenie i uporządkowanie myśli? Sprawdź relację Dawida z Floatingu!

Ocena artykułu: 5/5(2 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-02-14

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.