o prezentach

Do zamówień powyżej 250 zł prezent gratis! Sprawdź!

10 pytań o Ostre Strzelanie

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2022-06-09

Ola, nasza manager ds. oferty, przetestowała voucher Ostre Strzelanie w Warszawie. Było trochę adrenaliny, trochę niepewności, ale w końcu - MNÓSTWO emocji. Czy przygoda na strzelnicy to strzał w dziesiątkę? Zobaczcie sami!

1. Jak trafiłaś na strzelnicę?

Dostałam w prezencie voucher i nadarzyła się okazja na przetestowanie moich możliwości. Mogłam wymienić prezent na inny z oferty Katalogu Marzeń, ale podjęłam wyzwanie. Raz się żyje! Próbowanie nowych rzeczy od zawsze było dla mnie fascynujące.

2. Jak się czułaś przed realizacją?

Okazja do przetestowania ostrego strzelania była dla mnie zaskoczeniem. Byłam bardzo ciekawa, jak to jest, a zarazem troszkę się bałam. Nie strzelałam od czasów przysposobienia obronnego w liceum i nie pamiętałam już właściwie niczego. 

3. Jak przygotować się do wizyty na strzelnicy?

Trzeba nastawić się pozytywnie i otworzyć na nowe wrażenia. Poza tym klasycznie - wygodne ubranie, które nie krępuje ruchów. Jeśli chodzi o praktykę, instruktor wszystko tłumaczy na miejscu

4. Jak wygląda realizacja vouchera?

Na strzelnicy pokazałam dokument z rezerwacji, całą grupą weszliśmy do zamkniętej sali. Tam przeprowadzono szkolenie. Każdy został wyposażony w nauszniki oraz okulary ochronne. Szybko się przekonałam, że są naprawdę potrzebne! Potem podeszłam do swojego stanowiska i pod okiem instruktora strzelałam z kałasznikowa oraz rewolweru

5. Jakie to uczucie?

To wielkie emocje! Bałam się odrzutu i byłam zdziwiona, że rewolwer - tak niewielki - ma naprawdę niezły kop. Szybko jednak opanowałam podstawową technikę, a instruktor dał mi kilka wskazówek. Mogłam poczuć się jak James Bond, albo raczej Lara Croft... 

6. Co najbardziej utkwiło Ci w pamięci?

To, że moment wystrzału jest zaskoczeniem. Powoli pociągasz za spust, a wystrzał Cię zaskakuje. Nie masz nad tym momentem kontroli. Właśnie dlatego przy pierwszym strzale byłam naprawdę w szoku. To właśnie czyni strzelanie naprawdę emocjonującym przeżyciem.

7. Czy podczas realizacji czułaś się bezpiecznie?

Jak najbardziej. Na strzelnicy możemy liczyć na pomoc fachowych i doświadczonych, a zarazem szarmanckich instruktorów. Pan zaproponował mi nawet krzesełko, bo mówił, że z kałacha może być wygodnie postrzelać na siedząco. To było urocze.

8. Komu poleciłabyś Ostre Strzelanie?

Każdemu. Warto zobaczyć, jak to jest. Dla mnie emocje były bardzo silnie.

9. Z jakiej okazji można podarować Ostre Strzelanie?

Z każdej! Na przykład z okazji urodzin kumpla albo dla brata lub siostry. Myślę, że takie strzelanie może być też bardzo oryginalnym pomysłem na randkę. Faktycznie Walentynki albo rocznica w takim miejscu byłyba niezapomniana. No i niebanalna. 

10. W skali od 1-10…?

Strzał w dziesiątkę, oczywiście! 

Preferujesz emocje na czterech kołach? Sprawdź, jak poradziła sobie Marta, nasza graficzka, na Off Roadzie. 10 pytań o Off Road znajdziesz tutaj

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Śledzi nowości, testuje marzenia i smakuje kuchnie świata, bo nigdy nie wiadomo, gdzie czeka spełnienie marzeń! Na swojej "bucket list" ma m.in. skok ze spadochronem i spacer z alpaką.

Data publikacji: 2018-03-20

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.