Pomysł na Randkę Wiosną

26 marca 2018

Idzie wiosna, a wraz z nią nowe pokłady energii, optymizmu i… miłości. Podobno wiosną łatwiej o zakochanie lub odświeżenie uczuć w istniejącym już związku. Zdecydowanie chętniej udajemy się wtedy na romantyczne spacery, organizujemy aktywny wypoczynek, dłużej przebywamy na świeżym powietrzu. Gdzie iść na randkę w ciepły, wiosenny dzień? Gdzie zabrać dziewczynę, aby zaplusować w jej oczach kreatywnością? Pomagamy!

Wymarzona randka to oryginalna randka. Randka po kilku latach związku nie musi być nudna, a pierwsza randka, wbrew powszechnym opiniom, nie musi być nieudana. Wystarczy tylko kreatywny pomysł, a tych w okresie wiosennym nie brakuje. Zdecydowanie ogromną zaletą wyższych temperatur, dłuższych, słonecznych dni jest fakt, że randkę możemy zorganizować na łonie natury. Aktywnie, znaczy ciekawie. Dla niektórych aktywne rozrywki sprawdzają się lepiej, niż najlepszy afrodyzjak. Trochę emocji i zdrowego wypoczynku w połączeniu z pięknymi widokami, a Twoja druga połówka będzie zachwycona. Będzie ciepło, przyjemnie i emocjonująco!

#Aktywna randka

Spływ kajakiem dla dwojga - malownicze widoki i odkrywanie nowych miejsc czyni spływ kajakowy niezwykle romantycznym przeżyciem. To pomysł na nietypową randkę, którą doceni każdy, kto lubi aktywne przeżycia we dwoje - zwłaszcza te na wodzie.

#Randka w obłokach

Lot paralotnią we dwoje - zakochanie przypomina trochę beztroskie bujanie w obłokach… Odrywamy się od ziemi i dajemy się porwać chwili. Lot paralotnią może być metaforą miłosnych uniesień. Wzbij się wysoko nad ziemię z ukochaną osobą i wspólnie przeżyjcie niezwykłą przygodę.

#Speed dating na torze

Gokarty dla dwojga to przeżycie, które pozwoli Wam przeżyć emocje z profesjonalnych torów wyścigowych na własnej skórze. Prędkość, przeszkody i słodki smak rywalizacji… taka przygoda to idealny sposób na randkę pełną emocji i dobrego samopoczucia. Tutaj nie ma czasu na nudę! Dużym plusem gokartów jest ich czas trwania – bez problemu możecie „wcisnąć” je w swój zatłoczony grafik czy pomiędzy kolejnymi atrakcjami zaplanowanymi na daną randkę!

#Kreatywna randka

Nauka salsy dla dwojga to przede wszystkim dobra zabawa, a efektami będziecie mogli pochwalić się już na pierwszej wspólnej imprezie. Chwile spędzone w tym zmysłowym tańcu zaskoczą i zapadną w pamięć ukochanej osobie. Kto wie, może taka przygoda przerodzi się w nową, wspólną pasję?

#Ekstremalna randka

Szalone pomysły na randkę to kontrowersyjny, choć często idealny pomysł na wspólne spędzenie czasu. Skok na bungee dla dwojga lub Dream Jump – przygoda na wysokości pozwolą Wam na wspólne przetestowanie swojej odwagi. Dzięki takiej przygodzie zbliżycie się do siebie jeszcze bardziej, a takiej randki Twoja sympatia nie zapomni nigdy!

Dzięki niebanalnym pomysłom druga połówka czuje, że myślimy o niej i wciąż staramy się, aby ją zaskoczyć. Nie idziemy w sztampowe propozycje - wręcz przeciwnie - szukamy ciekawszych, mocniejszych wrażeń. Zaangażowanie w związku - nawet zupełnie świeżym - jest niezwykle ważne i zbliża do siebie obie strony. Skorzystajcie z propozycji dla dwojga w Katalogu Marzeń i bawcie się dobrze!

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!