o prezentach

Szukasz prezentu na Mikołajki? Sprawdź promocje

Budżetowe święta. Wybieramy najlepsze prezenty na Boże Narodzenie do 50 zł

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2021-11-30

Kto powiedział, że fajne prezenty na święta Bożego Narodzenia muszą być drogie? Dlaczego wśród wielu z nas wciąż panuje przekonanie, że udane prezenty gwiazdkowe to tylko te, które kosztują fortunę i zwyczajnie rujnują nasze portfele? Nic bardziej mylnego! W Katalogu Marzeń doskonale wiemy, jak urządzić budżetowe święta i wybrać najlepsze prezenty na Boże Narodzenie do 50 zł. Sprawdź nasze propozycje na to, jak zaskoczyć najbliższych pod świątecznym drzewkiem i dowiedz się, które prezenty gwiazdkowe poniżej 50 zł pomogą spełnić ich szalone marzenia. Dzięki temu artykułowi przygotowania do Gwiazdki 2021 będą nie tylko udane, ale także naprawdę łatwe i przyjemne. A o to przecież chodzi w świętach i poszukiwaniu fajnych, niedrogich upominków na Boże Narodzenie, prawda…?

Poznaj nową rzeczywistość – kreatywne prezenty bożonarodzeniowe do 50 zł

Kto powiedział, że to, co widzimy na co dzień, jest jedynym, na co warto zwracać uwagę? Może warto czasem wyjść poza dobrze znane granice i spróbować tym samym czegoś zupełnie nowego? Dzięki voucherom bożonarodzeniowym na wizytę w escape roomie albo świecie wirtualnej rzeczywistości każda chwila może się okazać wspaniałą przygodą! Zabierz bliskich na wspólną misję i ramię w ramię i spróbujcie się wydostać z niewielkiego pomieszczenia pełnego zagadek, zanim upłynie czas. Taki prezent bożonarodzeniowy do 50 zł to nie tylko sposób na aktywne spędzenie czasu, ale też okazja do tego, aby jeszcze lepiej zintegrować się z przyjaciółmi lub dawno niewidzianą rodziną. Czy 60 minut wystarczy, aby rozwiązać wszystkie czekające na uczestników zabawy zagadki? Co czeka na każdego, kto postanowi zrealizować bon prezentowy na wizytę w świecie VR? Na te i inne pytania odpowiedzą nasze vouchery bożonarodzeniowe do 50 zł. Sprawdź je i wybierz najciekawsze propozycje!

Dobrze dobrany prezent świąteczny poniżej 50 złotych będzie świetną niespodzianką i wywoła wiele pozytywnych emocji!

Pełen relaks – zadbaj o komfort najbliższych

A może zamiast adrenaliny, podarujesz ważnym dla Ciebie osobom odrobinę czasu tylko dla nich? Świetnie nada się do tego prezent bożonarodzeniowy w postaci vouchera poniżej 50 zł na relaks w grocie solnej dla dwojga. Niezwykły mikroklimat, który panuje w jej wnętrzu, pozwala zregenerować zarówno ciało, jak i umysł. Pojedyncza sesja trwa zaledwie kilkanaście – kilkadziesiąt minut, a już po pierwszej wizycie obdarowani czują się bardziej wypoczęci i zrelaksowani. Dzięki mikrodrobinkom soli zawartym w powietrzu, skóra staje się odżywiona, a drogi oddechowe odczuwalnie oczyszczone. Możesz też postawić na gwiazdkowy prezent do 50 zł w postaci voucher na manicure SPA w wałbrzyskim Centrum Medical SPA. Z takiego upominku ucieszą się wszystkie kobiety, którym na co dzień brakuje czasu dla siebie. Profesjonalny zabieg pomoże im na nowo odnaleźć skryte głęboko piękno.

Będą emocje – motoryzacyjne prezenty gwiazdkowe poniżej 50 zł

Potężną dawkę emocji dostarczy przejazd gokartem na specjalnie przygotowanym do tego celu torze. Zrealizuje go każdy, kto w tegoroczne święta Bożego Narodzenia otrzyma voucher do jednego z punktów partnerskich Katalogu Marzeń w całym kraju. Podczas takiego przejazdu będzie można pościgać się z upływającym czasem, podszkolić praktyczne umiejętności motoryzacyjne, a także doskonale się bawić. Podaruj taki prezent gwiazdkowy do 50 zł dzieciakom lub dorosłym i w ten sposób zapewnij im wspaniałe wspomnienia już niebawem!

Gokartowe intro to natomiast propozycja dla tych, którzy jeszcze nigdy wcześniej nie próbowali swoich sił w wyścigach samochodowych. Pod okiem doświadczonego instruktora każdy kierowca pozna tajniki udanego ścigania, nauczy się poprawnie wchodzić w wiraże i szybko „wykręci” najlepszy czas za kierownicą niewielkiego gokarta.

Pełna kultura – teatralne prezenty bożonarodzeniowe do 50 zł

A może odrobinę kultury? I to tej z najwyższej półki! Wizyta w jednym z najlepszych teatrów w całej Polsce to marzenie niejednego fana sztuki scenicznej. Teraz możesz je spełnić naprawdę szybko i bez zbędnych trudności. Wszystko dzięki voucherowi na wizytę w teatrach w całej Polsce za mniej niż 50 zł. W internetowym sklepie Katalogu Marzeń znajdzie się co najmniej kilka propozycji na teatralne vouchery prezentowe. To od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz i sprezentujesz na Wigilię swoim najbliższym. Teatr Bez Sceny w Katowicach? A może krakowski Teatr Łaźnia Nowa? Każdy znajdzie coś dla siebie! Taki prezent bożonarodzeniowy do 50 zł to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla każdego! Możesz też zdecydować się na nasz pakiet „Małe Radości”, dzięki któremu obdarowany fajnym i niedrogim prezentem na święta sam wybierze, którą atrakcję chciałby zrealizować. Kto wie, na co padnie wybór? Decyzja należy do Twoich bliskich, ale przecież zawsze możesz im coś podpowiedzieć, prawda, Marzycielu…?

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Gdyby do dyspozycji było tylko 100 znaków ze spacjami, podsumowałabym siebie tak: miłośniczka podróży, (mo)psów i czekolady. Wciąż szukam swojego miejsca na świecie, trudno mnie utrzymać długo w jednym miejscu, bo wierzę, że za każdym rogiem czai się przygoda. W wymarzonym domu, na ścianie powieszę mapę-zdrapkę, która pomoże mi wyznaczać kolejne kierunki małych i dużych wypraw.

Data publikacji: 2021-11-05

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.