o prezentach
Codziennie nowe GORRRĄCE wakacyjne oferty zobacz >>

ChcęToPrzeżyć - Kulisy III Edycji Akcji Niosącej Radość

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
Data aktualizacji: 2024-02-01

Jak będzie wyglądała III edycja akcji ChcęToPrzeżyć? Jak uczestnicy mogą zaskoczyć w tym roku? Oraz co będzie można testować? Zdradzamy kulisy akcji niosącej radość!

Słów kilka o ChcęToPrzeżyć

O co chodzi z ChcęToPrzeżyć? Chemy dawać ludziom wiarę w spełnianie własnych marzeń, dlatego udostępniamy nasze atrakcje zupełnie za darmo. Wybierasz atrakcję, realizujesz ją i wrzucasz zdjęcia na portale społecznościowe. Spokojnie, nie musisz mieć miliona obserwatorów - tutaj liczą się zaangażowanie i kreatywność! ChcęToPrzeżyć składa się z kilku etapów:

#1 etap akcji

Z całej Polski wybierzemy 600 osób, które chcą spełniać swoje marzenia. W I etapie będzie można testować takie przeżycia z naszej oferty, jak gokarty, strzelanie, dream jump. To tylko kilka z możliwych wyborów, niech pozostałe atrakcje pozostaną tajemnicą :)

#2 etap akcji

Do kolejnego etapu przechodzi już 200 osób. Na tym etapie uczestnicy tworzą relacje z efektem ‘wow!’. Co będzie można przeżyć w 2 etapie? Lot paralotnią, flyboard, lot w aerotunelu i nie tylko...

#3 etap akcji

W 3 etapie zostają najwięksi Marzyciele – 30 osób ma szansę na ekstremalne przeżycia! Stawka jest wysoka, uczestnicy walczą tutaj o abonament na marzenia w wysokości 2400 zł. Co czeka śmiałków tego etapu? Skok ze spadochronem, lot balonem i coś na deser dla miłośników wielkiej prędkości!

Jak nas zaskoczyć?

Niestety nie mamy jednoznacznego przepisu. Musisz wykazać się kreatywnością, pokazać, że w Twoich żyłach płynie Marzycielska krew. Nagraj piosenkę, wskocz w zaskakujące przebranie, napisz wiersz… Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Co nowego w tym roku...

Nasz katalogowy projekt spełniający marzenia urósł do ogromnych rozmiarów. Co zmieniło się w tegorocznej edycji?

  • Nowe Lokalizacje. Do miast z poprzedniej edycji (Warszawa, Wrocław, Poznań,  Kraków, Śląsk oraz Trójmiasto) dołączają również Łódź i Szczecin.
  • Dzika Karta, która gwarantuje miejsce w każdym etapie, czyli skok ze spadochronem w garści. Dziką Kartę możesz zgarnąć już na etapie zgłoszeń, jeśli wyślesz coś wyjątkowego!

Emocje sięgną zenitu!

Właśnie to gwarantujemy każdemu w III edycji ChcęToPrzeżyć. Zgłoszenia przyjmujemy do 30.04.2019. Czasu jest niewiele, dlatego zapisz się do akcji już teraz, przecież nic Cię to nie kosztuje!

Ocena artykułu: 5/5(1 opinia)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Kocham góry, a moim największym marzeniem jest zdobycie jednego z ośmiotysięczników. W wolnych chwilach trenuję boks, dużo się ruszam (i równie dużo mówię :p). Poza pracą kocham psy (choć swojego nie mam), memy i wszystko, co związane ze zdrowym trybem życia.

Data publikacji: 2019-04-15

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!