Przeżyj to z nami!
Poznaj akcję #ChcęToPrzeżyć

 IV edycja #ChcęToPrzeżyć dobiegła końca. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy spełnienia kolejnych marzeń!


Jeśli chcesz otrzymać informację o starcie kolejnej edycji oraz o innych możliwościach spełniania marzeń zostaw swój e-mail

Marzyciele w akcji

#ChcęToPrzeżyć to już 4 edycji! W poprzednich 3 wzięło udział 1500 Marzycieli i 50 Partnerów akcji, bez których to nie byłoby możliwe. Ponad 2000 spełnionych marzeń. Kilkanaście eventów zrealizowanych w ramach integracji uczestników oraz wielkich finałów! To jedyna w swoim rodzaju społeczność Marzycieli - Przyłącz się do nas!

Zobacz Testerów Marzeń z poprzednich edycji i zgłoś się do udziału w 4 edycji akcji #ChcęToPrzeżyć!

opinie opinie mobile

Zasady

Zasady są proste:

 • Zarejestruj się. Przekonaj nas, że to Ty będziesz najlepszym Testerem Marzeń. Wybierz marzenie.
 • Zrealizuj marzenie. Pochwal się, jak było? Opublikuj relacje w social mediach z odpowiednimi oznaczeniami.
 • Przechodź do kolejnych etapów. Realizuj kolejne Marzenia. Walcz o nagrodę główną.

Pewnie zastanawiasz się, jakie atrakcje będą do wyboru i czy gra jest warta świeczki. Otóż jest, jeszcze jak! Czekają na Ciebie takie marzenia jak jazda gokartem, monster truckiem, rajdowa jazda po torze, lot widokowy i w aerotunelu, a w finale lot balonem i skok spadochronowy. Dalej nie jesteś przekonana/y? A co powiesz na to, że do zgarnięcia jest Roczny Abonament Na Spełnianie Marzeń? 

Cała akcja polega na wybraniu grupy Marzycieli, którzy będą testować marzenia oraz dzielić się relacjami ze znajomymi. Przy ocenianiu Twoich relacji będziemy brać pod uwagę jakość przesłanych materiałów, zaangażowanie, kreatywność czy udział w "mini zadaniach", o których będziemy informować na Facebooku i Instagramie.

Cieszymy się, że odważyłaś/eś się marzyć i jesteś tutaj z nami! Poniżej znajdziesz przewodnik projektu #ChcęToPrzeżyć, czyli szczegółowe informacje, które pomogą Ci na każdym etapie - pierwsze zadanie, daty, wskazówki itd. 

Oczekiwanie na akceptację profilu

Niedługo wybierzemy 700 Marzycieli, którzy wejdą do I etapu Chcę To Przeżyć! Spiesz się, czas ucieka, zgłoszenia przyjmujemy tylko do 16 kwietnia 2021. 

Jakie są Twoje pierwsze zadania?
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl
 • Wybierz atrakcję, która spełniłaby Twoje marzenie
 • Udostępnij to marzenie na swoim Facebooku/Instagramie i oznacz profil @chcetoprzezyc oraz dodaj hasztag #chcętoprzeżyć . Pamiętaj, żeby ten post był publiczny – inaczej nie będziemy w stanie zobaczyć, czy coś zostało udostępnione!
 • Zaproś do znajomych koordynatorkę akcji! To ułatwi komunikację -> Aga Szafrankowska

Teraz zostaje Ci tylko dokładnie uzupełnić swoje dane w zakładce Moje konto - im bardziej szczegółowo to zrobisz, tym zwiększysz swoje szanse na bycie jednym z 700 Marzycieli! Trzymamy kciuki!

I ETAP

Do I etapu zakwalifikujemy 700 Marzycieli, którzy dostaną voucher i będą walczyć o przejście do etapu II, gdzie czeka już tylko 250 miejsc. Na tym etapie masz do wyboru kilka wspaniałych atrakcji do testowania, np. jazda off-road, dream jump czy wirtualna rzeczywistość.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
 • Wybierz marzenie w zakładce Wybierz marzenie
 • Otwórz voucher, który wyślemy na Twoją skrzynkę e-mailową
 • Wejdź na stronę www.katalogmarzen.pl/rezerwacja , wklej kod vouchera i dalej postępuj według wskazówek
 • Zrealizuj swoje marzenie
 • Podziel się ze znajomymi relacjami z tego wydarzenia! Pamiętaj, żeby posty były publiczne – inaczej nie zobaczymy Twoich wpisów. Koniecznie dodaj hasztag #chcętoprzeżyć i oznacz profil Katalog Marzeń i realizatora atrakcji (na Facebooku i Instagramie).
 • Wyślij do nas relacje w zakładce Zdaj relacje – to jest warunek konieczny, by Twoje konto było brane pod uwagę przy okazji II etapu. Im więcej relacji prześlesz, tym zwiększasz swoje szanse na przejście dalej! Co możesz zawrzeć w takiej relacji? Możesz poinformować w niej, że była prowadzona relacja na Instastories i X osób zobaczyło Twoje spełnione marzenia, albo wstawione zostało zdjęcie na innym portalu i wyślesz nam link do niego – pełna dowolność!
 • Wypełnij ankietę z prośbą o opinię, którą dostaniesz na e-maila po spełnieniu swojego marzenia
 • Teraz zostało Ci tylko czekać na ogłoszenie wyników. Trzymamy za Ciebie kciuki!
Co zrobić by Twoje relacje były jak najlepsze?
 • Zadbaj o to, by kamerka była czysta – przed każdym zdjęciem przetrzyj obiektyw telefonu
 • Trzęsąca ręka wyszła z mody – zdjęcie muszą być ostre, to podstawa!
 • Staraj się, żeby zdjęcie było jasne – na ciemnym zdjęciu mało widać i pojawia się tzw. ziarno
 • Pamiętaj o różnorodności – 5 zdjęć z tym samym gokartem i z tej samej perspektywy będą zwyczajnie nudne – kucnij, podnieś rękę, poproś znajomego by pomógł Ci zrobić zdjęcie – wszystkie chwyty dozwolone!
 • Lubimy zdjęcia, na których są ludzie – samoloty możemy znaleźć w Googlach, a Ciebie przy samolocie ze świecą szukać!
 • Jakość, jakość, jakość! – nie rób zdjęcia przez aplikacje typu Instagram czy Messenger – spowoduje to znaczne pogorszenie jakości zdjęcia. Warto mieć też zdjęcia oryginalne, czyli bez filtrów, naklejek czy napisów.
 • Zaskocz Nas! – zmontowany filmik na Youtube? Boomerang? Jesteśmy jak najbardziej na TAK!

II ETAP

Czy II etap #ChceToPrzeżyć będzie Twój? Zakwalifikuje się do niego 250 Marzycieli, którzy będą walczyć o przejście do etapu III, gdzie czeka już tylko 35 miejsc. Na tym etapie wyboru będzie kilka niesamowitych atrakcji do testowania, takich jak strzelanie, jazda Monster Truckiem czy lot motoparalotnią.

Co trzeba zrobić na tym etapie?
Dokładnie to samo co na etapie I. Pamiętaj jednak, że konkurencja nie śpi i zrobi wszystko, by dostać się do III etapu.

III ETAP - FINAŁ 

Co za emocje! Uda się, czy się nie uda? Będziesz w Wielkim Finale? Tu o wygraną walczyć będzie 35 Marzycieli. Na tym etapie gwarantujemy trudność w doborze atrakcji- będą to marzenia, o których wiele osób śni przez całe życie! Skok spadochronowy i lot balonem to tylko niektóre atrakcje w tym etapie.

Co trzeba zrobić na tym etapie?

Tu już nie będziemy Ci mówić, co robić. A dlaczego? Bo jeżeli się tu dostałeś to jesteś w tym mistrzem!

Zrób wszystko, by właśnie do Ciebie trafiła nagroda, o którą walczyło 700 Marzycieli – roczny abonament do Katalogu Marzeń o łącznej wartości 2 400 złotych!

Mamy nadzieję, że teraz Cię w pełni przekonaliśmy :) Aby się zgłosić wypełnij formularz - tutaj

Harmonogram

Przyjmowanie zgłoszeń do 16.04.2021
Wybór 700 Testerów Marzeń i ogłoszenie wyników
Wysyłka voucherów dla Warszawy, Wrocławia, Krakowa i Łodzi - 6.05
Wysyłka voucherów dla Trójmiasta, Poznania i Aglomeracji Śląskiej - 12.05

Realizacja marzeń od 6.05.2021 do 13.06.2021

Wybór 250 Testerów Marzeń do II etapu akcji 21.06.2021
Realizacja kolejnych marzeń od 26.06.2021 - do 25.07.2021
Ogłoszenie 35 finalistów - 2.08.2021
Realizacja finałowych marzeń - 4.08.2021 - 5.09.2021
Wielki finał - wrzesień 2021
Podane daty mogą nieznacznie ulec zmianie. Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie aby być na bieżąco! 

Kim jesteśmy

Pewnie zastanawiasz się, kto tak wspiera Marzycieli i stoi za całą akcją? To firma Katalog Marzeń! Oferujemy prezenty w formie przeżyć - znajdziesz u nas ponad 5000 atrakcji w całej Polsce, dla każdego i na każdą okazję.

Chcemy Wam pokazać, że realizacja marzeń jest na wyciągnięcie ręki.
Dołącz do naszej marzycielskiej społeczności i ciesz się wielkimi przeżyciami a nie małymi przedmiotami. Chcesz wiedzieć więcej o Katalogu Marzeń? Zapraszamy na stronę Katalog Marzeń - o nas

Akcja #ChcęToPrzeżyć odbywa się już po raz 4! Od 2017 roku spełniliśmy ponad 2 000 marzeń za darmo! Zobacz jak bawili się Testerzy Marzeń poprzednicj edycji na naszym Facebooku i Instagramie
 

Partnerzy

ZALOGUJ SIĘ