o prezentach

Smacznego jajka i... inne gotowe życzenia na Wielkanoc

Ocena artykułu: 3.6/5(10 opinii )
Data aktualizacji: 2024-03-20

Przygotowanie fajnych życzeń wielkanocnych to dla Ciebie wyzwanie? Chcesz wysłać bliskiej osobie rymowane życzenia na Wielkanoc, ale brakuje Ci weny? Przybywamy z pomocą! Przygotowaliśmy dla Ciebie najróżniejsze życzenia wielkanocne, gotowe do skopiowania i recytowania w rodzinnym gronie i na spotkaniach z przyjaciółmi.

Kiedy składa się życzenia na Wielkanoc?

Święta Wielkanocne są ruchome, a to oznacza, że każdego roku wypadają w innych dniach. Od czego to zależy? W przypadku Wielkanocy data ustalana jest na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni księżyca.

Kiedy należy zacząć składać życzenia? Osobom obcym możemy życzyć "wesołego Alleluja" i "smacznego jajka" nawet tydzień przed świętami. Takie pozdrowienia pomagają wprowadzić świąteczną atmosferę.

Te przemyślane i osobiste życzenia na Wielkanoc składać należy podczas rodzinnych spotkań przy stole w niedzielę i poniedziałek. Na tę okazję przydadzą się gotowe życzenia, które możesz wysłać mailem, smsem lub zapamiętać, by mieć gotową formułkę dla bliskich.

Kiedy wypadają Święta Wielkanocne w 2024?

W tym roku Niedziela Wielkanocna wypada 31 marca, a 1 kwietnia Poniedziałek Wielkanocny. To oznacza, że w ty roku lany poniedziałek (śmigus-dyngus) i prima aprilis (czyli dzień, w którym robimy sobie żarty) wypadają tego samego dnia, jest to dzień wolny od pracy, a to oznacza mnóstwo radosnego czasu, który możemy spędzić w rodzinnym gronie.

Spełnij wielkanocne życzenie - podaruj prezent

W niektórych regionach, aby Święta Wielkanocne przyniosły radość, wręcza się drobne upominki. Chcesz podarować prezent? Wybierz przeżycie, na przykład masaż czekoladowy zamiast czekoladowego zajączka, albo gokarty dla dzieci zamiast kolejnych zabawek. A jeśli podoba Ci się tradycja szukania prezentów, podruj voucher do escape roomu i rozwiąż prawdziwą zagadkę!

Religijne życzenia na Wielkanoc

Wielkanoc to w Polsce święta ściśle związane z tradycją religijną. Katolicy świętują zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. To święta, które obchodzimy w okolicach wiosny, a więc czas wesoły i inspirujący. Osobom wierzącym możemy składać inspirujące życzenia Wielkanocne, które ściśle nawiązują do wydarzeń z Biblii. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji na religijne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych, które świetnie sprawdzą się przy świątecznym stole w gronie rodziny.

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci, abyś doświadczył(a) w pełni znaczenia faktu zmartwychwstania pańskiego. Niech czas święta paschy przypomni nam o mocy miłości, nadziei i przebaczenia.

Niech radość zmartwychwstania wypełni Twoje serce, a spokój i pokój Chrystusa towarzyszą Ci w każdym dniu. Niech te święta będą dla Ciebie czasem refleksji nad duchowym znaczeniem życia, a faktem zmartwychwstania niech napełniają się Twoje serce i dusza.

Życzę Ci błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych piękna i głębokiego przeżycia tajemnicy zmartwychwstania.


Gdy Wielka Noc nastanie, serdeczne życzenia składam Ci w sercu w jasnej duszy, niech odnajdziesz spokój i radość w blasku zmartwychwstania. Niech Pokój Świąt Wielkiej Nocy zagości w Twoim domu, niosąc ze sobą promienie nadziei i miłości.

Niech radość zmartwychwstania Chrystusa przyniesie Ci siłę i wytrwałość, abyś mógł(a) podążać drogą wiary z ufnością i pokorą. Niech te Święta staną się dla Ciebie czasem głębokiego zrozumienia i radości z obecności Chrystusa w Twoim życiu.

Życzę Ci błogosławionych Świąt Wielkanocnych, pełnych spokoju, radości oraz refleksji nad tajemnicą zmartwychwstania. Niech Pokój Świąt Wielkiej Nocy napełnia Twoje serce i otacza Cię blaskiem miłości Bożej.


Gdy Wielka Noc nastanie, pragnę złożyć Ci serdeczne życzenia wiosennego nastroju, abyś doświadczył(a) odrodzenia, jakie niesie ze sobą zmartwychwstanie Chrystusa. Niechaj wiosenna atmosfera otoczy Cię spokojem i radością, a promienie słońca oświetlą Twoje serce i duszę.

W tym czasie pełnym pokoju Świąt Wielkiej Nocy, życzę Ci głębokiego zrozumienia tajemnicy zmartwychwstania oraz ukojenia w obecności Boga. Niech Wielka Noc przyniesie Ci radość, nadzieję i wiarę w moc Chrystusa.

Niech świąteczny ranek przyniesie sercu zadowolenie w atmosferze domowego ciepła. Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy dla Ciebie i najbliższych, życzy...

Mądre życzenia wielkanocne

Co mądrego można życzyć z okazji Świąt Wielkanocnych? Podobnie jak w czasie Bożego Narodzenia, życzenia wielkanocne również wyrażają nadzieję na zdrowe, długie, dostatnie i radosne życie. Takie dobre słowo przyda się każdemu! Zobacz gotowe propozycje na mądre życzenia Wielkanocne.

Najserdeczniejsze życzenia zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych,
Pełnych wszelkiej pomyślności, serdecznych spotkań i rodzinnej bliskości.
Niech budząca się do życia wiosna doda sił w pokonywaniu trudności,
A mnóstwo wiosennego słońca przyniesie zdrowie i pokłady wytrwałości.
Wszystkiego spełnionego!


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragnę złożyć Ci życzenia pełne radości, nadziei i miłości. Niech zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie Ci wewnętrzny spokój oraz siłę do pokonywania życiowych trudności.

Niech te święta będą czasem refleksji i staną się podporą Waszego rodzinnego życia. Wesołych Świąt i mokrego dyngusa!


Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Ci koszyczka pełnego nie tylko pysznych potraw, ale także uśmiechów, żartów i radosnych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Miłych spotkań, pogody ducha i samych słonecznych dni.

Niech każde jajko symbolizuje nowe możliwości, a zmartwychwstanie Chrystusa napełni Twoje serce nadzieją na lepsze jutro.


Udanych Świąt Wielkanocnych! Niech te chwile świąteczne otoczą Cię ciepłem bliskich i przyjaciół. Życzę Ci spokoju wewnętrznego, pełnego zrozumienia oraz akceptacji dla siebie i innych.

Niech każdy dzień Wielkanocy przynosi Ci uśmiech na twarzy i radość w sercu. Cudownych dni życzy...


Z okazji Świąt Wielkanocy składamy Ci życzenia nie tylko smacznych potraw wielkanocnych, ale także chwil pełnych spokoju i refleksji. Niech zmartwychwstanie Chrystusa przyniesie do Twojego życia nowe światło, a każdy krok będzie krokiem w stronę dobra, miłości i wspólnoty z innymi. Wesołych i rodzinnych Świąt!


Wielkanocne życzenia pełne są dla Ciebie życzliwości, radości i serdeczności. Niech te dni będą dla Ciebie czasem radosnych spotkań, pełnych ciepła rozmów oraz wzruszeń. Życzę Ci, aby z każdym dniem Wielkanocy rosła w Tobie nadzieja na lepsze, pełniejsze życie. Pełnych pokoju Świąt Wielkanocnych!

Krótkie życzenia wielkanocne - idealne do wysłania SMS-em

Czy wiesz, że krótkie wiadomości tekstowe miały kiedyś ograniczenie znaków? Życzenia Wielkanocne wysyłane SMS-em musiały zmieścić się w 160 znakach. Sądzisz, że to mało? Dla wielu osób było to absolutnie wystarczające, by życzyć bliskiej osobie wszystkiego najlepszego bez zbędnego rozpisywania się. Krótkie życzenia łatwo przeczytać i chętnie przesyłamy je dalej. Spróbuj! Skopiuj którąś z poniższych propozycji i wyślij do znajomych przed Świętami Wielkiej Nocy.

Życzę Ci w koszyczku wielkanocnym samych niespodzianek,
A w sercu wiosny i najwięcej chwil radosnych w gronie najbliższych,
Ile tylko jesteś w stanie sobie wymarzyć.


Radosnych Świąt Wielkiej Nocy! Niech radość zmartwychwstania Chrystusa napełni Twoje serce, a każdy dzień przyniesie nową nadzieję i miliony powodów do uśmiechu.


Niech te święta przyniosą ukojenie sercu i błogosławieństwo na każdy dzień. Miłych Świąt Wielkanocnych i smacznego święconego.


Wesołych Świąt Wielkanocnych! Niech zmartwychwstanie Chrystusa niesie ze sobą światło nadziei, a każdy moment z bliskimi wypełnia radością i ciepłem.

Wierszyki wielkanocne i rymowane życzenia, które łatwo zapamiętać

Lubisz rymowanki? Nas to nie dziwi, bo takie życzenia na Wielkanoc po prostu łatwiej zapamiętać. Podrzucamy zatem krótkie wiosenne życzenia, które możesz wyrecytować na spotkaniu.

Wielkanoc nadeszła, z wiosną w tle,
Z serca płyną życzenia, radości pełne.
Pisanek kolorowych, zdrowia i pomyślności
A w koszyczku wielkanocnym samych niespodzianek
Pogody ducha i mokrego dyngusa.


W koszyczku wielkanocnym życzeń barwny bukiet,
Niech każde z nich przyniesie radości moc,
Smacznego jajka i mokrego dyngusa,
I spełnienia marzeń, co rozjaśniają każdą noc.
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne,
Śle...


Gdy się starym obyczajem,
Wielkanocnym dzielim jajem.
Niech Wam szczęście sprzyja wieczne
I prywatne i społeczne.
Miejcie w sercach zapał świeży
I ład w chacie, jak należy.

Fajne życzenia na Wielkanoc dla znajomych

Niezależnie od tego, czy spędzasz święta Wielkanocne z rodziną, czy również ze znajomymu, warto mieć pod ręką życzenia o nieco lżejszym tonie, takie fajnie, bardziej na luzie i niezobowiązujące. Świetnie sprawdzą się na spotkania z gronie najbliższych, ale też te bardziej oficjalne, kiedy nie wiesz, czego życzyć drugiej osobie.

Świąt Wesołych, kolorowych, jak pisanki w koszyczku. Dużo zdrowia, uśmiechów i fajnych chwil z bliskimi. Dołączam życzenia pozytywnej energii i niezapomnianych momentów! Wyjątkowo mokrego śmigusa dyngusa!


Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocy życzymy Ci nie tylko bombowego żarcia, ale także chwil spokoju, kiedy można się odprężyć i cieszyć życiem. Niech te Święta będą jak chillout - pełne luzu i dobrego nastroju!


Nim Wielka Noc nastanie życzę Ci: niech te dni będą nie tylko smaczne, ale też pełne zdrowia, pomyślności i radości. Życzę Ci, żebyś miał(a) tyle powodów do uśmiechu, ile jajek w koszyczku! Wesołych Świąt!


Wesołych Świąt! Niech te święta będą jak najlepszy plan na nowy serial - pełne niespodzianek, emocji i szczęśliwych zakończeń! Najserdeczniejsze życzenia smacznego jajka, zdrowia i mokrego dyngusa!

Śmieszne życzenia wielkanocne

Zdarza się, że z okazji Świąt Wielkanocnych przesyłamy nie tylko piękne życzenia, ale też te zabawne. Masz poczucie humoru i chcesz życzyć komuś jajek kolorowych i mokrego dyngusa? Skopiuj poniższe życzenia i wyślij komuś, komu przyda się odrobina uśmiechu.

Z okazji Wielkanocy życzę Ci kolorowych jajeczek i pysznych żarcików, ale przede wszystkim zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń. Niech te dni będą nie tylko pełne jajek, ale też uśmiechów!


Świąt Wesołych, wręcz magicznych! Niech koszyczek przyniesie nie tylko jajka, ale też hajs i dobre wibracje w gronie najbliższych. Życzę Ci spokoju w kieszeni i uśmiechu na buzi!


Gdy zajączek podskakuje, wesoło jajka do koszyczka ładuje,
Tobie wiosna w głowie zamieszała.
Dlatego na te święta Wielkanocne, życzę Ci radości, zdrowia i urody.
Smacznego jajka i barszczu z kiełbasą.
Wszystkiego najlepszego życzy....

Oficjalne życzenia na Wielkanoc - najlepsze na firmowe spotkanie

Spotkania Wielkanocne w firmach należą do rzadszych, niż te bożonarodzeniowe. Niemniej coraz więcej firm decyduje się na składanie eleganckich życzeń Wielkanocnych nie tylko klientom, ale też pracownikom i partnerom biznesowym. Przybywamy zatem z pomocą wszystkim, którzy chcą złożyć oficjalne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia pokoju, radości i nadziei. Niech ten wyjątkowy czas Święta Paschy będzie dla Państwa pełen wzajemnej życzliwości oraz spokoju ducha.

Wielkanoc to czas odrodzenia i nowego początku. Mamy nadzieję, że te święta przyniosą Państwu wiele szczęścia, spełnienia oraz sukcesów zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Życzymy również, aby atmosfera rodzinnych spotkań wypełniła Państwa domy ciepłem serdecznych spotkań, a wspólnie spędzony czas przyniósł wiele radosnych chwil.

Niech zmartwychwstanie Pańskie niesie ze sobą nadzieję na lepsze jutro oraz błogosławieństwo Boże na każdy dzień.

Udanych Świąt Wielkanocnych!

Z wyrazami szacunku...


Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć naszym klientom najlepsze życzenia wszelkiej pomyślności. Niech moc wiosennego nastroju przyniesie pomyślność, a świeżość wiosny niech napełni Państwa serca nową energią.


Wielkanoc to czas odrodzenia i refleksji nad wartościami, które są dla nas istotne. W tym wyjątkowym okresie życzymy Państwu, aby każde zmartwychwstanie niosło ze sobą nowe możliwości i perspektywy. Niech te święta będą dla Państwa momentem spokoju, zatrzymania się i docenienia piękna otaczającego świata.

Wesołych Świąt, pełnych uśmiechu, ciepła rodzinnych spotkań i radości płynącej z jedności. Niech koszyczek życzeń, który składamy, przyniesie Państwu niezapomniane chwile oraz wiele pozytywnych doświadczeń.

Z głębi serca życzymy Państwu wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych oraz obfitości błogosławieństw. Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych...

Krótkie życzenia dla współpracowników

Najserdeczniejsze życzenia, zdrowych Świąt Wielkanocnych w spokojnej atmosferze domowego ciepła oraz pięknego czasu z bliskimi. Niech zbliżający się okres będzie pełen pozytywnych emocji i uśmiechu na twarzy.

Jak napisać życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych?

Najlepiej od serca! Zastanów się, jakie marzenia ma osoba, której chcesz złożyć życzenia. Dodaj coś od siebie i pamiętaj, że życzenia Wielkanocne (ani żadne inne) nie muszą się rymować. Najważniejsze, by były szczere.

Pamiętaj też, że Wielkanoc niezmiennie kojarzy się z wiosną, przyrodą budzącą się do życia i radością. Taki właśnie przekaz powinny mieć wielkanocne życzenia.

Prezenty wielkanocne? Tak!

Czy wiesz, że Wielkanoc w niektórych rejonach to również okazja do wręczenia drobnych upominków? W Europie Środkowej i Wschodniej Wielkanoc jest czasem, w którym kultywujemy przede wszystkim tradycje religijne. Ciekawostką może być dla nas to, że w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Austrii, z okazji Świąt Wielkanocnych wręcza się prezenty, szczególnie dzieciom.

Rolę, którą w okresie bożonarodzeniowym spełnia Święty Mikołaj, w Wielkanoc pełni zajączek wielkanocny. Prezenty trafiają do koszyczka lub dzieci muszą je samodzielnie znaleźć. Najczęściej są to drobne upominki i słodycze, ale my oczywiście polecamy wręczać przeżycia, które zamieniamy w piękne wspomnienia. Zobacz wszystkie propozycje na prezenty wielkanocne

Ocena artykułu: 3.6/5(10 opinii )
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodniczka ds. Marzeń
Uwielbiam oglądać wschód słońca z kubkiem mocnej kawy i w dobrym, kocim towarzystwie. Dzielę marzenia na te małe, które staram się spełniać codziennie. Zaliczam do nich drobne przyjemności, dobrą literaturę, wciągające seriale i pyszne jedzenie. Marzenia przez duże "M" to z kolei podróże, najlepiej takie, które gwarantują zastrzyk adrenaliny.

Data publikacji: 2024-03-19

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!