5 pomysłów na prezent dla ekstremalnej kobiety

Data aktualizacji: 2019-07-09

Zabieg relaksacyjny w SPA czy romantyczna kolacja z ukochaną osobą to jedne z najpopularniejszych prezentów dla kobiet - bo są, no właśnie, kobiece i z całą pewnością okażą się trafionym wyborem. Jednak są wśród nas odjazdowe, odlotowe i łaknące ekstremalnych wrażeń kobiety, które ze sztampowymi prezentami są kompletnie na bakier. I tak na przykład zamiast masażu czekoladowego wolą dostać w prezencie…

1. Jazda samochodem rajdowym

Rzadko słychać o kobietach, które odniosły spektakularny sukces na torach rajdowych, ale to nie znaczy, że takich kobiet nie ma – po prostu miłość do szybkich aut bardziej kojarzy się z męską niż kobiecą domeną. Lecz prawda jest taka, że są wśród nas fanki motoryzacyjnej adrenaliny, które chętnie docisną pedał gazu i spróbują driftu czy jazdy słynnym Subaru Impreza. Nawet w naszym teamie mamy motomaniaczkę, która królestwo odda za jazdę samochodem rajdowym :-)

2. Skok ze spadochronem

Myślisz, że kobiety to płeć bojaźliwa? O nie, nie – nic bardziej mylnego. Żeby nie sięgać po odległe przykłady, posłużymy się przykładem z naszej fabryki marzeń. Agnieszka – nasz manager ds. oferty marzeń – zamiast pierwszy raz skoczyć ze spadochronem z instruktorem – bo tak by wypadało, od razu wybrała się na profesjonalny kurs spadochroniarski, połknęła bakcyla i jak na razie ma za sobą, bagatela!, ponad 50 samodzielnych skoków. Nigdy nie odbyła skoku tandemowego – taka zawodniczka! Więcej o Agi przygodzie ze spadochroniarstwem możesz przeczytać tutaj.

3. Pierwszy kurs pilotażu

Żeby się nie rozwodzić, nad tym, czy pierwszy kurs pilotażu to odpowiedni prezent dla kobiety, posłużymy się opinią pani Joanny, naszej klientki: Pierwszy kurs pilotażu to niezapomniana przygoda z profesjonalistami. (…) Voucher otrzymałam w prezencie urodzinowym od męża – gorąco polecam – jest to niebanalny i na pewno atrakcyjny prezent!.

4. Szkolenie survivalowe

Kobieta potrafi przetrwać w każdych warunkach, a szkolenie survivalowe z całą pewnością będzie tego doskonałym sprawdzianem. Bez kosmetyków, suszarki i ulubionych szpilek – taka kobieta może być nawet groźna ;-) Ale tak zupełnie poważnie, trochę utarło się, że kobiety mają problemy z orientacją w terenie czy nawet określeniem, gdzie jest prawo, a gdzie lewo. Podczas tego szkolenia można udowodnić, że to historie wyssane z palca, a dodatkowo poznać m.in.: tajniki nawigacji za pomocą przedmiotów terenowych oraz busoli i kompasu.

5. Kurs barmański

Typowa impreza: ona serwuje przekąski, on rozlewa alkohol. Czas złamać ten stereotyp - kobieta też potrafi zamieszać! I doskonałym tego dowodem są efektowne konkursy barmańskie, w których ramię w ramię stają zarówno mężczyźni, jak i kobiety. A co o kursie barmańskim jako prezencie dla kobiety uważa Julka, jedna z naszych klientek? Mega doświadczenie!. Najwidoczniej się podobało :-)

Jak widać, relaks w SPA to nie jedyny pomysł na prezent dla niej. Kobiety mają naprawdę przeróżne pasje i marzenia, dlatego wybierając przeżycie z naszego serwisu, warto wziąć pod uwagę nawet te najbardziej ekstremalne pomysły!

Data publikacji: 2017-03-23

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.