o prezentach

Szukasz prezentu na Mikołajki? Sprawdź promocje

Wybieramy tanie prezenty świąteczne! Jakie niedrogie prezenty podarować na Gwiazdkę?

Ocena artykułu: 4.7/5(3 opinie)
Data aktualizacji: 2022-11-23

 

Listopad chyli się ku końcowi co oznacza, że wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia 2020. Wigilia to magiczny czas, w którym chcemy obdarowywać naszych bliskich szczęściem i ciepłem. Chociaż nie jest to najważniejszy punkt na świątecznej liście, to podarki pod choinką zawsze wywołują spore zainteresowanie. Jednak, czy dawanie prezentów musi wiązać się z dużym wydatkiem? Zdarza się, że budżet świąteczny nie pozwala na zakup wymyślnych gadżetów. Co w takiej sytuacji? Pomyślmy, jak zastąpić drogie niespodzianki? Czym możemy obdarować bliskich? Przedstawimy Wam pomysły na tanie prezenty świąteczne, które z pewnością niosą w sobie znacznie większą wartość niż pieniądze. A takie upominki wywołują najszersze uśmiechy.  

Święta 2020

Być może tegoroczne Święta Bożego Narodzenia będą trochę inne niż zawsze. Jednak pewne tradycje pozostaną, mamy nadzieję w niezmienionej formie. I mimo to, że w świętach chodzi o coś zupełnie innego niż dostawanie, to gdy przychodzi ten moment wymiany upominków, trudno nam ukryć podekscytowanie. W tym roku jednak, chcemy pokazać Wam nieco inne prezenty świąteczne niż dotychczas. Takie, które łączą w sobie ducha obdarowywania oraz miłość do drugiej osoby. Naszym zdaniem prezentem, który zawiera w sobie te dwie rzeczy jest: czas dla bliskich. W takiej formie, która sprawi im najwięcej radości. Tak właśnie tworzy się najlepsze wspomnienia i tak właśnie wyglądają najlepsze prezenty. Nie muszą być drogie, nie muszą błyszczeć, wystarczy, że wywołają uśmiech. Jak to zrobić? Już tłumaczymy i równocześnie mamy zaszczyt przedstawić Wam vouchery na: Chwile warte więcej

Chwile warte więcej, czyli niezwykłe prezenty na święta

Nasze Chwile warte więcej to podwójna radość dawania. Rozszyfrujmy zatem, w jaki sposób za naprawę niewiele, możemy podarować aż tak dużo. Każdy voucher z kategorii „chwile warte więcej” kosztuje 5 złotych a cały dochód z zakupów, zostanie przeznaczony na wybraną fundację dobroczynną – oto właśnie pierwsze sposób. Drugim jest sama idea pomysłu. Pieniądze, to rzecz, za którą tak często gonimy marnując to, co jest tak naprawdę cenne – czas.  Chwile spędzone z bliskimi mają wartość, której nie da się wyrazić. Za żadne monety świata nie jesteśmy w stanie dokupić choćby minuty więcej, poza te, które mamy. W te święta podaruj radość, jakiej jeszcze nie było. Czas spędzony razem, w sposób, który sprawi Twoim bliskim najwięcej przyjemności. A dodatkowo dołożysz swoją cegiełkę do budowania lepszego świata. Właśnie takie prezenty odpowiadają najbardziej istocie świąt. Chwile warte więcej to czas, w którym obdarowujemy swoją obecnością i uwagą, tych, którzy powinni ją mieć na co dzień, a także pomagamy tym, którzy tego potrzebują. I chociaż często zapominamy, jak bardzo cenny jest to prezent, święta to taki czas, w którym warto sobie o tym przypomnieć. Ps. Podobno jaka Wigilia, taki cały rok.

Chwile warte więcej, co możemy podarować

Propozycji jest naprawę wiele. Wybieramy według upodobań osoby, której przyjemność chcemy sprawić. Dla wiecznie zapracowanego mamy dzień lenistwa. Dla wielbiciela kinematografii – wieczór filmowy. Dla odrobiny marzycielstwa – Budowanie bazy z koców i poduszek. Dla romantyków – podziwianie gwiazd za miastem. Dla małej dawki rozpieszczenia: masaż po ciężkim dniu lub śniadanie do łóżka. Możliwości na dobry prezent świąteczny bez wielkich wydatków jest całkiem sporo. W dobie wszechobecnego konsumpcjonizmu uczmy się być, a nie mieć. Taki podarunek jak chwile warte więcej to z pewnością dobry krok ku tej dewizie. Tak samo ku dzieleniu się tym co mamy, z resztą świata. Każdy gest się liczy, bo wszystkie razem potrafią stworzyć coś naprawdę wspaniałego.

Prezenty DIY

Czyli prezenty na Boże Narodzenie zrób to sam. Kolejnym pomysłem na tanie prezenty świąteczne są te wykonane własnoręcznie. Nie musimy mieć do tego niezwykłego talentu plastycznego, czy ogólnie być mistrzem kreatywnych arcydzieł. Czasem proste pomysły są najlepsze. Jednym z nich jest na przykład: świeczka diy. Nie tylko lubiane przez dekoratorów jako świetne dodatki do wykończenia mieszkania, ale także podarunek bardzo w klimacie Bożego Narodzenia. Jak zrobić taki świąteczny prezent? Możecie się nawet nie spodziewać, jakie to proste. Co potrzebne? Proszę oto lista:

 

Kredki, ogarki lub wosk należy stopić w niskiej temperaturze i dodać kilkanaście kropli wybranego olejku zapachowego, około 20. Następnie ustawić i zabezpieczyć przed zalaniem knot w szklanym naczyniu i wlać powoli przygotowaną mieszankę. Ozdabiamy całość i proszę, piękna zapachowa świeca diy gotowa! Podpowiadamy: jeśli zdecydujesz, że Twoją bazą będą kredki świecowe, wlewaj je kolejno kolorami – zyskasz niesamowity efekt.

Kolejnym prezentem diy na święta są wszelkiej maści wypieki. Pierniczki to ciastka, które by osiągnąć swoją pełnię smaku, potrzebują chwili na leżakowanie. Upiecz piernikowe przysmaki w zabawnych kształtach i zapakuj do własnoręcznie przygotowanych paczuszek. Możesz je wykonać np.: z przezroczystej folii, dekorując wiązanie tasiemką w świątecznych barwach.

Prezenty na Święta Bożego Narodzenia

Tak naprawdę nie ma dobrych i złych prezentów. Kiedy ktoś Cię obdarowuje, wynika to z jego chęci sprawienia uśmiechu na Twojej twarzy. Czy możemy wtedy narzekać na to, co otrzymaliśmy? Absolutnie nie. Doceniajmy gesty i pamięć. Cieszmy się z chwil spędzonych razem, bo to jest warte dużo więcej niż wszystkie rzeczy świata. Materiale podarunki to tylko miłe dodatki, które czasem przysłaniają nam prawdziwy skarb – fakt, że ktoś dba o nasze szczęście. Prezenty w dniu Wigilii mają szczególną moc, sprawmy więc, by zadziała się magia świąt i podarujmy sobie czas spędzony w rodzinnym gronie. Pamiętajmy o tych, którym trzeba pomoc i cieszmy się razem z tymi, z którymi jesteśmy. Tak wygląda prawdziwy duch Świąt Bożego Narodzenia. To chwile warte więcej spędzone w gronie tych, których kochamy najmocniej.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej strony z najlepszymi prezentami na Święta Bożego Narodzenia

Ocena artykułu: 4.7/5(3 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Twój komentarz
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Przewodnik ds. Marzeń
Uwielbiam snuć się po mieście, gubię się w nim z aparatem w ręku, szukając nowych ciekawych miejsc. Kiedy już się odnajduję, to najczęściej w fotelu, czytając a najlepiej pisząc z kubkiem malinowej herbaty obok. Staram się patrzeć na świat z każdej jego perspektywy, ale zawsze z uśmiechem na ustach.

Data publikacji: 2020-11-25

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.