28 listopada 2019
Wybraliśmy się do warszawskiej Sztukarni, aby przemycić nieco wiedzy i dobrych doświadczeń. Zobaczcie relację z tworzenia własnego lasu w szkle. Czy możesz wykonać go sam w domu? Jak je pielęgnować? Wszystkiego dowiesz się w artykule.
7 października 2019
Poznaj Julkę, uczestniczkę III edycji ChcęToPrzeżyć, która zabierze Cię na kosmiczną podróż. Dowiesz się, na czym polega akcja, jakie atrakcje testowała Julka oraz jaką radę ma dla kolejnych Marzyciel...
17 września 2019
Zabierz kilku znajomych i wybierzcie się na painball! Jakie to uczucie oraz czy warto? Zobacz relację Kajetana z ChcęToPrzeżyć i poznaj bliżej rozgrywkę paintballu.
6 września 2019
Jak wygląda przygoda na desce z wakeboardingiem? Jak steruje się deską? Czy jesto to trudne? Odwiedzamy WakePark Gdańsk i zdradzamy sekrety tego wodnego sportu.
4 września 2019
Zastanawiasz się, czy warto poszaleć szybkim samochodem po profesjonalnym torze? Sprawdziliśmy to na własnej skórze! Ferrari, Lamborghini, Porsche, Subaru...
12 sierpnia 2019
Chciałbyś skoczyć ze spadochronem, ale jeszcze się wahasz? Jesteś ciekawy jak się do tego przygotować? Na podstawie własnych przeżyć podpowiadam, co trzeba wiedzieć przed skokiem ze spadochronem!
30 lipca 2019
Zastanawiałeś się kiedyś jak robi się słodycze? Zabierz ze sobą bliską osobę i własnoręcznie przygotujcie słodkie cuda!
24 lipca 2019
Jak Wygląda Skok ze Stadionu Dream Jump? Elczi z III Edycji ChcęToPrzeżyć Opowiada, jak Czuła się Podczas Skoku z 40 metrów! Zobaczcie Sami.
7 lipca 2019
Uczestniczka ChcęToPrzeżyć Odwiedza Hotel Tumski we Wrocławiu i Przynosi nam Garść Inspiracji. Jak Spędzić Udany Weekend we Wrocławiu we Dwoje?
28 czerwca 2019
Wznieś się w chmury i odkryj piękno stolicy z lotu ptaka! Testujemy lot widokowy nad Warszawą. Podpowiadamy jak trafić na miejsce i przygotować się do realizowania tej wspaniałej atrakcji!
26 czerwca 2019
Odwiedzamy Masalę w Warszawie i Zdradzamy, jak Wygląda Kurs Gotowania Kuchni Śródziemnomorskiej. Czy prowadzącym kurs udało się nakarmić naszą ciekawość?
15 kwietnia 2019
Jak będzie wyglądała III edycja akcji ChcęToPrzeżyć? Jak uczestnicy mogą zaskoczyć w tym roku? Oraz co będzie można testować?
14 marca 2019
Odkrywamy kilka sekretów torebek Mana Mana, które możemy sami zaprojektować!
7 marca 2019
Jak wygląda proces tworzenia szminki lub błyszczyka? Zaglądamy do LipLab w Warszawie i zdradzamy kilka kobiecych sekretów.
7 listopada 2018
Czy chcesz wiedzieć jakie emocje towarzyszą podczas podniebnych przygód? Opowiadamy, jak wyglądają kulisy lotu balonem! Zapraszamy po więcej.
17 października 2018
Z czym kojarzą Ci się Indie? Nam na pewno z dobrym jedzeniem! Odwiedzamy restaurację Ganesh w Warszawie, aby odkryć nowe i niepowtarzalne smaki. Czy kuchnia indyjska zawędrowała do naszych serc? Spraw...
17 marca 2017
Na wstępie zaznaczymy, że nie warto być niewiernym!
9 grudnia 2016
Chyba całkiem zgrabnie prezentowałyśmy się w tym autku?
7 grudnia 2016
Miejsce, w którym dzieje się magia!
5 grudnia 2016
Emocje jak na planie Star Wars!
OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.