o prezentach

Urodzinowe Promocje dla Marzycieli

Data aktualizacji: 2020-04-23

Ponieważ przez cały czerwiec świętujemy nasze 7. urodziny, przygotowaliśmy dla Was moc promocji i niespodzianek. Postanowiliśmy Wam co nieco zdradzić, dlatego łapcie świeżutkie informacje i bądźcie czujni – promotions are coming!

Marzyciel buja w obłokach

Toteż w tym tygodniu możecie skorzystać z promocji -15% na wybrane atrakcje lotnicze, a wśród nich m.in.: lot szybowcem, lot motolotnią, lot awionetką czy pierwszy kurs pilotażu.

Jeżeli wiesz, że osoba, dla której szukasz oryginalnego prezentu, jest miłośnikiem podniebnej adrenaliny lub po prostu marzy o przeżyciu niezapomnianej przygody – nie zastanawiaj się dłużej, wybór atrakcji lotniczej będzie strzałem w dziesiątkę!

Marzyciel szuka harmonii

I jest wiele sposobów, by ją odnaleźć, a jednym z nich jest relaks. Masaż klasyczny, masaż czekoladowy, masaż gorącymi kamieniami czy nawet seans w grocie solnej sprawią, że odpręży się zarówno ciało, jak i duch.

Zdradzimy, że w przyszłym tygodniu wystartuje promocja na aktywne prezenty przygotowaliśmy promocję z okazji naszych urodzin! Bądźcie czujni – obniżki nadchodzą!

Marzyciel rozkoszuje się chwilą

A zatem nie może zabraknąć promocji na to, co smakowite! Pod koniec czerwca, czyli na finiszu naszego urodzinowego świętowania, możecie spodziewać się obniżki na przeżycia kulinarne i degustacyjne.

Kurs sushi, degustacja piwa, kolacja we dwoje, kurs baristy, a może degustacja win dla dwojga… Już niebawem dowiecie się, które smakowitości będą objęte aż 15% zniżką!

Pamiętajcie, że świętujemy przez cały czerwiec – dlatego przez cały miesiąc możecie skorzystać z rabatu 7% na caaałą ofertę Katalogu Marzeń. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia wpiszecie kod 7LAT – kod obowiązuje na nieprzecenione usługi i nie dotyczy Gift Voucherów.

I to jeszcze nie koniec - jeżeli świętujecie swoje urodziny w czerwcu, mamy świetną wiadomość: 14% zniżki specjalnie dla czerwcowych solenizantów. Wystarczy, że wpadniecie do naszego biura, okażecie dowód osobisty, a podwoimy kod 7LAT na takich samych zasadach.

Marzyciele, jeżeli chcecie być na bieżąco z promocjami i konkursami, dołączcie do wydarzenie na Facebooku i zaproście swoich znajomych: https://www.facebook.com/events/102830870295349/ - zapraszamy do wspólnego świętowania!

Data publikacji: 2017-06-06

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.