4 Żywioły. Tydzień Drugi - Ogień

6 kwietnia 2018

W kwietniu co tydzień budzimy jeden z czterech żywiołów, ponieważ wiele naszych atrakcji właśnie rozpoczyna swój sezon. W zeszłym tygodniu przybliżyliśmy Wam powietrze i zaproponowaliśmy wiele podniebnych atrakcji, o których możecie poczytać na naszym blogu.

Czas zacząć drugi tydzień kwietnia i drugi żywioł, który na wiosnę budzi swoje możliwości. Ogień! Chodzi tu oczywiście o rozgrzane silniki superaut, ich piekielnie fantastyczny wygląd i diabelskie możliwości. Ogień często bywa symbolem wolności, którą z pewnością poczujecie za kierownicą luksusowego samochodu. Sprawdź, jakie atrakcje przewidzieliśmy dla Was na ten tydzień i nie zapomnijcie o promocjach!

Oko w oko z Lamborghini

Kiedy myślimy o luksusowych sportowych autach, często w wyobraźni ukazuje nam się wizerunek złotego byka na czarnej tarczy, czyli - po prostu - Lamborghini. Logo marki, jako symbol siły, męstwa i brawury, miało kojarzyć się z charakterem pojazdów. I tak właśnie się stało, gdyż obecnie Lamborghini jest marzeniem każdego fana motoryzacji. Przejażdżka takim autem jest jednak czymś zupełnie osiągalnym. Ba! Możecie przetestować jego moc na profesjonalnym torze wyścigowym, nie martwiąc się o ograniczenia prędkości i przeszkody na drodze. Można po prostu wcisnąć gaz i poczuć przyspieszenie słynnego "Lambo"...

  • Jazda Lamborghini Gallardo to okazja ujarzmienia modelu wyprodukowanego w największej liczbie egzemplarzy. Nazwa Gallardo pochodzi od słynnej rasy hiszpańskich byków. Gallardo ma zdecydowanie byczy temperament!
  • Wypróbuj również Jazdę Lamborghini Huracan, czyli mega nowoczesną wersją Lamborghini, godnym zastępcą Lamborghini Gallardo. 

Pojedynek bestii

Na świecie istnieje wiele marek superaut i wszystkie są równie prestiżowe. Dociekliwi entuzjaści motoryzacji mogą zadać pytanie – to który pojazd jest najlepszy? Czym różni się Ferrari od Lamborghini? Które sportowe auto jest wygodniejsze w prowadzeniu? Możesz się o tym przekonać wybierając pojedynki wybranych aut.

Nauka kontrolowanego poślizgu, czyli przygoda z driftem

Drift to technika jazdy autem w kontrolowanym poślizgu, a także nazwa sportu samochodowego. Zadaniem kierowcy jest wprowadzenie samochodu w poślizg i poruszanie się na płynnym, bocznym wychyleniu. Wiernym fanów motoryzacji nie musimy jednak przedstawiać tego sportu - emocje podczas driftu uzależaniają i to właśnie dla nich miliony fascynatów wraca ponownie na tor! Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób zrobić widowiskowy drift i przede wszystkim poczuć tę moc wybierz jedną z trzech opcji przygody z driftem:

Szybcy i wściekli, czyli instrukcja obsługi samochodu rajdowego

Z wypiekami na twarzy oglądasz wyścigi rajdowe? Samochody rajdowe to coś dla tych, którzy kochają prędkość, ryk silnika i adrenalinę w rozmiarze XXL. Za ich kierownicą, na profesjonalnym torze, można rozpędzić się i poczuć ich prawdziwą moc.

Jeżeli chcesz spróbować swoich sił za kierownicą auta rajdowego, wybierz Jazdę samochodem rajdowym. Taki emocjonujący przejazd z pewnością przyniesie dużo satysfakcji i pozytywnych emocji.

Jeżeli przejażdżka to za mało, zapoznaj się z bardziej zaawansowanymi technikami podczas Szkolenia z jazdy samochodem rajdowym. Zdobędziesz na nim przydatne informacje techniczne oraz konkretne umiejętności, dzięki którym efektywność Twojej jazdy będzie znacznie wyższa.

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!