o prezentach

Zobacz promocje z okazji Black Friday — nawet do -20%. Sprawdź promocje

Wybieramy świąteczne słowo roku 2021! Wyniki głosowania naszych obserwujących

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
Data aktualizacji: 2022-01-04

Jak to ktoś kiedyś powiedział – święta, święta i po świętach. Jak co roku, okres świąteczny minął w mgnieniu oka. Aktualnie jednak nadal trwa tzw. okres międzyświąteczny – czyli czas między świętami a sylwestrem. To dobry czas na jedzenie mandarynek, pierniczków, oglądanie filmów świątecznych czy dalsze podziwianie pięknie udekorowanej choinki. Jest to także dobry czas na ogłoszenie słowa, które zostało wybrane jako świąteczne słowo roku! Jesteście ciekawi wyników?

Wybór świątecznego słowa roku

Jakiś czas temu zrobiliśmy w naszym zespole burzę mózgów dotyczącą słów, które najbardziej kojarzą nam się ze świętami Bożego Narodzenia. Opcji było mnóstwo, ale wyłoniliśmy 10 z nich, które następnie wzięły udział w głosowaniu na Instagramie. To właśnie nasi obserwujący, Marzyciele, oddawali głosy na wybrane słowa. Słowa, które znalazły się w pierwszej rundzie to:

  • Nawzajem
  • Barszczyk
  • Pierogi
  • Serniczek
  • Mandarynki
  • Dokładkę?
  • Kevin (sam w domu)
  • Zdrówko
  • Ciąża spożywcza
  • Jarzynowa

Runda pierwsza

Wszystkie słowa podzieliliśmy w pary i poddaliśmy głosowaniu. Wyniki wyglądały następująco.

Runda druga

Do kolejnej rundy trafiło sześć słów, które zebrały najwięcej głosów. Wyniki drugiej rundy prezentowały się tak.

Runda trzecia

Trzecia runda to już tylko 4 słowa – wygrane dwa słowa trafiły do finału!

Runda czwarta — finał

Finał, czyli pojedynek słów. To jedno z nich zostało świątecznym słowem roku. Możemy zdradzić, że walka była zacięta do samego końca, a przez 24 godziny trwania głosowania przez większość czasu wynik był 50% do 50%. Ostatecznie jednak wyłoniliśmy zwycięzcę!

Świąteczne słowo roku 2021 - Nawzajem

Składanie życzeń i kultowe "nawzajem" - słowo to szczególnie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia. W naszym teamie każdy miał swoje typy, za które do samego końca trzymał kciuki. Możemy zdradzić, że słowo "nawzajem" było faworytem wielu osób. Mamy nadzieję, że podczas głosowania bawiliście się równie dobrze, co my. I wesołego okresu międzyświątecznego!

Ocena artykułu: 5/5(4 opinie)
A jak ty oceniasz ten artykuł?
zatwierdź
Jeżeli tekst Cię zaciekawił, podziel się nim z innymi!
Content Specialist
Muzyka jest nierozłączną częścią mnie, nigdy nie mam dosyć miziania czworonożnych stworzeń, a od wielu lat jestem zagorzałą fanką piłki nożnej. Z niewiarygodną szybkością chłonę nowe seriale i dużą radość sprawia mi poznawanie nowych miejsc. Kieruję się zasadą, że wychodzenie ze strefy komfortu i pozytywne podejście pozwalają osiągnąć wymarzone cele.

Data publikacji: 2021-12-28

OBSERWUJ NAS
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i nowości!
Marzyciele! Aby spełnianie marzeń uczynić jeszcze prostszym, używamy plików cookies w celach statystycznych i marketingowych :) Więcej w Polityce Prywatności.